Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

organicznie nie trawię Lecha, ale to, co za to, co zrobili w niedzielę na Reymonta, należy im się szacun :shock: .

muszę przyznać rację, nie dali za bardzo pograć Wiśle.

Powiem że Lech ma całkiem niezłą paczkę w tym sezonie i może sporo nawojować w Ekstraklasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jpochodze z rewirów tego zespołu. a kibicuje Wiśle :razz: . Kolejorze czasem bardzo pozytywnie potrafią zaskoczyć, ale więcej chyba byli autorami blamażów. i to im chyba częsciej sie zdarza, choć w tym sezonie trzeba przyznać mają kilka na prawde dobrych momentów.

 

jednak nie ma sie co podniecać, bo zaraz będą grali z jakimś benjaminkiem i dostaną 1:0 :twisted:. Polski futbol jest całkowicie nieprzewidywalny :cool: (patrząc na Wisłę choćby ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem już zagorzałym kibolem. Czasami chodzę na "ważniejsze" mecze. Niestety w niedzielę byłem na Wiśle :cry:

Od kilku lat zadaję sobie pytanie: za co ci ludzie biorą taką kasę????

P.S.Myślę, że Pawełek nie długo będzie pokazywał swoją "klasę" :!: Kibicom swojego klubu pokazał piękny gest (sorry Mody) - fuckera w rekawicach bramkarskich :evil:

 

[ Dodano: Pon Wrz 15, 2008 10:07 pm ]

nie znosze Krakowa

Nie każdy kocha Wawę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicom swojego klubu pokazał piękny gest (sorry Mody) - fuckera w rekawicach bramkarskich :evil:

:shock: no to ma lekko mówiąc przesrane :twisted:

 

a ja się dziwiłem skąd się brały powołania dla Pawełka do reprezentacji w zeszłym roku. przecież ten gość ma dziurawe ręce, już lepiej powoływać młodego Szczęsnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks wiedzial, że prawdziwy Czeslaw miesza cukier i zostawia lyzke w szklance z herbata. foreks chcac sprawdzic kawior we krwi Przemka, zaprosil go na herbate. Przemek wsypal cukier do szklanki, szesc lyzeczek, zamieszal, wyjal lyzeczke, polozyl ja na spodeczku, po czym pokazal foreksowi jezyk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z pewnego zrodla :

 

"Według informacji, które otrzymaliśmy od Przemka Garczarczyka, kontrakt, jaki na pojedynek o mistrzostwo świata podpisali obecny czempion WBA Nikolai Valuev (49-1, 34 KO) i Andrzej Gołota (41-6-1, 33 KO) jest umową warunkową- Polak otrzyma walkę o pas tylko, jeśli 7 listopada pokona Ray'a Austina (25-4-4, 16 KO).

 

Nie ma jeszcze pewności, co do tego, gdzie i kiedy miałoby dojść do starcia Gołoty z „Bestią ze Wschodu"- w grę wchodzą trzy różne terminy."

 

 

Jest jedna chwila jaka chcialbym przezyc przed smiercia...

 

Walka Goloty o MS, werdykt na koniec walki i uszlyszec...."[...] and the NEW WORLD CHAMPION[...]"

 

chwila, ktora nie daje mi spokoju od 13-14 lat....

 

Andrew...ten jeden cholerny jedyny raz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...