Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

nie pęka + gra na luzie, reszta się ciśnieniuje i nogi im się plączą

 

No właśnie o tym mówiłem: jako że nie pęka, może grać na luzie i kręci brasilianę :mrgreen:.

 

Holandia-Włochy najlepszy mecz mistrzostw jak dotad

 

Ponad wszelką wątpliwość. Włosi byli bezradni, jak juniorzy (i nie Than_juniorzy :mrgreen:)

 

Choc slowa Leo wszystko wyjasniaja: "To cud, ze jestesmy na Euro"

 

Zdaje się, że do wielu z nas nie dociera, że na więcej nas po prostu nie stać. Ale wiecie - dopóki piłka w grze... W 1982 mieliśmy mnóstwo farta, może tym razem będzie tak samo? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że do wielu z nas nie dociera, że na więcej nas po prostu nie stać.

A no wlasnie, jak jest kazdy widzi a zawsze przed turniejem tworzy sie propagande sukcesu, dzieli skore na niedzwiedziu, liczy zdobyte punkty...

Jak wczesniej napisalem Leo twierdzi ze to cud ze jestesmy na Euro, majac na uwadze stan w jakim zastal reprezentacje w eliminacjach trudno sie z tym nie zgodzic, ale przeciez taki mecz z Portugalia moglby swiadczyc o tym ze zdazaja nam sie przeblyski dobrej gry, a nie bezmyslnej kopaniny jak z Niemcami, sam nie wiem co o tym myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam: dopóki piłka w grze. Niestety pierwsze mecze tylko potwierdziły z góry przewidziany podział na drużyny lepsze i gorsze: w tej pierwszej grupie np. Holandia, Niemcy, Chorwacja, Portugalia, Hiszpania, a więc gwarantowani faworyci. W tej drugiej Grecja, Austria, Rosja, Polska...

 

Albo Leo zatrzęsie drużyną i wyzwoli z nich ten przebłysk, co w meczach przeciw Portugalii w eliminacjach, albo faza grupowa będzie fazą bez historii :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam: dopóki piłka w grze. Niestety pierwsze mecze tylko potwierdziły z góry przewidziany podział na drużyny lepsze i gorsze: w tej pierwszej grupie np. Holandia, Niemcy, Chorwacja, Portugalia, Hiszpania, a więc gwarantowani faworyci. W tej drugiej Grecja, Austria, Rosja, Polska...

 

Albo Leo zatrzęsie drużyną i wyzwoli z nich ten przebłysk, co w meczach przeciw Portugalii w eliminacjach, albo faza grupowa będzie fazą bez historii :twisted:.

 

a włochy bys zaliczyl do tych gorszych? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic szczególnego w grze Chorwatów nie zauważyłem. bardziej podobała mi się Austria. tak samo Szwajcaria grała dużo ładniej i optycznie mieli bardzo dużą przewagę, aniżeli Czesi.

 

"niestety" wygrywa ten co strzeli więcej bramek :wink: .

 

 

http://en.fantasy.euro2008.uefa.com/

gra ktoś może :?: zapisujcie się do ligi Forum Subaru :wink: , tutaj kod -> 289805-53029

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy mecz to byl blamaż. Po raz kolejny turniejowe wystepy bialo-czerwonych maja ten sam scenariusz:

* mecz otwarcia

* mecz o wszystko

* mecz o honor

jestem zniesmaczony, najlepszym polskim reprezentantem wczorajszego spotkania byl... nie Polak Roger Guerreiro

BLAMAZ??? :lol::lol:

Szanuje twoje zdanie,ale nie obraz sie prosze poniewaz wydaje mi sie ze nie masz najmniejszego pojecia o czym piszesz..

Przegranie z 5 druzyna Swiata po solidnym meczu..porownaj sobie z meczem z Dortmundu tzn z "Obrona Czestochowy" z 2006r.

Mielismy pare wrzutek,dwie dobre sytuacje do strzelenia bramki a ty tu piszesz blamaz...bardzo nietrafne okreslenie.

Blamaz bedzie jak przegramy 0:3 z Austria ale porazka z jedna z najlepszych druzyn swiata nie jest na pewno balamzem tym bardziej ze styl z jakim przegralismy byl naprawde solidny...

Co maja powiedziec Wlosi ktorzy zagrali dobrze a przegrali 3:0??

Mieli 3 okazje zeby wbic na 1:2...poza tym ta pierwsza bramka..smiech na sali patrzac na te przepisy....

Pozdrawiam.

 

Ps.I jeszcze jedno..Roger jest Polakiem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a włochy bys zaliczyl do tych gorszych?

 

Po ich pokazie bezradności w meczu przeciw Holandii - tak. Ja wiem, że Włosi od wielu lat cudem przechodzą do następnych rund; rzecz w tym, że te cuda zdarzają im się seryjnie, co najmniej do półfinałów (a w ostatnich MŚ zdarzyły się aż do odebrania "dzbanka"), tak że nie mówię, że i tym razem szczęście im nie będzie sprzyjać. Ale nie przekonali mnie.

 

tak samo Szwajcaria grała dużo ładniej i optycznie mieli bardzo dużą przewagę, aniżeli Czesi

 

To prawda - dlatego ani nie wymieniłem Czechów w gronie faworytów, ani Szwajcarów w gronie autsajderów :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale porazka z jedna z najlepszych druzyn swiata nie jest na pewno balamzem tym bardziej ze styl z jakim przegralismy byl naprawde solidny...

 

To takie NASZE stwierdzenie :twisted:

 

To troszke tak jak w starym dowcipie ;...

Otóż przychodzi Mosze do Rabina i mówi

-"Rebe , moj zięć nie umie grać w karty i pić wódki!!!"

na to Rebe

-" To chyba dobra wiadomośc Mosze !"

na to Mosze

-" No nie Rebe !! On nie umie grać i gra oraz nie umie pić i pije! "

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pierwsze mecze tylko potwierdziły z góry przewidziany podział na drużyny lepsze i gorsze: w tej pierwszej grupie np. Holandia, Niemcy, Chorwacja, Portugalia, Hiszpania, a więc gwarantowani faworyci.

Bez przesady z tą Chorwacją :wink: Z Austriakami nic nie pokazali, a jak zagrają w tym stylu z nami, to nie jesteśmy bez szans. Zobaczymy jak im pójdzie z "5 drużyną świata". Oczywiście zakładam, że jedni i drudzy mogą zagrać tylko lepiej :razz:

Ja wiem, że Włosi od wielu lat cudem przechodzą do następnych rund; rzecz w tym, że te cuda zdarzają im się seryjnie, co najmniej do półfinałów (a w ostatnich MŚ zdarzyły się aż do odebrania "dzbanka"), tak że nie mówię, że i tym razem szczęście im nie będzie sprzyjać.

Tym razem nie będzie, Pippo został w domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Szwajcarów bo grali ok.

 

Racja.

 

Szkoda i to bardzo.

 

Biało-czerwoni powinni dziś powtórzyć wyczyn Turków: po pierwszym przegranym meczu pyknąć gospodarzy :twisted:.

 

Ja niestety nie jestem takim optymistą .

Zobaczymy .

Kilka pusze G-nessa w lodówce ...na potrzeby okazania radości lub zalania robala :cool:

 

 

A wracając do Turkie - grają dośc fajna piłke .

Ale nie wytrzymają tempa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy mecz to byl blamaż. Po raz kolejny turniejowe wystepy bialo-czerwonych maja ten sam scenariusz:

* mecz otwarcia

* mecz o wszystko

* mecz o honor

jestem zniesmaczony, najlepszym polskim reprezentantem wczorajszego spotkania byl... nie Polak Roger Guerreiro

BLAMAZ??? :lol::lol:

Szanuje twoje zdanie,ale nie obraz sie prosze poniewaz wydaje mi sie ze nie masz najmniejszego pojecia o czym piszesz..

Przegranie z 5 druzyna Swiata po solidnym meczu..porownaj sobie z meczem z Dortmundu tzn z "Obrona Czestochowy" z 2006r.

Mielismy pare wrzutek,dwie dobre sytuacje do strzelenia bramki a ty tu piszesz blamaz...bardzo nietrafne okreslenie.

Blamaz bedzie jak przegramy 0:3 z Austria ale porazka z jedna z najlepszych druzyn swiata nie jest na pewno balamzem tym bardziej ze styl z jakim przegralismy byl naprawde solidny...

Co maja powiedziec Wlosi ktorzy zagrali dobrze a przegrali 3:0??

Mieli 3 okazje zeby wbic na 1:2...poza tym ta pierwsza bramka..smiech na sali patrzac na te przepisy....

Pozdrawiam.

 

Ps.I jeszcze jedno..Roger jest Polakiem :idea:

 

hehe tak sie sklada ze nie uwazam sie wprawdzie za eksperta ale pare ladnych lat gralem w klubie, mialem tez swoja przygode z reprezentacja wojewodztwa (jeszcze wtedy), i twoja wypowiedz moge skomentowac w jeden sposob: moze ogladalismy inne mecze :roll:

:mrgreen:

Ja nie twierdze ze przegrac z Niemcami to blamaz, twierdze natomiast ze sposob w jaki to zrobilismy jest co najmniej smieszny, zdaje sobie sprawe z tego gdzie jestesmy z nasza pilka ale na mily bog, czy potrafilismy utrzymac sie przy pilce, zagrac z klepy, z pomyslem :?: :?: :?: NIE

poza kilkoma sytuacjami nie bylo co ogladac, kilka strzalow rozpaczy Lewandowskiego to za malo... a jesli ktos uwaza ze nie dac sie oprawic 10:0 na boisku to jest powod do dumy to sorry ja uwazam inaczej

 

P.S. a co go Rogera to fakt ze mu na sile dano obywatelstwo tylko po to zeby sie wylansowal na Euro, nie czyni z niego Polaka. (i szkoda ze wlasnie on jak na razie pokazal sie z najlepszej strony z naszego zespolu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie mówić, ja wierze że dzisiaj nasi chłopcy pokażą że potrafią gra, chociaż na takim poziomie by ograć Austrię.

co do faworytów... na MŚ w Niemczech jak burza szła reprezentacja argentyny i odpadła po porażce z niemcami. Na pewno do grona faworytów należy Holadnia, Hiszpania, Portugalia, ale jak to będzie okaże się na boisku.

a może Polska się jeszcze przebudzi i będzie czarnym koniem mistrzostw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie mówić, ja wierze że dzisiaj nasi chłopcy pokażą że potrafią gra, chociaż na takim poziomie by ograć Austrię.

co do faworytów... na MŚ w Niemczech jak burza szła reprezentacja argentyny i odpadła po porażce z niemcami. Na pewno do grona faworytów należy Holadnia, Hiszpania, Portugalia, ale jak to będzie okaże się na boisku.

a może Polska się jeszcze przebudzi i będzie czarnym koniem mistrzostw :mrgreen:

 

Kochanieńki ...

Ci którzy już wiedza , że "nie wyda" sa kontuzjowani i zabezpieczeni przed złym mzimu który może ich w przyszłości wezwać do tablicy.

Oni juz to wiedza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze przegrac z Niemcami to blamaz, twierdze natomiast ze sposob w jaki to zrobilismy jest co najmniej smieszny, zdaje sobie sprawe z tego gdzie jestesmy z nasza pilka ale na mily bog, czy potrafilismy utrzymac sie przy pilce, zagrac z klepy, z pomyslem :?: :?: :?: NIE

poza kilkoma sytuacjami nie bylo co ogladac, kilka strzalow rozpaczy Lewandowskiego to za malo... a jesli ktos uwaza ze nie dac sie oprawic 10:0 na boisku to jest powod do dumy to sorry ja uwazam inaczej

Loozik. Fora sa po to aby wyrazac swoje zdanie i najwaniejsze :arrow: aby szanowac sie nawzajem...

Fajnie ze grales,nie ma jak postrzelac bramki w "prawdziwym" meczu..cos pieknego..tez gralem dlugie lata i expertem wielkim nie jestem ale wg mnie blizej mi do obiektywizmu :wink:

Styl??

Na pewno pozostawia duzo do zyczenia bo tak jak pisalem nie wyszedl mecz ani Krzynkowi ani Ebiemu nie piszac o Zurawskim,ale nie bylo naprawde az tak zle..nie bylo i tyle(moim skromnym zdaniem :razz: )

Gdyby..babka miala wasy....a tak na serio..moglo byc tak ze bramka ze spalonego nie bylaby uznana a nasza ze spalonego tak...mecz wygladalby calkiem inaczej...

Bo po ok 50 min byloby np 1 a nawet 2:0 gdyby Zurawski trafil w pilke....Moglo tak byc przeciez ale niestety nie bylo...

Pierwsze 10 minut zagralismy dobrze,pozniej oddalismy inicjatywe Niemcom i nie wiadomo co by bylo gdyby bramka nie zostala uznana a tak to dopiero ok 40min nasi znowu sie odnalezli...

Trzeba miec w pilce troche szcescia bo przykladow na tych ME juz bylo sporo...

Moim zdaniem nie odstawalismy bardzo od Niemcow i nie potafie sklonic sie ku twojej wersji..poprostu nie potrafie i wg mnie nie da sie bo nie wypadlismy zle...

 

Czemu z piątą?

Poniewaz sa na 5 miejscu w rankingu FIFA.

 

 

 

Biało-czerwoni powinni dziś powtórzyć wyczyn Turków: po pierwszym przegranym meczu pyknąć gospodarzy :twisted: .

Dokladnie...dame rade i wykopiemy ich z turnieju!!!

POLSKA OLE :mrgreen: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem przypomnienia , stary numejro :mrgreen:

http://mp3-wyszukiwarka.net/mp3,162429/Mundialeiro.html

 

PUDELSI - MUNDIALEIRO

 

Zadzwonił do mnie treneiro

I oznajmił jedziesz jako rezerweiro

oglądam mundialeiro z ławki dla rezerweiros

Małżonce kupiłem dekodeiro

 

Mundialeiro Mundialeiro

Brasileiros wygrali pierwszy mecz cztery zeiro

Mundialeiro Mundialeiro

My na początek zero dwa z Koreirą

 

Paparazzi szukają sensacji

trener mówi o aklimatyzacji

Żurnaleiros propagandeiros

Chcą wiedzieć kogo teraz wystawi treneiro

 

W szatni podchodzę do treneiro

Daj szansę a zostanę bohateiro

Nie daje trener szans nie chce w drużynie ans

Przed nami mecz z Portugaleiros

 

Mundialeiro Mundialeiro

Jak można było przegrać cztery zeiro?

Cztery zeiro cztery zeiro

Skończone dla nas mundialeiro

 

Paparazzi filmują łzy treneira

A w drużynie fatalna atmosfeira

Żurnaleiros propagandeiros

Pytają kto zarobił a kto stracił na futboleiros

 

W akcie skruchy desperacji i rozpaczy

Treneiro wstawia pięciu nowych graczy

W trzecim meczu z amerykaneiros

Wchodzi pięciu rezerwowych bohateiros

 

Bohateiros bohateiros

W pięknym stylu pokonali hamburgeiros

Rezerweiros rezerweiros

Nikomu niepotrzebnych pięciu bohateiros

 

Mundialeiro mundialeiro

Trenerio dymisjonerio i to na serio

Futboleiros futboleiros

Nie płaczcie bo wygrali Brasileiros.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...