Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

5:2 dla Wisły z Lechią, powrót króla? :mrgreen::twisted:

 

Hmmm raczej poziom naszego sędziowania. Sędzia typowy drukarz nie podyktował dla Lechii 2 ewidentnych karnych, za to Wiśle dał karnego z kapelusza i uznał bramkę z ewidentnego spalonego. Nawet dziennikarze przyznają że dawno nie było tak "mylącego" się sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci ta I liga, macie tam na Śląsku fajną drużynę - Ruch Chorzów

 

Dokładnie. Jest kogo lac na osiedlach, zwłaszcza w Katowicach, gdzie smrody zaliczają regularne K.O.

A gdzie grajki kopią, to akurat mało mnie interesuje.

 

 

Ostatecznie nawet Górnikowi Zabrze

 

DWIE EKIPY, JEDNA BANDA, ŚLĄSKA KREW :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina!!!

Chyba od Legii coś "załapaliśmy" po meczu z nimi :P i teraz nasi nic nie grają.

Niektórzy już widzą w przyszłym sezonie derby Poznania z Wartą w I lidze, ja nie dopuszczam w ogóle takiej myśli.

Ciekawe czy zarząd zwolni Zielińskiego, ja na ich miejscu na pewno jakieś kary finansowe na piłkarzy bym nałożył bo w pucharach jakoś potrafią zagrać chociaż jedna połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina!!!

Chyba od Legii coś "załapaliśmy" po meczu z nimi :P i teraz nasi nic nie grają.

Niektórzy już widzą w przyszłym sezonie derby Poznania z Wartą w I lidze, ja nie dopuszczam w ogóle takiej myśli.

Ciekawe czy zarząd zwolni Zielińskiego, ja na ich miejscu na pewno jakieś kary finansowe na piłkarzy bym nałożył bo w pucharach jakoś potrafią zagrać chociaż jedna połowę.

 

Dla mnie najsłabszym ogniwem Lecha od początku jest Zieliński i dziwie się że tak długo jest on trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz, slyszalem dzisiaj, ze specjalnie przegrywaja, zeby zmienic trenera ;)

 

wielka szkoda, ze w lidze nawet w porywach nie pokazuje lech pilki zblizonej do dobrej. moze kwestia motywacji - europa pokazala im troche futbolu, a teraz musza wrocic do przasnej polskiej pseudo-pilki.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kpina, Górnik gra obecnie najskuteczniejszą piłę w ekstraklasie. Nawałka chwycił tam towarzycho za mordy i efekty widac.

Brawo Żabole :!:

 

(...) Śląska sztama jest, Górnik, GKS :wink:

 

Nie miałem na myśli piłkarzy Górnika, rozegrali dobre zawody.

Chodzi mi o to co "zaprezentowali" nasi poznańscy gwiazdorzy Ligi Europy :/

Szkoda Drygasa noga złamana :/

 

-- 24 paź 2010, o 22:25 --

 

lukasdraz, slyszalem dzisiaj, ze specjalnie przegrywaja, zeby zmienic trenera ;)

 

Jeśli to prawda, to niech (zacytuję tu pewny frazes czesto używany na forum Wiary Lecha)

" Pierdolną w ścianę baranka" i zastanowią się kto wydaje na nich pieniądze, bo jak zarząd sprzeda w przyszłej rundzie 2 tys. karnetów a nie 14 tys. to będą płakać że kasy nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, na tvn turbo leciał .

Duuuużo szczęścia , 2 razy Legię poprzeczka ratowała, wynik nie jest odzwierciedleniem gry.

Dzisiaj gra Cracovia z Lechem transmisja tez na tvn turbo, zakładam że zagramy lepiej bo premie zarząd kopaczom zamroził, z tą drużyna wszystko jest możliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...