Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Nic to, dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.

 

Wybacz wolu$ ale ten tekst to niezły frazes. Słyszałem go już 1000000000000 razy z ust kibiców wszystkich polskich drużyn oraz krajowej reprezentacji. W 99,9% przypadków wypowiadający te słowa miał na myśli drugą część tego zdania.

 

Co do wczorajszego meczu. Obejrzałem całe 5 minut pierwszej połowy, bo pomyślałem, że może jednak jestem zbyt mało patriotycznie nastawiony do naszej piłki i klubów. Nie daję im szansy na pozytywne zaskoczenie i pokazanie woli walki (o technice i taktyce nawet nie wspominam). Po 5 minutach zaskoczyli mnie w wystarczający sposób, więc postanowiłem nie kontynuować. Trzeba być naprawdę mega wiernym kibicem, żeby to oglądać.

 

BTW - Sparta wyglądała również bardzo przeciętnie. Był to klub absolutnie do ogrania. To zdanie też słyszałem już milion razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolu$, patrzyłem na grę Lecha i powiem Ci tyle: w lidze nadal będą bardzo mocni. Przy Sparcie niestety sobie nie pograli, ale zaobserwowałem, ze piłka im nie odskakuje, biegają, walczą, umieją celnie podać, a to na Ekstraklasę ( :roll: ) w zupełności wystarczy. Niestety.

 

I znów będzie jednooki królem ślepców... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Jagiellonia sie nie poddaje:) walczymy :

 

transmisja:

http://antektv.com/transmisje3.php

 

a co do Wisły, ehh brak słów:(

 

no i po meczu, powiem tak, jestem milo zaskoczony gra Jagiellonii, skazana przez wiekszosc na porazke, pokazala pazurek, zabraklo troche szczescia, ale moge spokojnie powiedziec ze, ze wszystkich polskich druzyn w pucharach, zagrala najladniej! Nic tylko atakowac mistrza polski:) i moze za rok to wlasnie Jaga cos pokaze w LM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Wisły, ehh brak słów:(

 

Pamiętajmy, że Lech dosłownie o włos uniknął podobnej kompromitacji, w meczu z Interem Baku. Także Wisła nie jest sama. :(

 

Cóż, dzisiaj Wisła, Jagiellonia i Ruch kończą swoją króciutką przygodę z pucharami.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,82191 ... tbol_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby było chociaż co oglądać w ekstraklasie bo inaczej stadiony będą... ale puste

 

 

Naprawdę nie mogę zrozumieć jak można się ciągle emocjonować naszą Ekstraklasą :roll: no może poza kilkoma meczami w roku, które są interesujące bardziej ze względu na jakieś tam symbole i tradycję, niż poziom sportowy.

Mimo, że ze wzgędu na lokalny partiotyzm, w głębi ducha kibicuję Legii, to moje "kibicowanie" ogranicza się do sprawdzenia wyników i jedyne co mnie może ściągnąć w tym roku na stadion, to właśnie nowy stadion :twisted:

 

Swoją drogą podziwiam Canal+, że od tylu lat potrafi tak marny produkt, ładnie opakować, zaprezentować i sprzedać :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tylu lat potrafi tak marny produkt, ładnie opakować, zaprezentować i sprzedać

 

To jest prawdziwe mistrzostwo, bez dwóch zdań 8).

 

A Wisła mnie doprowadza do łez - lista przeciwników, jakim uległa w pucharach, robi się coraz bardziej egzotyczna: Levadia, Magdan Karabach, Valerenga Oslo. Na szczęście dołączył do niej w tych sukcesach Kuchenkorz, "nowy hegemon" w Polskiej lidze :mrgreen:.

 

PS Mogę się pośmiać - za rok Wy się będziecie mogli (albo i nie) pośmiać z Legii. Ale to dopiero za rok :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem wczoraj na Estadio Ł3 na prezentacji drużyny i było zajefajnie 8).

 

Nawet film nagrałem. Artystyczny :mrgreen:.

 

jutro mecz z Arsenale, mam nadzieje, że na YT będzie sporo filmów z tego spotkania.

Ale jestem pewien, że na któryś z meczy w tym sezonie pójdę na bank :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby było chociaż co oglądać w ekstraklasie bo inaczej stadiony będą... ale puste

 

 

Naprawdę nie mogę zrozumieć jak można się ciągle emocjonować naszą Ekstraklasą :roll: no może poza kilkoma meczami w roku, które są interesujące bardziej ze względu na jakieś tam symbole i tradycję, niż poziom sportowy.

Mimo, że ze wzgędu na lokalny partiotyzm, w głębi ducha kibicuję Legii, to moje "kibicowanie" ogranicza się do sprawdzenia wyników i jedyne co mnie może ściągnąć w tym roku na stadion, to właśnie nowy stadion :twisted:

 

Swoją drogą podziwiam Canal+, że od tylu lat potrafi tak marny produkt, ładnie opakować, zaprezentować i sprzedać :idea:

 

prawda jest taka ze jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...