Skocz do zawartości

NOWE SUBARU STI


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stalo sie moje marzenie sie spelnilo!!! Dzis o godz 17:30 wyjechalem z salonu moja estiajka i miche mialem tak uradowana :):):):) . To jest niesamowite uczucie wyjechac z salonu brand new autkiem a do tego takim. Na dodatek jest to moje pierwsze nowe auto z salonu. Mialem troche obaw przed zakupem STI. Zastanawialem sie czy nie za trwarde, czy spojler nie za wielki :) Ale teraz moge powiedziec ze jesli sti jest w twoim zasiegu to nie zastanawiaj sie tylko idz do salonu.

 

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 5:34 am ]

A tu kila fotek z zakupu. Jutro wstawie wiecej zdjec.

http://public.fotki.com/rzymu/2006/sti/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dreeftowania (tak to się pisze?)!

 

STI - malo przydatne auto do driftu :roll:

 

Przy przestawieniu DCCD-A na tył, zmoczeniu nawierzchni... dałoby radę :).

 

w porownaniu nawet do starej S13 - nawet po przestawieniu wszystkiego jest to auto mierne do driftu - bo nie taki jest jego cel :mrgreen: znam ciekawsze zastosowania dla takiego auta -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dreeftowania (tak to się pisze?)!

 

STI - malo przydatne auto do driftu :roll:

 

Przy przestawieniu DCCD-A na tył, zmoczeniu nawierzchni... dałoby radę :).

 

w porownaniu nawet do starej S13 - nawet po przestawieniu wszystkiego jest to auto mierne do driftu - bo nie taki jest jego cel :mrgreen: znam ciekawsze zastosowania dla takiego auta -

 

adamusmax ma racje po co marnowac STI na drift? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie patrza na sti w stanach?

Wiekszosc nie ma pojecia co to za auto i co ono potrafi. Kiedys niezle sie usmialismy z kolega jak pojechalismy do salonu gdzie stala STI. Lazimy po parkingu (a byl to dealer jeepa) wylazi zaraz oczywiscie jakis sprzedawca. Patrzy na nas i mowi "cesc" chlopaki:) Chyba slyszal jak rozmawiamy albo i po wygladzie poznal:) ze my bracia z nad wisly. Ten sprzedawca mial okolo 22 lata i przyjechal do stanow jak mial 8. Po polsku jeszcze dobrze mowil ale juz z ubrania widac ze hamburger :) Mowimy ze chcemy test drive tym subaru, a on mowi ze to auto niedawno dostali i ze zaraz bedzie z kluczykami (bylo to roczne sti z 16000 mil przebiegu). Wsiedlismy do auta i ze kolega nigdy nie jezdzil STI pojechal pierwszy.

 

Niedaleko byla autostrada to wpadlismy na nia i ze kolega jest wariat to zaraz zaczal dawac subarce na maxa. Ten sprzedawca siedzial na poczatku z tylu i nic sie nie odzywal. Ale po chwili mowi. "Chlopaki co to ku..a jest! ale to zap...la dacie sie przejechac?" i w tym momecie gosc nas rozwalil:) Gosc nam auto pokazuje i prosi sie nas zebysmy dali mu sie karnac:) A on jak to oczywiscie hamburger niewiedzial ze STI tak pomyka. Mowil ze sam ma sportowe camaro ale ono przy sti to taczki:) Oczywiscie dalismy biedaczkowi sie karnac choc sie troche balem bo to biegowka a tutaj wiekszosc amerykanow zabilaby sie w biegowce ale widac ze jezdzil wczesniej biegowka bo nawet tak bardzo nie szarpal.

 

Wiec jak widzicie ludzie czesto tutaj nie maja pojecia co to STI ale jak ktos interesuje sie autami to wie i czuje respekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drogach to mysle, ze jest pol na pol. Czyli tyle samo evo co sti ale np. jak jade na autosprint do Lake Geneva gdzie startuja w wiekszosci polacy to tam jest z 9 STI i z 4 EVO. Tu znajdziecie zdjecia gdzie widac ile tam jest EVO a ile STI (podawalem juz wczesniej ten link) http://public.fotki.com/rzymu/2006/auto ... ke_geneva/

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 3:31 pm ]

I jeszcze jedna porcja fotek http://public.fotki.com/rzymu/2006/subaru_impreza_sti/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzglednie tani tuning STI.

 

kupujesz nowe STI i szukasz taniego tuningu, czegoś nierozumie albo mam inne podejście do życia.

 

 

Mój znajomy tak też zrobił kupił auto z salony i odrazu je zagazował...

Nie było by w tym nic dziwnego, ale wybrał full opcje z najmocniejszym silnikiem.

Nie podaje marki bo jeszcze kilku forumowiczów by się obraziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW? :mrgreen:

 

 

Dość tani tuning, to pojęcie względne. Bo na "dzień dobry!" można wsadzić tyle kasy, ile kosztuje nowa seria.

 

 

Nie wiem dlaczego odrazu sugerujesz taką dobrą markę jaką jest bmw?

 

Co do słowa "tani" to najpierw należałoby się dowiedzieć co one oznacza dla rzymu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiac tani tuning mialem na mysli taki przez ktory nie strace gwarancji bo kazda wieksza ingerencja w silnik czyms takim sie konczy. Zrobilem przez 3 dni ponad 300 mil i moge juz cos powiedziec o STI.

 

Co do twardosci to jest ok, myslalem ze bedzie gorzej :) Osiagi sa niesamowite i znajomi mowili mi zebym na poczatku oszczedzal auto ale sie nie da :) Podoba mi sie jeszcze to ze po wcisnieciu sprzegla auto dalej trzyma przez pare sek. obroty w okolicy 2 tysiecy - czeka na ogien :) Co do spalania to juz widze ze pali duzo, teraz w Chicago paliwo spada wiec bedzie OK :)

 

Czy pompowaliscie kiedys opony azotem? Radzili mi zeby tak zrobic bo ponoc azot sie nie rozszerza i jak ktos wybiera sie na autosprint czy cos podobnego to dorze miec azot w kolkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...