Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Adamus, nie masz kontrolki wlaczonych 'fogów'? Czytalem, ze przypadkiem wlaczyles kolanem...... Z drugiej strony kierowca Subaraka bez punktow to nie kierowca ;)

Pzdr.

 

Barbie..... i kto tu jest debeściak? he? :twisted:

 

mam kontrolke, ale w SI jest ona po lewej stronie i czesto zaslania ja kierownica, a po prostu jakos nie mam nawyku sprawdzania przed jazda czy cusik sie nie swieci :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakieś słabe masz te lampy jak nie widać czy sie swiecą :D chyba, że to w dzień było :P :roll:

 

halogeny mam oryginalne, tyle ze przy ksenonach ich prawie nei widac, a jeszcze jak wokol same latarnie sodowe wokolo to ich wogole nei widzisz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, dostałeś mandat za światła przeciwmgielne i może następnym razem dwa razy pomyślisz, zanim ich użyjesz i przestaniesz zagrażać zdrowiu i życiu innych użytkowników drogi.

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::twisted::mrgreen:

 

plonne, plonne nadzieje :mrgreen: nie zwyczajny do tego jestem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Panstwa, nie wolno urzywac swiatel przeciwmgielnych zarowno w dzien jak i w nocy, chyba ze jest zmniejszona przejrzystosc powietrza, lub jesli jestesmy noca w gorach. Tyle....

a jak ktos ma zwykle leflektory dodatkowe tak jak np. Abt w swoim GT to kiedy moze ich uzywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbie, wrzuc lepiej szybko jakas fajna fote swojego Subaraka bo podpadniemy u modow ;) Zreszta ja juz podpadlem, jakis czas temu Azrael chcial mnie nawet zbanowac :mrgreen:

 

No, to ciekawe co bedzie wobec ponizszego:

 

Babroch, swietne auto!!! zwlaszcza kolorek przechuj :cool:

 

:twisted:

 

no to zes Milka sprzedal :mrgreen: tez tak patrzylem, kiedy mu sie paseczek pojawi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zes Milka sprzedal :mrgreen: tez tak patrzylem, kiedy mu sie paseczek pojawi :mrgreen:

 

Jak to sprzedal? Po prostu wyrazilem swa ciekawosc publicznie, nic wiecej - myslisz, ze to zle? :mrgreen:

 

A plyta czeka, ciekawe jak dlugo jeszcze bede ja mial w napedzie, bo jak wyjme, to niechybnie zginie... Zreszta - w sobote bedzie do odebrania przy przeprowadzce, jakby co :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mileczku drogi - prezent w drodze :twisted:.

 

To słowo jest powszechnie uważane za obraźliwe.

 

Uprzejmie prosi się wszystkich cytujących Milka o zmodyfikowanie swoich wypowiedzi, bo też polecą paseczki i to podwójne - za cytowanie bluzgów i udawanie głupa ("no przecież ja tylko cytuję!") :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam apel o modyfikację cytatów i usunięcie z nich słowa, za które Milek został "obdarowany" paskiem.

 

Jeśli ta modyfikacja nie zostanie wykonana dziś do końca dnia, pojadę z paseczkami :twisted:.

 

I nie będzie tłumaczeń, że "nie było mnie na forum i nie mogłem/am tego zrobić" - Mod wie wszystko, w tym to, kiedy Forumowicze są na forum :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam apel o modyfikację cytatów i usunięcie z nich słowa, za które Milek został "obdarowany" paskiem.

 

Jeśli ta modyfikacja nie zostanie wykonana dziś do końca dnia, pojadę z paseczkami :twisted:.

 

I nie będzie tłumaczeń, że "nie było mnie na forum i nie mogłem/am tego zrobić" - Mod wie wszystko, w tym to, kiedy Forumowicze są na forum :mrgreen:.

 

Dobry mod, to zly mod :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...