Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wreszcie wczoraj po dłuuuuugim wyczekiwaniu odebrane wyśnione i wymarzone WRX. Dwie szybkie foty (w przerwie między jazdą):

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Wrażenia: bezcenne...

Jak kupowales u Kopra t w piatek w nim siedzialem.

hehe identiko kupilem za pare dni odbieram :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck, nadkola nie sa szersze tylko maja takie plastikowe nakladki ale zgadza sie tak jak Sykstusowy argument faktycznie - po tym mozna poznac... po nadokolach ciezko z daleko ale lotke mozna dostrzec...

 

natomiast halogeny nic nam nie mowia... do ubozszego STiaja tez sie montuje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, no wlasnie juz nie...

 

sti my03 ma inne progi i wrx my03 jest wyzszy - wg mnie w MY06 roznice bardziej sie zatarly... owszem sa... ale juz nie az takie...

 

Tez tak uwazam. WRXa MY06 bardzo ciezko odroznic od STi Jedynie tylna lotka go bardziej odroznia. Dla mnie jako "znawcy" :lol: bez problemu powiem, ktore jest ktore ale normalnej zwyklej osobie bedzie co jak co bardzo ciezko. Modele '03 mogles odroznic bez wiekszego przygladania sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bez skrzydla lub nalesnika nie wyjechal bo inaczej to wyglada subarak jak reno talia :mrgreen:

 

Bluznisz Vercie:-)))Ale z drugiej strony lepiej ze reno thalia a nie dacia logan :)

E to i tak jest postęp w technologi........ wcześniej pół samochodu wyglądało jak deawoo nexia, może tylko spoiler powodował że się wyróżniał z tyłu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowales u Kopra t w piatek w nim siedzialem.

 

No właśnie sprawiał wrażenie takiego używanego ;)

 

hehe identiko kupilem za pare dni odbieram :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Super, mam nadzieję że będziesz równie zadowolony jak my! Od piątku wyjeździliśmy już bez celu ponad 800 km i dalej nie mamy dosyć. Prowadzi się naprawdę genialnie!

Poza tym patrzę we wsteczne - widzę spojler, patrzę na maskę - widzę wlot. I dalej nie mogę uwierzyć że to jest przymocowane do NASZEGO samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...