Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obniżony i utwardzony do jakiejś sportowej jazdy to tak, ale zglebiony by tylko wyglądał to stanowcze nie. Takie moje zdanie

 

Ale odnośnie obecnego wyglądu to bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki będą jutro ładniejsze:)Każdy ma swoje zdanie ja znowu uważam że auto również musi dobrze wyglądać i obniżone wygląda 100 razy lepiej. Każdy obniża VAGi i to jest na porządku dziennym a ja uważam że japońskie auta wyglądają równie dobrze jak nie lepiej od niemieckich ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś śledzi takie profile na insta jak subarufinest, zglebionych blobów z felgami jakby z teledysku 50centa tam Ci od groma.

osobiście wole rajdowy charakter subarynek a w swoim uwielbiam wysoki forkowy prześwit, to mimo wszystko jestem w stanie zrozumieć, że gusta są różne i o ile z umiarem wykonane to nawet ładnie to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież wolne forum, ktoś ma ochotę imireze dolowac, ktoś ma ochotę forkowac... Wolna wola :)

Większość z nas ma jakieś korzenie rajdowe dlatego pewne mody są mniej akceptowalne, ale jak ktoś ma inny strumień to droga jaknajbardziej wolna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież wolne forum, ktoś ma ochotę imireze dolowac, ktoś ma ochotę forkowac... Wolna wola

ale są pewne marki, które sie do "nowych trendów" tuningowych nie nadają... jak np to:

subaru-wrx-air-suspension-bagged-011.jpg

wygląda pokracznie... chociaz to pewnie na powietrzu siedzi...

 

obniżyc ... pewnie ale zglebic? nie... nie subaru*

 

 

*wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popieram takie podejście do samochodu, ale wiadomo każdy robi to co lubi i tak ma być. Sobiech89 - wygląda bardzo ładnie. Masz fotkę zrobioną centralnie z boku?

Chciałeś fotkę z boku więc proszę bardzo :)

ykwm.jpg

i takie jedno ładniejsze :)

npw5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobiech świetne dobranie gleby,koloru i wzoru felgi do wanny :) Bardzo ładnie sie prezentuje i na wszelakich zlotach czy to tuniongowych ,czy stricte jdm ,czy subarowych bedzie zacnie sie prezentował :)

 

moje subaru po zakupie pechowych opon (chinole :( )

Oberek przy ok 50km/h ,jadąc pod lekka górkę,po ok.100m od ruszenia :(

do kupienia: własciwe opony

do zrobienia: łozysko,znaleźć felgę ,zbiezność...ech :(

post-7758-0-53920200-1373552773_thumb.jpg

post-7758-0-17048100-1373552780_thumb.jpg

post-7758-0-78331800-1373552784_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobiech, jest OK. Z boku wygląda normalnie, ale jak chcesz jeszcze bardziej obniżyć to wtedy zrobi się niefajnie. Wg. mnie jeżeli środek koła nie pokrywa się z środkiem łuku nadkola czyli jest przesunięty bardziej "do góry" to wtedy jest to wstrętne, taki amerykański styl.

Twoja fura jest zdecydowanie ładniejsza niż bugajowe wagony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobiech świetne dobranie gleby,koloru i wzoru felgi do wanny :) Bardzo ładnie sie prezentuje i na wszelakich zlotach czy to tuniongowych ,czy stricte jdm ,czy subarowych bedzie zacnie sie prezentował :)

 

moje subaru po zakupie pechowych opon (chinole :( )

Oberek przy ok 50km/h ,jadąc pod lekka górkę,po ok.100m od ruszenia :(

do kupienia: własciwe opony

do zrobienia: łozysko,znaleźć felgę ,zbiezność...ech :(

uuu współczuje ...

 

Sobiech, jest OK. Z boku wygląda normalnie, ale jak chcesz jeszcze bardziej obniżyć to wtedy zrobi się niefajnie. Wg. mnie jeżeli środek koła nie pokrywa się z środkiem łuku nadkola czyli jest przesunięty bardziej "do góry" to wtedy jest to wstrętne, taki amerykański styl.

Twoja fura jest zdecydowanie ładniejsza niż bugajowe wagony.

no właśnie chyba póki co zostaje na tej wysokości bo odechciało mi się z gwintem kombinować a teraz można jeździć normalnie bez obawy że przez śpiącego nie przejade ;) może coś kiedyś ale teraz są lepsze mody do zrobienia ( przód bixenon na soczewce i tył zderzak bez gtkowych dokładek i zrobiony na małą tablicę rejestracyjną :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...