Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Sam niestety nie byłem w stanie pochwalić się nabytkiem ponieważ Telekomunikacja postanowiła spłatać mi figla i pozbawić mnie netu na weekend. Trudno się mówi, ale WRCfan mnie wyręczył :wink:

Justynka jak na swoje lata bardzo dobrze się trzyma. Na pierwszy ogień idą nowe opony, bo te na jakich ją dostałem to istna kpina. Dobrze że w sobotę nie padało bo chyba bym za bobsleja robił na jezdni. Walnięty też jest termostat, mam nadzieje zrobić to w czwartek, najdalej w poniedziałek. No i zobaczymy co jeszcze wyjdzie w trakcie. Największym zaskoczeniem była blacha. Ogniska korozji można zliczyć na palcach jednej ręki co przy wieku Justyny jest naprawdę nie lada osiągnięciem. Z tyłu brakuje znaczka (ten już w drodze) i plastikowa listwa z tyłu jest złamana (widoczne na zdjęciu). Poza tym gdzieś wcięło tylną półkę i popielniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos prosze wyjasni, na czym dokladnie polega zamawianie i sprowadzenie tych czesci przez japan parts, krok po kroku :oops:

 

Pikuś :)

 

1. Wybierasz.

2. Zamawiasz części.

3. Płacisz (karta, paypal, przelew) za części (+ koszty przesyłki i opłata za kartę lub paypal).

4. Z reguły za jakieś 10 - 15 dni części są w Polsce.

5. Odbierasz sam lub zlecasz agencji celnej.

6. Płacisz cło, VAT i obsługę celną.

7. Montujesz.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wybierasz.

2. Zamawiasz części.

3. Płacisz (karta, paypal, przelew) za części (+ koszty przesyłki i opłata za kartę lub paypal).

4. Z reguły za jakieś 10 - 15 dni części są w Polsce.

5. Odbierasz sam lub zlecasz agencji celnej.

6. Płacisz cło, VAT i obsługę celną.

7. Montujesz.

 

8. You're JDM baby :!: YEAH :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76 napisał/a:

 

1. Wybierasz.

2. Zamawiasz części.

3. Płacisz (karta, paypal, przelew) za części (+ koszty przesyłki i opłata za kartę lub paypal).

4. Z reguły za jakieś 10 - 15 dni części są w Polsce.

5. Odbierasz sam lub zlecasz agencji celnej.

6. Płacisz cło, VAT i obsługę celną.

7. Montujesz.

 

8. You're JDM baby YEAH

 

:mrgreen: to sobie chlopaki pogadly :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem troszeczke nakleic cus na swoja Subaryne wiec udalem sie do zaprzyjaznionej firmy reklamowej z gotowymi projektami. Wchodze do ich nowej siedziby i co sie okazuje moim oczom? Duzy banner z STI na scianie. Normalnie wymieklem. Juz jest moj :twisted: i wisi w garazu :mrgreen:

Fajnie sie prezentuje?

A ponizej efekty wyklejania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy banner z STI

jak była promocja w Statoilu, czy jakis konkurs, przy stacjach były też takie poustawiane, tyle że male w porównaniu z tym. chciałem sie przejsc i poprosić czy mi nie dadzą takowego ,ale na chceniu i zamiarach sie skonczyło :lol:

 

a napis na zderzaku wyszedła bardzo fajnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój "dziadek Leon". 1988 rok produkcji, silnik 1.8, 188 tys mil przebiegu. Cena: jedyne 700 $. Mam nadzieję, że do marca wytrzyma bo wtedy kończy mi się praktyka.

 

P.S. CD plejer jest :cool:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6b ... 1e1cc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47d ... 9ae1b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, jak Ci się udało zdobyć numer telefonu do Seweryna? W tym wyklejeniu widać bowiem udział Mistrza

Przemeq, coś Ci się poje.... pomyliło. Seweryn poszedł całkiem inna drogą, nie miał napisu na zderzaku.

56rg2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...