Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak na szybko sie pochwale :) :) :)

 

Zaczne od tego; z pełną swiadomoscia stwierdzam, ze zakup wrx my07 to bylo wywalenie kasy :P Kupiłem auto od TurdziGT i auto jedzie 2x lepiej niz powyzej wspomniane. Pomiajjac przsypieszenia - prowadzi sie pewniej, mniej kolysze itp (pewnie to zasluga "zestawu skrecanie")... Jestem naprawde pod wrazeniem jak to auto sie prowadzi z 3 nowymi dyframi (z jakiej frmy podac nie moge, ale sa z sti). Wrx ze swoimi seryjnymi jest - mowiac wprost- okaleczony. Auto jak na ten wiek jest naprawde wychuchane....

 

Teraz czas sie nauczyc jezdzic :)

 

A co z WRXem ?

 

Zostaje w garażu jako dupowóz czy idzie na handel ?

 

... a może już sprzedany... ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko sie pochwale :) :) :)

 

Zaczne od tego; z pełną swiadomoscia stwierdzam, ze zakup wrx my07 to bylo wywalenie kasy :P Kupiłem auto od TurdziGT i auto jedzie 2x lepiej niz powyzej wspomniane. Pomiajjac przsypieszenia - prowadzi sie pewniej, mniej kolysze itp (pewnie to zasluga "zestawu skrecanie")... Jestem naprawde pod wrazeniem jak to auto sie prowadzi z 3 nowymi dyframi (z jakiej frmy podac nie moge, ale sa z sti). Wrx ze swoimi seryjnymi jest - mowiac wprost- okaleczony. Auto jak na ten wiek jest naprawde wychuchane....

 

Teraz czas sie nauczyc jezdzic :)

 

Obrazek

 

super ze dobre auto poszło w dobre ręce

 

jakbyś chciał pojeździć GT w rally spec, albo jakies rady, to dzwon i przyjezdzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich juz jako całkowicie zarażony Subaru Imprezą GT, którą właśnie nabyłem od kolegi charlot Jako że podróż po owe cudo z 3miasta na Śląsk i z powrotem jednym machnięciem zabrało "trochę" sił nie będę się rozpisywał.

Krótko powiem - WIELKIE podziękowania dla poprzedniego właściciela za świetną sprzedaż, szczere informacje, karton gratów :wink: a nade wszystko za piękne auto a raczej Megagodżillę - zapina to nieprzeciętnie!

 

W najbliższym czasie pewnie zajmę się trochę kosmetyką której śwince odrobinę trzeba no i zaczniemy się pomału zaprzyjaźniać chociaż po trasie z pd na pn pierwszy pozytywny kontakt nawiązany :razz:

Miała świnka małe niezadowolenie związane ze zmianą właściciela jak sądzę co objawiło się oślepnięciem na jedno oczko (przepaliło się temu misiu :lol: ) i trochę sapała turbiną i strzelała z wydechu ale dojechaliśmy szczęsliwie wcale nieprzesadnie wolnym tempem ze spalaniem ~10l/100km (!) :shock: co wprawiło mnie przyznam w lekkie osłupienie.

 

Tak więc przygoda rozpoczęta z czego cieszę się ogromnie.

 

pozdrawiam Wszystkich serdecznie całkowicie uzależniony :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cupra666, fantastycznie! Gratuluję zakupu. Obyś każdego dnia był zadowolony z auta jak tego pierwszego po zakupie i dbał o wóz tak jak robił to poprzednik. :wink:

 

Arti - bardzo dziękuję!

Z pewnością jej nie zapuszczę ani nie opuszczę w najblizszym czasie - teraz gdy empirycznie doświadczyłem wrażeń jakie daje to auto naprawdę rozumiem Wasza chorobę :razz:

 

Widzę że kolega z Bielawy - mam tam rodzinę i z pewnościa pojawię się w Sowich zimą aby przetestować Megagodżillę :cool: bo tereny tam do jazdy wyborne (szkoda że tyle dziur na górskich pętlach).

 

Zdrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się spalaniem. Każde subaru na początku mało pali.

 

no spalaniem to się przejąłem w sensie pozytywnym bardzo bo spodziewałem się więcej.

Inna sprawa że dzisiejszy dojazd maksymalnie okrężną drogą do pracy uświadomił mi delikatnie że apetyt na paliwko tu będzie srogie bo trudno się powstrzymać od "fantazyjnej" jazdy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega z Bielawy - mam tam rodzinę i z pewnościa pojawię się w Sowich zimą aby przetestować Megagodżillę bo tereny tam do jazdy wyborne (szkoda że tyle dziur na górskich pętlach).

No proszę. :cool: Przyjeżdzaj śmiało, jak tylko śnieg spadnie - zapraszam serdecznie. Upalamy tu po gorskich trasach ino wióra lecom. :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cupra666, cieszę się, że dojechaliście szczęśliwie i jesteś zadowolony z zakupu! Dbaj o świnkę i przyjemnego użytkowania! Jak wyjeżdżałeś ode mnie spod domu (i jeszcze słyszałem was z dwa kilometry dalej) to aż serce ścisnęło...

Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania (chociaż chyba wszystko Ci opowiedziałem) to wiesz gdzie mnie szukać.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że umieszcze fotki jak zgonię troszkę z paszczy banana, który się na niej

zadomowił zaraz po zakupie GTka. No niestety.. banan się zadomowił i chyba na dobre tam

zostanie, ale z tym chyba można żyć :roll:

 

A tak wygląda Moje Subaru:

 

p1000237ip6.th.jpg p1000244qm5.th.jpg

 

p1000242vd8.th.jpg p1000252sk2.th.jpg

 

:cool:

 

 

edit:

[sat Oct 18 16:46:07 CEST 2008]

 

Kilka kolejnych fotek. Niestety nie umiem ich robić ale ciężko zepsuć zdjęcia tak ładnego auta.. prawda? :twisted::mrgreen:

 

p1000465ne5.th.jpgthpix.gif p1000489dq7.th.jpgthpix.gif

 

p1000492yx3.th.jpgthpix.gif p1000514en4.th.jpgthpix.gif

 

 

 

Fotka z pierwszego GalMokowego spota.

 

20090424-k85jhi9qqh8b6hixfwrk544wiw.preview.jpg

 

edit:

[sun Oct 26 18:44:17 CET 2008]

 

Dziś Imprezka znów miała sesyjkę... jak widać zdecydowanie bardziej profesionalną reką niż moja :wink:

Oto efekt:

 

dsc0163ob5rb7.th.jpgthpix.gif dsc0162rs6qa4.th.jpgthpix.gif

 

 

 

dsc0167bo6qj8.th.jpgthpix.gif dsc0169fz8ka9.th.jpgthpix.gif dsc0173ks0rt4.th.jpgthpix.gif

 

dsc0192ql7ls7.th.jpgthpix.gif dsc0200hb8uz3.th.jpgthpix.gif dsc0212nz2hw2.th.jpgthpix.gif

 

dsc0278qh6nw5.th.jpgthpix.gif dsc0212nz2hw2.th.jpgthpix.gif dsc0292rc8mo0.th.jpgthpix.gif

 

dsc0220pt7nr4.th.jpgthpix.gif dsc0287rb4ig4.th.jpgthpix.gif dsc0269db9is3.th.jpg

 

dsc0248ow8jo0.th.jpgthpix.gif dsc0257gr7ir6.th.jpgthpix.gif dsc0180yc4qh4.th.jpgthpix.gif

 

dsc0250al2qf8.th.jpgthpix.gif dsc0265lf9ho7.th.jpgthpix.gif dsc0281nq6mx2.th.jpgthpix.gif dsc0288kj7xj8.th.jpgthpix.gif

 

Dzięki Paweł za fotki!

 

 

Jako, że nie wiadomo kiedy i czy powstanie dział "moje subaru" postanowiłem umieszczać

fotki w tym jednym poście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...