Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

z takich lamp to juz chlopaki smieja sie i na forach VW. To byla sezonowa moda (moze kilku sezonowa) tak samo jak kiedys te wszystkie szpojlery i srebrne siatexy. Dzisiaj nikt juz tego nie praktykuje.... chyba, ze jezdzi dalej autem 'zrobionym' 6 lat temu. Ciekawe jak te lampy swieca w porownaniu do serii? Pewnie i nawet lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, A ja nic nie widze... :roll:

 

sfaragdas, Masz racje, trudno poznac co to za auto. Jakby skyline z lampami od BMW :D Piękne są, przełożyłes je z Passata (podpis)? Rozumiem że Lexós Lóki do tyłu już zamówione? :mrgreen::twisted:

 

 

 

 

 

sorry alenie mogłem sie powstrzymac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku że poczyniłem parę modyfikacji wstawiłem to i owo więc mogę z czystym sumieniem nazwać Krukowóz Felixowozem . Pare fotek

Wstawiłem wszystkie plasticzki i seryjne fotele co uczyniło samochód miłym w dotyku i słuchu :wink:

cf49ad4d2e4dee2d.jpg

90656aa15aea9856.jpg

 

Po paru szorowaniach i myciach i plakach auto wygląda tak :

 

14172a93f75edd8d.jpg

288eaf4e6e61bb31.jpg

e9b318620585048f.jpg

a12a6be1a2c360d2.jpg

a33e55e5416f6b21.jpg

450b44e7bb928d26.jpg

 

No i to co najważniejsze napęd . Wstawiłem skrzynię 6MT od STI do tego wał dyfer i półośki .

 

342c9036ae214e5c.jpg

fd8358d24e6fd53a.jpg

8d1cec3c370ae977.jpg

 

No i by to wszystko wyhamować zainstalowałem tarcze taroxa o takie : :razz:

18b0cb0c05b164d9.jpg

 

Pewno kolejna modyfikacja to wymiana silnika ale zwężka wstawiona i ładuje już tylko 1.1 Bara więc sądzę ze pośmigam jakiś czas . Teraz to tylko muszę wstawić drugi wiatrak na chłodnice wymienić poduszki pod silnikiem i skrzynią i wstawić chłodnice oleju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1_Czarny, zadne lexus looki ;-) niechce wiochy odstawiać ;-) a przód no cóż taki był :wink:

 

T8LEK, hee no to pochwal się co to za 6-cio cylindrowy boxerek pod maską to 3 litry?? ... ile koni i czy to z turbinką...

 

emgie01, hej ;-)

 

bez urazy ale wiesz żeby być jednym z nich nie wystarczy kupić subaru... to auto trzeba kochać ;-) i odpowiednio traktować ;-) i dawać dużo od siebie dla autka ;-) nie wspominając o ciągłych modyfikacjach i wydawaniu "drobnych" na autko ;-)

 

widzisz ja też mam subaru od pewnego czasu i się jeszcze nie czuję żeby być jednym z nich ;-) dopiero jak będzie jakiś spocik i sobie zasłużę to może mi pozwolą być jednym z nich ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

emgie01, hej ;-)

 

bez urazy ale wiesz żeby być jednym z nich nie wystarczy kupić subaru... to auto trzeba kochać ;-) i odpowiednio traktować ;-) i dawać dużo od siebie dla autka ;-) nie wspominając o ciągłych modyfikacjach i wydawaniu "drobnych" na autko ;-)

 

widzisz ja też mam subaru od pewnego czasu i się jeszcze nie czuję żeby być jednym z nich ;-) dopiero jak będzie jakiś spocik i sobie zasłużę to może mi pozwolą być jednym z nich ;-)

 

 

Witaj sfaragdas , masz racje , i świetnie rozumie co masz do powiedzenia!

 

Mówiąc "teraz jestem jednym z was" chodziło mi o bycie szczęśliwym posiadaczem subaru .. :)

 

SUBARU kocham , dlatego go kupiłem, jeśli chodzi o resztę ... to zobaczymy ... ale myślę ze dam rady ,

 

wiec teraz , jedyne co na pozostaje to jeździć na spociki, i starać sie .. :)

 

----------------

 

jeśli chodzi o samochód to Impreza Turbo 2000 Rok 1998... więcej i dokładniej dorzucę później :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...