Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale evokiller jest tylko jeden? :mrgreen::twisted:

a to bravo to tylko 'kiler'.... :twisted: gdzie mu tam do 'killera' :mrgreen:

:razz:

 

Bravo killer juz sprzedane... na chwile obecną pozostaje mi zlozyc podanie na biurko szefa o slużbowe STI... :lol: chyba że trafie na jakiegos mozliwego i nie wyjechanego subaraka...poszukiwania trwaja :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hker, problem polega na tym - że "evokiller" już jest jeden. I wystarczy. Jest to dość mocno podłubany GTek matiego...

 

 

A Bravo evokiller brzmi z lekka śmiesznie, tym bardziej, że raczej nie ma możliwości skillowania EVO (chyba, że to by jechało na lawecie :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, Bardzo fajny kolor. Jak to jest mieć ramki w drzwiach w Subaru?

 

Muszę przyznać, że powoli się przyzwyczajam, do tego dizajnu, ale tylnych lamp nie przeżyję. Masakra.Jak bym kupił taki samochód to coś bym z tym zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, Bardzo fajny kolor. Jak to jest mieć ramki w drzwiach w Subaru?

Niestety w moim samochodowym życiu jeszcze nie doswiadczyłem drzwi bez ramek, więc jestem przyzwyczajony. :smile:

Co do tylnych lamp, to mnie się też specjalnie nie podobają. Ktoś na Forum pisał, że jeżeli się pojawi jakiś producent czerwonych lamp do MY08, to zbije majątek. Też mu dam zarobić. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, zaskoczył mnie kolor Twojego samochodu, ponieważ nie widnieje on w opcjach na oficjalnej stronie http://subaru.pl/08impreza_exterior360.html . Najbliższy temu jest "Topaz Gold Metallic", ale różnica jednak spora - tamtem intensywny ciemny złoty, a Twój takie jasne delikatne błotko :razz: Jak się Twój kolor nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, zaskoczył mnie kolor Twojego samochodu, ponieważ nie widnieje on w opcjach na oficjalnej stronie http://subaru.pl/08impreza_exterior360.html . Najbliższy temu jest "Topaz Gold Metallic", ale różnica jednak spora - tamtem intensywny ciemny złoty, a Twój takie jasne delikatne błotko :razz: Jak się Twój kolor nazywa?

Określiłeś ten kolor dokładnie tak jak ja - "auto w kolorze błota" - nie lubię zbyt często myć auta :smile: Jest to w rzeczywistości "Topaz Gold Metallic". W naturze wyglada nie tak intensywnie jak próbka na stronie Subaru. Mnie się podoba. Poprzednie moje auto było prawie dokładnie w takim samym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko czekać aż wejdą do sprzedaży jakieś artykuły tuningowe i pozmieniać to i owo.

Chyba czas się wybrać do Szanghaju(albo innego chińskiego city) i pogadać z tamtejszymi"rzeźbiarzami" co wytwarzają art. tuningowe czy by nie "wystrugali" drzwi bezramkowych do MY08 :mrgreen: .....musielibyśmy wziąć pewnie cały kontener ale pewnie szybko by nam zeszły.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diarrhea bronze? :mrgreen:

E tam, sprawdź przy najbliższej okazji jak wygląda prawdziwa diarrhea :mrgreen:

 

Jest to w rzeczywistości "Topaz Gold Metallic". W naturze wyglada nie tak intensywnie jak próbka na stronie Subaru.

No ładnie, to przekłamanie kolorów na oficjalnej stronie jest na maxa. Rozumiem pewne niewielkie różnice, wiadomo różne monitory, itp. ale to wygląda na jakąś pomyłkę. Co ciekawe kolor WR Blue Mica jak go widziałem na żywo jest bardziej intensywny w rzeczywistości niż na stronie, natomiast z tym topazem zupełnie przeciwnie - nawet jasność zupełnie inna.

 

W każdym razie gratuluję zakupu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...