Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czekamy z niecierpliwością na wrażenia.

A ja z DG. Dlatego spostrzegłem subtelną różnicę. Wszyscy (poza Śląskiem i Dąbrową) mnie pytają dlaczego ja po ślunsku ni godom. Stąd wiem, że dla większości DG to śląsk.

 

Pozdrawiam

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z DG. Dlatego spostrzegłem subtelną różnicę. Wszyscy (poza Śląskiem i Dąbrową) mnie pytają dlaczego ja po ślunsku ni godom. Stąd wiem, że dla większości DG to śląsk.

 

Mam podobnie ;) ale się cieszę że nie jestem już tutaj sama ;)

 

Ja też nie godom po ślunsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania to potwierdzam. U mnie średnio też wychodzi ok 10,5 l.

 

Jeśli chodzi o ilość miejsca dla wysokich w OBK to jest to kwestia nie tylko miejsca na głowę, ale i dla nóg. Możliwe rozwiązanie to wymiana fotela na elektrycznie sterowany. Właśnie to zrobiłem i jest o dużo lepiej. Chodzi oczywiście o zakres regulacji. Dodatkowo wydaje się, że siedzi się trochę niżej, więc i w moim ulubionym kapeluszu mogę teraz jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo zwykle GL a po telefonie do poprzedniego wlasciciela zrobilo sie cos innego no wiec tak, silnik jest po modyfikacjach i to duzych, mam planowane glowice, chip w ecu, ale jeszcze nie wiem jaki (przesle mi dokumenty to sie dowiem), mam wypolerowane kanaly dolotowe, i wydech z kwasowki, sam dowalilem K&N filterek i mam podobno okolo 170 koni i ma to byc poparte papierami, ktore ma dostac niedlugo, czy to mozliwe?? tuning byl zrobiony w profesjonalnym warsztacie a celem jego bylo ... placenie mniejszego ubezpieczenia niz za wersje turbo :neutral:

fotka:

mojesubarukl4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, taka otrzymalem odpowiedz, a na pelny bodykit nie starczylo gosciowi kasy, pytam tylko czy jest to mozliwe ze po wymienionych modyfikacjach auto bedzie mialo taka moc?? rozumiem podniesienie ze 115 do 150 przy chipie izmienionych mapach wtrysow to jest mozliwe, aaa no i walki rorzadu tez byly zmienione, bo to byl jeden zestaw, uklad elektroniczny i walki rozrzadu

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze nie wiem jaki (przesle mi dokumenty to sie dowiem)

 

To jest najlepsze zdanie z całego tekstu. A jak Ci napisze ze masz S.E. to uważaj,

w zakretach nie przyciskaj za mocno gazu.

 

A ile mocy dodała naklejka na szybie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...