Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy moge sie pochwalic nowymi nabytkami do mojego klasyka? skromnie, nie z takim rozmachem jak pawkers (gratulacje, miodzio autko!), ale to tylko dodatki....

 

kogii, ale widzę, że klasyk też daje radę na maxa. osobiście jestem zakochany w gt'ku.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning to zlo. Bez sensu utopiona kasa.

Zgodze się w połowie czasem tak szczególnie na audio jak dla mnie to troche bez sensu lepiej coś w silniku grzebnąć albo wyłożyć tą kase na części prodrive lub sti jak amory,sprężyny itp. :twisted: ale ogolnie fajnie michal, zrobiłeś swoje s.e jak masz jeszcze kase to kup części zamiast prodrive to sti będzie bardziej kawiorowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fajnie michal, zrobiłeś swoje s.e jak masz jeszcze kase to kup części zamiast prodrive to sti będzie bardziej kawiorowo

 

To dobra rada dla Ciebie michal - faktycznie, jeśli chcesz czerpać pełną przyjemność z posiadania subaru, nie zaszkodziłoby, gdybyś w nie zainwestował. Wiesz, subaru to fajny wóz, jeszcze się poucz nim jeździć, przyzwyczaj do niego i kto wie - za dwa-trzy lata może nawet na Słomkę będziesz mógł pojechać...

 

Nie wiem, tak spekuluję... :roll:

 

W każdym razie jakbyś miał jakieś pytania dotyczące subaru, albo w ogóle motoryzacji - wal do nas, pomożemy. Poczytaj też prasę branżową - ostatnio na rynku pojawiło się sporo periodyków, z których można czerpać wiedzę. Spróbuj np. KMH.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, natomiast gdybyś miał jakieś pytania o car-audio, to zapodaj jakiś temat w technicznym. Myślę, że paru userów Ci pomoże... :roll:

 

 

za dwa-trzy lata może nawet na Słomkę będziesz mógł pojechać...

 

No, a jak dobrze pójdzie - to za 10 lat może się na Ring będzie mógł wybrać..?

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz jeszcze kase to kup części zamiast prodrive to sti będzie bardziej kawiorowo

 

no właśnie michał, a ostatni katalog jacky przeglądałeś? :mrgreen: :wink:

 

 

jak nie lubie miśków tak ten niebieski jest kozacki :twisted: , nie myslałem ze to powiem ale gratuluje zakupu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...