Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O drugi świniak się pojawił na lusterku :mrgreen: Reszta naklejek też zacna 8) Chociaż "move over" Może działać na kierowców jadących z przodu jak płachta na byka :twisted: :twisted: :twisted:

 

buhhu a co się tak ta Krakowska rejestracja pomięła po drodze ? Trafiłeś muchę na autostradzie przy maksymalnej prędkości? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

apropo rejestracji :lol:

 

"Crossing" :arrow: http://www.kgaleria.za.pl/wyrazowegrodzkie.html

 

ktoś w wakacje dziada ustrzelił na mieście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O drugi świniak się pojawił na lusterku :mrgreen: Reszta naklejek też zacna 8) Chociaż "move over" Może działać na kierowców jadących z przodu jak płachta na byka :twisted: :twisted: :twisted:

 

I niech działa :mrgreen: do tej pory spotkałem jednego który nie musial zjezdzac :mrgreen::mrgreen:

 

buhhu a co się tak ta Krakowska rejestracja pomięła po drodze ? Trafiłeś muchę na autostradzie przy maksymalnej prędkości? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Przygoda przy wyjezdzie z Krakowa - drogowcy w "dosc" nietypowym miejscu (na srodku pasa) postawili słupek a jako ze lewym leciałem zgodnie z przepisami x3 :D to brakło mi 3 m do wyhamowania :) Na szczescie oberwala tylko ramka i rejestracja - na Dziadku nie zrobiło to najmniejszego wrażenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O drugi świniak się pojawił na lusterku :mrgreen: Reszta naklejek też zacna 8) Chociaż "move over" Może działać na kierowców jadących z przodu jak płachta na byka :twisted: :twisted: :twisted:

 

I niech działa :mrgreen: do tej pory spotkałem jednego który nie musial zjezdzac :mrgreen::mrgreen:

 

buhhu a co się tak ta Krakowska rejestracja pomięła po drodze ? Trafiłeś muchę na autostradzie przy maksymalnej prędkości? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Przygoda przy wyjezdzie z Krakowa - drogowcy w "dosc" nietypowym miejscu (na srodku pasa) postawili słupek a jako ze lewym leciałem zgodnie z przepisami x3 :D to brakło mi 3 m do wyhamowania :) Na szczescie oberwala tylko ramka i rejestracja - na Dziadku nie zrobiło to najmniejszego wrażenia :D

 

 

ale 3 x przekroczyłeś limit jaki obowiązuje na codzień na tej drodze,czy drogowcy postawili swoje cudowne znaki (a mają na stanie chyba tylko 20 i 30 :evil: ) ,ostatnio na A4 na małym odcinku cos tam malowali,po robocie został znak 60km/h,ja tam troszke w tym miejscu depnałem i tez mogę sie poszczycic tym,że niby tylko116KM ale za to potrafie na AUTOSTRADZIE przekroczyć prędkość TRZYKROTNIE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygoda przy wyjezdzie z Krakowa - drogowcy w "dosc" nietypowym miejscu (na srodku pasa) postawili słupek

 

To typowe zachowanie u naszych drogowców :mrgreen: Spotkałem się parę razy, ale najlepsze są takie akcje tylko, że po zmroku :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje trzecie Subaru :) Driftowóz 2.0 N/A. Zaspawana centralna wiskoza, odpięte półosie z przodu i elektroszpera z tyłu :) Całość odchudzona o ok 100kg, Opony: 165/70R14 z tyłu, 205/40R17 (dla lepszego trzymania) z przodu i Legaś lata jak szalony ;) Pozostaje tylko zrobić zawiechę na beton i będzie cacy :)

 

71695034.jpg

 

57634731.jpg

 

10548957.jpg

 

40949248.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...widze ,że kolega przesiadł się z masy zacnych mocnych bawarek na subru,a co na to koledzy klubowicze z forum/strony "bi em dablju",że zdradziłeś bawarię :?: :?:

Jedni gratulują i "podziwiają" a drudzy biedolą o zdradzie marki :mrgreen:

Do BMW pewno jeszcze kiedyś powróce i na forum nadal pozostane bo jestem członkiem tego klubu 8)

 

Cześć Klagosz. Nie wiem, czy mnie kojarzysz z forum betki, ale ja Ciebie tak :)

Super fura, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie chwila aby przedstawić moją Subarynkę.

Samochód forumowy zakupiony jakiś czas temu od Pawła JunioreXa.

Po ostatniej wizycie w ASO wymieniono: uszczelniacze półosi, olej w skrzyni biegów i tylnym moście.

Pomimo iż jeździłem Foresterem 2.5 XT, Legacy spec. B, Outbackiem 3.6 to teraz już wiem czemu sporo osób które miały WRX potem mają STI....bo WRX nigdy nie będzie STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekM, ladny wrx :wink: ale jak juz kolega wspomnial mamy odpowiedni watek do "chwalenia sie" :mrgreen: swoimi wozidlami o tutaj :arrow: viewtopic.php?f=1&t=101522&start=9150 :wink:

zaraz i tak wpadna mody i ten watek zostanie zamkniety :P :roll:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj takie tam małe pod naszym miastem :D znależliśmy z Igim taką miejscówkę i troszkę można pobawic się w szuterki i zrobić mały OS :mrgreen: Mocy mam mało,ale juz ja widzę co ja będę na śniegu wyczyniał :mrgreen::mrgreen:

 

-- N lis 13, 2011 7:09 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek też sie próbował,duzo liści,i innego luźnego podłoża ułatwiało ganianie,ale doszlismy do stwierdzenia ,że:

* forek jest za miękki i wysoki do takiego latania i nie ma co kombinować,ale moc ma fajną

* impreza jest rewelacyjna,ale mocy za mało

 

Ideał :?: :?: Impreza S turbo :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...