Skocz do zawartości

Turbodziadek - najlepsze projekty. Linki, foty, opisy itp.


KupięTypeRA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

uszczelek pod pokrywy zaworów ori nie dostałem nigdzie w Polsce

 

Oj słabo kolega szukał.... słabo.... :facepalm:

 

No jak, przecież ich nie miałeś jak się pytałem :huh:

A za zbiorniczek dziękuję...ratował mi du%e przed zawodami :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jakiś czas szukałem prawego kierunku ... ale jak się okazało jest jeszcze kilka legacy na części ... olx ... czasami się zastanawiam czy nie się obkupić albo odkupić takiego na części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z życia Legacy ...ostatnio, przechodząca osoba komentuje ....wygląda jak Titanic ... ???? ma to jakiś sens ...

oczywiście zdarzył się jeszcze inny komentarz ;)

Prawidłowa odpowiedź - "Nie bądź taki Di Carpio"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaparkowałem koło domu, juz prawie zbieram sie do wyjścia a przechodził ojciec z synem...." Patrz synu...to jest zajebiste auto..syn pyta...ten nowy VW ? Nie...to stare SUBARU ! " :)

Super !

Serce rośnie, po takim komentarzu :lol::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio zaparkowałem koło domu, juz prawie zbieram sie do wyjścia a przechodził ojciec z synem...." Patrz synu...to jest zajebiste auto..syn pyta...ten nowy VW ? Nie...to stare SUBARU ! " :)

 

Super !

Serce rośnie, po takim komentarzu :lol::)

Cieżko było z auta wyjsć...Hahah :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Antyk po walce z uszczelnieniem układu wydał 262 KM i 335 Nm ... VF12 trudne jest do podniesienia :) no i pompa oraz wtryski nie dają rady ... silnik czasami odpływa .. trzeba coś z tym zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej :) no może pojawił się mały komp ... wspomagacz ;) jest też na wydechu kwas 3 z przejściem na 2,5

 

mbc wyleciało .. bo tego nie da się sterować .. kłopot największy jest z wstawaniem turo :)

Edytowane przez sigma111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli IHI VF12 zaczyna denerwować , może macie sugestie co wrzucić żeby wcześniej wstawało ale nie wymagało w mocnych ingerencji ??

Ja w swoim wrzucilem jedną z TD04 którą kupiłem z rozbiórki STI z 96 lub 97 roku - plug'n'play bo z takim samym kominem. Wstaje gdzieś powyżej 2000 ale kończy w okolicach chyba 4700 (? - trzeba sredniaqa podpytać). ZTCP do 97r turbosprężarki były z identycznym kominem, jak w turbodziadku.

PS: VF12 ma fajną cechę tzn.umożliwia zamknięcie szafy bo długo pompuje:) Nie wiem, czy bym zmieniał z perspektywy byłego użytkownika obu.

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że opcja która mnie najbardziej interesuje to zmiana żeliwa w VF12 ... aktualne żeliwo p20 jest słabe... nie mam pojęcia kto może ogarnąć przejście na p18 lub p15


pytanie na boku .. jakie wtryski podejdą ? TOP czy SIDE ?


Fala - to wydaję się być słabo jak kończy się na 4700 ... dziadka śmiało można kręcić do 7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie coś popieprzyłem :) nie pamiętam nic bo wczoraj po raz pierwszy od paru miesięcy piłem wódkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...