Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam z przyciskiem,REWELACJA
moje obydwa sa na kciuka i rewelacja. Przyzwyczaic sie latwo a odzwyczaic sie nie da

 

Gratuluję żony
raczej poczucia humoru :biglol: :biglol: :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zachęcony opiniami madoxa polazłem do Audi.Madox też polecam ci wizytę w salonie Audi i próbę konfiguracji auta to może przestaniesz pisać kretyńskie posty. Q5 2.0TFSI z pakietem offroad(tego nie ma Forek, takie plastikowe listwy na nadkola i progi+felgi koszt 8000zł) i jeszcze hak holowniczy. Tak z grubsza podokładałem większość wyposażenia XT z najwyższej wersji. Nie liczyłem dachu panoramy,łopatek w kierownicy i innych drobnych pierdołek, ale dałem pamięć foteli za którą niektórzy na forum tak tęsknią(980zł). Pomijam fakt że jak się siedzi w salonie i sprzedawca czyta listę dodatków to śmiech człowieka ogarnia, że auto z wyjściową ceną 181 000PLN nie ma niczego :) No to teraz najlepsze cena!!!!!! 254 000PLN O rabatach takich jak madoxowi się przyśniło to zapomnijcie. 10-12% mogą dać na auta z 2012 no ale juz praktycznie ich nie ma. Można negacjować rabaty 10-15%,ale jak to sprzedawca wyraził się raczej nie na te modele które i tak się dobrze sprzedają.Q5 w środku naprawdę czuć że jest zrobione na płycie małego auta. Ja należę do ludzi wysokich(194cm) i w Forku czułem się naprawdę wygodnie. No a w Q5 to jak w bunkrze i jeszcze nogi pod brodą. Jak ktoś chce wydać kilkadziesiąt tys. PLN za lepszej jakości materiały to zapraszam do Audi.No chyba że madox ma jakieś inne wejścia. Madox we

Wro mają też fajnego dyszla 177KM z 2012 roku w S-line. Po uwzględnieniu rabatów za poprzedni rocznik 237 000PLN. :yahoo:

P.S. W poniedziałek w biurze zrobię scan tej oferty dla niedowiarków

No to zachęcony opiniami madoxa polazłem do Audi.Madox też polecam ci wizytę w salonie Audi i próbę konfiguracji auta to może przestaniesz pisać kretyńskie posty. Q5 2.0TFSI z pakietem offroad(tego nie ma Forek, takie plastikowe listwy na nadkola i progi+felgi koszt 8000zł) i jeszcze hak holowniczy. Tak z grubsza podokładałem większość wyposażenia XT z najwyższej wersji. Nie liczyłem dachu panoramy,łopatek w kierownicy i innych drobnych pierdołek, ale dałem pamięć foteli za którą niektórzy na forum tak tęsknią(980zł). Pomijam fakt że jak się siedzi w salonie i sprzedawca czyta listę dodatków to śmiech człowieka ogarnia, że auto z wyjściową ceną 181 000PLN nie ma niczego :) No to teraz najlepsze cena!!!!!! 254 000PLN O rabatach takich jak madoxowi się przyśniło to zapomnijcie. 10-12% mogą dać na auta z 2012 no ale juz praktycznie ich nie ma. Można negacjować rabaty 10-15%,ale jak to sprzedawca wyraził się raczej nie na te modele które i tak się dobrze sprzedają.Q5 w środku naprawdę czuć że jest zrobione na płycie małego auta. Ja należę do ludzi wysokich(194cm) i w Forku czułem się naprawdę wygodnie. No a w Q5 to jak w bunkrze i jeszcze nogi pod brodą. Jak ktoś chce wydać kilkadziesiąt tys. PLN za lepszej jakości materiały to zapraszam do Audi.No chyba że madox ma jakieś inne wejścia. Madox we

Wro mają też fajnego dyszla 177KM z 2012 roku w S-line. Po uwzględnieniu rabatów za poprzedni rocznik 237 000PLN. :yahoo:

P.S. W poniedziałek w biurze zrobię scan tej oferty dla niedowiarków

 

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madox osiągnął cel. zaczęliście łazić po innych salonach B)

Ale to chyba nic złego. Może komuś uda się rozwiązać przy okazji dręczącą zagadkę dlaczego dopłata do lakieru w Audi Q5 3,0 jest o coś ok. 900PLN wyższa niż w Q5 2.0. A jeśli ktoś 'kocha" to wróci. a dobrej kawy można sie napić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madox osiągnął cel. zaczęliście łazić po innych salonach B)

Ale to chyba nic złego. Może komuś uda się rozwiązać przy okazji dręczącą zagadkę dlaczego dopłata do lakieru w Audi Q5 3,0 jest o coś ok. 900PLN wyższa niż w Q5 2.0. A jeśli ktoś 'kocha" to wróci. a dobrej kawy można sie napić.

Jakiej tam dobrej,pujła z automatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

Trzeba byc wyjatkowym snobem i idiota, zeby kupowac meble gdzie indziej niz w Ikei. W koncu od strony funkcjonalnej nic im nie mozna zarzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma sens porównywanie Forka z Bmw drozszym o min. 50tys??? eMTe Ceyenne tez jest lepszy od Forka.

No jest lepszy tylko sprawdz sobie ile kosztuje cayenne wzgledem X3 czy Forka? minimum 2,5 raza wiecej. A roznica miedzy X3 a forkiem to raptem 20%.

 

I defakto w BMW wcale nie placisz wiecej tylko za znaczek, bo jakosc wykonania, skrzynia biegów, NAWIGACJA ktora dziala w polszy, opony runflat i kilka innych

 

eMte zanim zaczniesz pisać sprawdź dokładnie jak jest w samochodzie, żeby potem nie wyszło, że piszesz "nie do końca" prawdę ;)

 

Raptem 20-30 tyś, mieć a nie mieć 20-30 tyś to 40-60 tyś różnicy;)

 

Forek z tego rocznika jest tańszy o 30 tyś od BMW z zeszłego jak dla mnie jest to rozsądna różnica w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

Trzeba byc wyjatkowym snobem i idiota, zeby kupowac meble gdzie indziej niz w Ikei. W koncu od strony funkcjonalnej nic im nie mozna zarzucic.

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić nowy samochód, używki są równie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

 

Bez przesady, Audi ma pewne cechy których na próżno szukać w Subaru i jeśli dla kogoś są one warte dopłaty to niech płaci.

Każdy musi się dobrze czuć ze swoim samochodem a nie sąsiada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

Trzeba byc wyjatkowym snobem i idiota, zeby kupowac meble gdzie indziej niz w Ikei. W koncu od strony funkcjonalnej nic im nie mozna zarzucic.

Ja się całkowicie zgadzam. Kto zabroni bogatemu :) Totalnie inny typ klienta. Ich interesuje ze jest OOOO i tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

Trzeba byc wyjatkowym snobem i idiota, zeby kupowac meble gdzie indziej niz w Ikei. W koncu od strony funkcjonalnej nic im nie mozna zarzucic.

Ja się całkowicie zgadzam. Kto zabroni bogatemu :) Totalnie inny typ klienta. Ich interesuje ze jest OOOO i tak ma być.

No właśnie, Jeśli ktoś ma niedobory intelektualne OOOO to system rozpoznawania znaków drogowych jest właściwie nizbędny do jazdy ,a w forku tego brak..

Edytowane przez Zujki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zujki na poparcie twoich słów dzisiaj w Audi usłyszałem rozmowę sprzedawcy z Parą ogladajaca Q5 w dyszlu. Pani zadała pytanie jaki to auto ma napęd, więc sprzedawca nawija ze najlepszy na świecie, stały napęd 4x4 itd. Pani przerwała jego wywód i mówi ze po co cały czas 4x4 bo ona słyszała ze wtedy to większe spalanie :) Koleś już nie kontynuował swoich wywodów. Ma być Audi i tyle. Niech wiedza ze mnie stać. :) To chyba dobre haslo reklamwe dla tej marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

Trzeba byc wyjatkowym snobem i idiota, zeby kupowac meble gdzie indziej niz w Ikei. W koncu od strony funkcjonalnej nic im nie mozna zarzucic.

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić nowy samochód, używki są równie dobre.

 

+1 :)

I nie martwisz się, że po wyjeździe z salonu tracisz kilkadziesiąt tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wiedza ze mnie stać

Ale jezeli kogos stac, to jaki masz z tym problem? Ma pieniadze, podoba mu sie Audi, kupuje Audi.

Podobnie mozna by to odniesc i do Ciebie - kupujesz nowego Forka, niech sasiedzi wiedza, ze Cie stac na nowy samochod, chociaz rownie dobrze moglbys kupic jakas uzywke i nie byc w plecy 80 kPLN po 3 latach...

Nie powinno sie innym zagladac do kieszeni. Stac kogos - kupuje to, co chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zujki na poparcie twoich słów dzisiaj w Audi usłyszałem rozmowę sprzedawcy z Parą ogladajaca Q5 w dyszlu. Pani zadała pytanie jaki to auto ma napęd, więc sprzedawca nawija ze najlepszy na świecie, stały napęd 4x4 itd. Pani przerwała jego wywód i mówi ze po co cały czas 4x4 bo ona słyszała ze wtedy to większe spalanie :) Koleś już nie kontynuował swoich wywodów. Ma być Audi i tyle. Niech wiedza ze mnie stać. :) To chyba dobre haslo reklamwe dla tej marki :)

No właśnie. Gdyby Audi było tanie to kto by to kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wiedza ze mnie stać

Ale jezeli kogos stac, to jaki masz z tym problem? Ma pieniadze, podoba mu sie Audi, kupuje Audi.

Podobnie mozna by to odniesc i do Ciebie - kupujesz nowego Forka, niech sasiedzi wiedza, ze Cie stac na nowy samochod, chociaz rownie dobrze moglbys kupic jakas uzywke i nie byc w plecy 80 kPLN po 3 latach...

Nie powinno sie innym zagladac do kieszeni. Stac kogos - kupuje to, co chce...

Ja nie mam z tym problemu. Rozumiem ze niektórzy maja taka potrzebę i tyle. Tak jak pisałem : Kto zabroni bogatemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wiedza ze mnie stać. To chyba dobre haslo reklamwe dla tej marki

Tak uwazają ludzie, ktorzy nie maja kasy . Byc moze dla Ciebie audi to cos nieosiągalnego , ale są tacy ktorych na to stać i wcale "nie czują się lepsi " od tych ktorzy mają np Opla.

 

oże komuś uda się rozwiązać przy okazji dręczącą zagadkę dlaczego dopłata do lakieru w Audi Q5 3,0 jest o coś ok. 900PLN wyższa niż w Q5 2.0

Bo na 3.0 jest wieksza akcyza, i nie dotyczy to samego silnika tylko calego auta z tym silnikiem , wiec automatycznie kaazdy dodatkowy element do tego auta bedzie drozszy o akcyze.

 

Ja nie mam z tym problemu. Rozumiem ze niektórzy maja taka potrzebę i tyle. Tak jak pisałem : Kto zabroni bogatemu

Ktos kto ma dacie to samo powie o Tobie, ze wydal kase bo chcial pokazac - zwykly przejaw zazdrosci. Ja wychodze z zalozenia ze pieniądz na koncie nie ma zadnej wartosci , dopiero kiedy cos za niego kupimy to mamy cos co ma wartosc. Jak widze goscia w ferrari to w przeciwienstwie do Ciebie nie mowie "eee bez sensu tylko kasy wydał a mogł miec GTRa za polowe tego co to ferrari , w dodatku o lepszych osiągach , w ogole po co temu debilowi takie auto " , ja sie ciesze ze ludzie mają kase i mogą szalec, spełniac swoje marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na 3.0 jest wieksza akcyza, i nie dotyczy to samego silnika tylko calego auta z tym silnikiem , wiec automatycznie kaazdy dodatkowy element do tego auta bedzie drozszy o akcyze.

To ma sens. Tylko akcyza nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe sorry ale kompletnie nie o to mi chodzi. Dla mnie Audi kompletnie nie jest warte tych pieniędzy. Maja fajne materiały, dobra technikę i tyle. Nic wiecej. Mam czasem okazje jeździć nową Carrerą S i tam jak tylko wsiadasz to wiesz ze ta maszynka musi tyle kosztować bo jest warta tego. Wszystko w Tym aucie jest warte tej kasy co musisz na to wydać. W Audi wsiadasz i jest ok, ale nic wiecej. Dupy nie urywa. To auto co dzisiaj konfigurawalem max. 200tys jest warte. Reszta to tylko PR marki i tyle. Są auta za mega kasę ze wsiadasz i czujesz ze to musi tyle kosztować w Audi tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...