Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dostaliśmy rabat na usługi w myjni Power, w Gdańsku(Oliwa, Grunwalzka 505, parking podziemny, wjazd za Lidlem/Hotelem).

Na hasło "Forum Subaru" do końca roku będzie 10% zniżki.

 

Disclaimer: nie mam w powyższym żadnych interesów i nie łączy mnie nic z myjnią.

Po prostu przygotowywałem do zimy tam ostatnio 2 samochody. Imprezę, łącznie z praniem folteli i wykładziny bagażnika i uważam, że zrobili dobrą robotę, starali się, a jednocześnie cena nie była wygórowana, więc polecam, niech się chłopaki rozwijają :-)

 

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2023 o 14:56, Tummi napisał(a):

A nieco mniej OT - co warto sledzic/monitorowac, zeby zalapac sie na jakies zimowe jezdzenie po jeziorze? 

 

 

Ja się na tyle stęskniłem, że bym sobie pojeździł choćby w Rusocinie bo Kopaniewo daleko a nawet nie wiem czy am dalej ktoś coś organizuje. Kiedyś było forum rajdowe trójmiasto, chyba obecnie jest tylko na FB

Ah, to były czasy :). Teraz jest śnieg, więc "taniej dla opon :) "

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2023 o 10:51, AdaSch napisał(a):

 

Ah, to były czasy :). Teraz jest śnieg, więc "taniej dla opon :) "

 

 

W Rusocinie byly kiedys zimowe pojezdzawki, ale krawezniki twarde... jeden szczegolnie zapamietalem ;) 
Nowe Guty troche daleko, ale wybralem sie tam raz i pamietam, ze nawet poduszkowiec byl jako "obstawa" imprezy :O

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie aktualnie, można w miarę bezpiecznie (milicja) poślizgać się samochodem? Syn kilka miesięcy temu zrobił prawko, przejął Legacy, no i dobrze byłoby oswoić gówniaka z zachowaniem auta na śliskim. Gdańsk byłby optymalny, ale możemy ewentualnie gdzieś za miasto wyskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee, nie ma co pokazywać :D Stary to już grat, 320 tyś. km zrobione i syn dostał na dobicie (i naukę). Choć mamy z żoną ogromny sentyment do niego, bo przez 13 lat jazdy, nie zawiódł nas ANI JEDEN RAZ! Nawet żona zaczęła o nim mówić z czułością "Subarynka" :D Chciałbym, żeby jego zmiennik (Stelvio) też był tak niezawodny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kriskristoffers napisał(a):

Poka te Legacy :clapping:

 

Parking Osowa koło myjni chyba najwięcej miejsca :D

Stety albo niestety, ale przy CH Osowa parking jest regularnie odśnieżany i posypywany solą. Właśnie po to aby nie dać możliwości ślizgania się. Jedyna szansa to świeży śnieg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kriskristoffers napisał(a):

No wiesz co, tak obrażać swoje auto? Że stary? Poliftowy piękny Legaź :thumbup:

Nieee, on się nie obraża :D Przyzwyczaił się, że w rodzinie sobie dogryzamy, ale zawsze żartobliwie. Syn też "gówniakiem" oberwał :D Czyli ze ślizganiem, to trzeba na bieżąco szukać.

Edytowane przez kuzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 08:41, GdaKon napisał(a):

Stety albo niestety, ale przy CH Osowa parking jest regularnie odśnieżany i posypywany solą. Właśnie po to aby nie dać możliwości ślizgania się. Jedyna szansa to świeży śnieg. 

To ja jeszcze dodam, że niebieskich tam sporo i nie krciłem się tam nigdy dłużej niż ~ 10 min, ale jak śnieg świeży, to miejsce całkiem całkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...