Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Też mogę polecić, choć jak się przenieśli z Grunwaldzkiej to już nie jeżdżę.

 

Ale polecam Kralech ul. Schuberta 94 na geometrię 3D, sprawdzenie zawieszenia i opony.

 

Tylko zaczynają pracę dopiero o 10... ;-)

 

Edytowane przez artaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Qóba napisał(a):

Hej! Mamy kogoś polecanego w okolicy Oliwy/Przymorza do wymiany oleju/filtrów w WRX? OES znam i bardzo szanuję, ale z taką 'pierdołą', wygodniej by było gdzieś obok domu :)

W tych okolicach masz … ASO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qóba napisał(a):

w okolicy Oliwy/Przymorza

BM Serwis Sopot Rzemieślnicza, zrobią Ci na poczekaniu. ;-)

 

Nie tak jak ASO za tydzień lub OES za 2 tygodnie...

 

Lech ujeżdża WRX (jeśli nie zmienił) i remonty też ogarnia ;-)

Edytowane przez artaa
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 5.02.2023 o 18:47, artaa napisał(a):

BM Serwis Sopot Rzemieślnicza

widzę, że oni to BMW - Polecany? Czy jak pewne serwis  Oruni jedno z robią a drugie przy "okazji" uszkodzą i powiedzą, że nie działało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, AdaSch napisał(a):

Hej, czy ktoś może polecić serwis Mini/BMW coś ala nasz OES aby ogarniali?

Na Osowej Adam Serwis, gość pasjonat. Mini tam wprawdzie nie widziałem ale zapytać można. Ja jestem zadowolony.

 

3 minuty temu, dako napisał(a):

Ja za polecenie innego Warsztatu niż ASO na forum, wyłapałem bana

Ale BMW chyba można :upside-down-face_1f643-small:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytam o BMW :) Mini Cooper S 1.6 turbo 175KM wzbogaciło domową "stajnię" i pomimo zapewnień sprzedawcy wolę wymienić podstawowe płyny itp.

A do aso się jeździ na przeglądy itp a nie na modyfikacje :)

 

Co ciekawe Ten BM Serwis to dwie firmy i ta o której myślałem jest na Niepodległości.

 

Edit:

jak ja idę po części to muszę podawać 4 nr VIN z czego 2 i tak nie ogarniają bo są JDM/US spec wiec sam muszę podawać konkretne numery części.

Co ciekawe wiele rzeczy da się zamówić po nr pomimo, że występują na rynku JDM i pewnie są kompatybilne z UK

 

 

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2023 o 11:07, AdaSch napisał(a):

Ale ja pytam o BMW :) Mini Cooper S 1.6 turbo 175KM wzbogaciło domową "stajnię" i pomimo zapewnień sprzedawcy wolę wymienić podstawowe płyny itp.

A do aso się jeździ na przeglądy itp a nie na modyfikacje :)

 

Co ciekawe Ten BM Serwis to dwie firmy i ta o której myślałem jest na Niepodległości.

 

Edit:

jak ja idę po części to muszę podawać 4 nr VIN z czego 2 i tak nie ogarniają bo są JDM/US spec wiec sam muszę podawać konkretne numery części.

Co ciekawe wiele rzeczy da się zamówić po nr pomimo, że występują na rynku JDM i pewnie są kompatybilne z UK

 

 

Sprawdzałeś w Luzinie tuż przy zjeździe z Obwodnicy Kaszubskiej - robią tylko BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może się podzielić opinią o skrzyniebiegow.pl Sosnowski Serwis? Chcę wymienić dynamicznie olej w skrzyni biegów (automat, nie w Subaru). Opinie na google dobre, ale mając świadomość, że można sobie wynająć "farmę opinii", to przestają one być wiarygodne.

Edytowane przez kuzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem naprawić u nich skrzynię w Outbacku II 2.5. Kasę dużą chcieli, a gwarancję że będzie śmigać taka średnia. Ja bym się szybciej "na górce" na taki serwis umówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kuzon napisał(a):

Ktoś może się podzielić opinią o skrzyniebiegow.pl Sosnowski Serwis? Chcę wymienić dynamicznie olej w skrzyni biegów (automat, nie w Subaru). Opinie na google dobre, ale mając świadomość, że można sobie wynająć "farmę opinii", to przestają one być wiarygodne.

a ASO nie robi? jeżeli nie to jutro pewien właściciel serwisu ma szkolenie do zakupionego sprzętu do wymiany dynamicznej oleju :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, AdaSch napisał(a):

a ASO nie robi? jeżeli nie to jutro pewien właściciel serwisu ma szkolenie do zakupionego sprzętu do wymiany dynamicznej oleju :)

ASO Alfa Romeo pewnie stwierdzi, że wymiana oleju w automacie nie jest wymagana przez całą eksploatację samochodu :D Bo taka będzie oficjalna opinia serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2023 o 21:11, kuzon napisał(a):

Ktoś może się podzielić opinią o skrzyniebiegow.pl Sosnowski Serwis? Chcę wymienić dynamicznie olej w skrzyni biegów (automat, nie w Subaru). Opinie na google dobre, ale mając świadomość, że można sobie wynająć "farmę opinii", to przestają one być wiarygodne.

W zeszłym roku robiłem u nich generalny remont skrzyni w Lexusie. Kolega remontował skrzynię w Pajero. Obie jeżdżą i działają jak należy. Wiadomo, że dobrą firmę poznaje się po tym jak przechodzi się proces reklamacyjny, ale w ich przypadku nie było to na razie konieczne. Wydaje mi się, że z wymianą oleju poradzą sobie bez problemu. Są dość drodzy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...