Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2022 o 14:07, Herostrates napisał:

bez szans, dwa mecze na głowie czyli liga w sobotę i niedzielny sparing z CLJ-tką - u mnie ostatnio z czasem fatalnie. Nawet nie mam czasu do chłopaków auto odstawić na montaż fruktów nie wspominając o głupiej wymianie oleju w Imprezie...

 

Na przegląd forkiem w ostatni dzień się wybrałem, diagnosta dwa razy licznik sprawdzał, aby się upewnić, że auto faktycznie jest tak mało używane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro pojawiłem się na TF to wypada się zameldować lokalnemu towarzystwu. Cześć ! Od niedawna  wozi mnie Impreza V , głównie w okolicach na północ od małego trójmiasta. Na wiele się nie przydam, bo szibrownik ze mnie żaden. Ale jakby ktoś chciał propozycję wycieczki krajoznawczej z "oesami" na szutrowych drogach (publicznych) to mogę podpowiedzieć. Sam się nie piszę, bo to auto nie na szutry, a w Pajero miedzy Wami głupio jakoś tak...

Edytowane przez ferszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2022 o 16:53, Mikołaj Milewicz napisał:

czy jest na forum właściciel tego wspaniałego okazu? 

308629067_402040458764950_5958601836922885614_n.jpg

309363336_775804483674803_3895768557502981716_n.jpg

To moje ex auto, pisałem do niego nawet niedawno, że odkupie ale nie odpisal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2022 o 22:09, faza20 napisał:


Miło było poznać i pogadać.
Powodzenia z Libero, oby Ci zapału i funduszy nie zabrakło!

Subaraków dziś kilka było a jeden to nawet bliźniak mojego :-)

b9550c00ab425b3510dbb26ddc056378.jpg

Zacnie...

ja niestety tak zarąbany, że ledwo "żyje" ale jak zawsze z czasem się to unormuje a górka kupionych gratów zostanie w końcu zamontowana i autko będzie jeszcze bardziej cieszyć. Wczoraj wreszcie udało mi się kupić wkład styropianowy bagażnika od forka SG9 STI więc wcześniej zakupiona dojazdówka sprawia, ze już nie stresuje się złapać "gumy"

Minus złotych brembulcy jest taki, że trzeba mieć dojazdówkę, bo pełne koło od STI jest za wysokie w bagażniku, OEM 17 pasuje tylko na tył więc ew trzeba przekładać dwa koła. 

 

tak to wygląda

image.png.d30cdec40dfed3daad4d405102d5a3eb.png

p.s.

przy próbie wymiany osłon termicznych na kolektorze wydechowym urwałem śruby... Sam kiedyś nie wpadłem na to aby wkręcić szpilki to teraz mam za "swoje" Polecam jak ktoś przy okazji demontuje osłony

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, AdaSch napisał:

Zacnie...

ja niestety tak zarąbany, że ledwo "żyje" ale jak zawsze z czasem się to unormuje a górka kupionych gratów zostanie w końcu zamontowana i autko będzie jeszcze bardziej cieszyć. Wczoraj wreszcie udało mi się kupić wkład styropianowy bagażnika od forka SG9 STI więc wcześniej zakupiona dojazdówka sprawia, ze już nie stresuje się złapać "gumy"

Minus złotych brembulcy jest taki, że trzeba mieć dojazdówkę, bo pełne koło od STI jest za wysokie w bagażniku, OEM 17 pasuje tylko na tył więc ew trzeba przekładać dwa koła. 

 

Ja jako dojazdówkę i zapas mam felgę STI Enkei z oponą 215/55/17 i pasuje doskonale we wnękę w bagażniku/podłodze nawet z dodatkowym wytłumieniem. U Ciebie pewnie felga 18 i większa opona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Herostrates napisał:

U Ciebie pewnie felga 18 i większa opona? 

obecnie OEM 17 z 215/55r17 ale nie pasuje na przód z brembo. Jakbym dokupił OEM STI 18" z oponą 225.45r!8 to jest problem z pokrywka bagażnika bo ona opera się o oponę i się podnosi. Stąd musiałem pójść w rozwiązanie seryjne z Forka STI i dobrze, bo w sumie nawet zyskałem miejsce pod pokrywką  łącznie z miejscem na roletę... z nią zawsze jest problem z transportem w aucie po demontażu.

jak dojdzie pianka, to porobię fotki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś szukał dobrego wulkanizatora, to naprawdę polecam JOLEX w Gdańsku. Znajdują sie na ul. Twardej, blisko ul. Marynarki Polskiej.
Korzystam z ich usług od 4 lat i jestem super zadowolony, 

Wszystko bardzo profesjonalnie, szybko i sprawnie, nie odwalają lipy.
Jako mały przykład - nie wszędzie czyszczą powierzchnię styku piasty z felgą … 

Polecam :thumbup:

 

 

9B6046CD-EC46-4480-99D5-AC148B090386.jpeg

Edytowane przez Blixten
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...