Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzięki za odpowiedź.

 

Płyn był ostatnio wymieniany był w grudniu. Klimatyzacja była wyłączona, auto tego samego dnia wcześniej hamowało bez żadnych problemów, także nie były to jakieś ekstremalne warunki, gdy to się stało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forkiem jeździłem pół dnia bez problemów a po jakimś czasie, płyn się rozgrzewał i nie było wesoło... Po wymianie płynu miałem spokój na rok i znowu się zaczęło, lecz mniej intensywnie. Teraz trzeba wymienić pompę, wszyscy odradzają zestawy naprawcze. Zadzwoń do RWJ niech zerkna, moze to jeszcze coś innego...

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

mam kolejny problem z Laguną i może ktoś z Was będzie w stanie mi polecić jakiś godny zaufania serwis aut francuskich lub mechanika w okolicach Sopotu?

 

W aucie nagle pedał hamulca zrobił się miękki, auto nie hamuje tak jak powinno.

 

W pierwszej kolejności sprawdziłem czy jest płyn - jest full, pod autem brak plamy wskazującej na jego uciekanie. Przewód idący od zbiornika też nie jest przetarty, nie spadł.

 

Wiecie co może być przyczyną tej usterki?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Typowy objaw padnietej pompy hamulcowej. Puszcza miedzy sekcjami

 

Pzdr

Adasch

 

Wysłane z mojego Xperia Pro przy użyciu Tapatalka

Rozumiem, ze pedal pomalu wpada w podloge...

 

Wysłane z mojego Xperia Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Typowy objaw padnietej pompy hamulcowej. Puszcza miedzy sekcjami Pzdr Adasch Wysłane z mojego Xperia Pro przy użyciu Tapatalka Rozumiem, ze pedal pomalu wpada w podloge... Wysłane z mojego Xperia Pro przy użyciu Tapatalka

Tak jest.

Powiedzcie mi jeszcze proszę czy wymiana takiej pompy hamulcowej wiąże się z wysokimi kosztami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typowy objaw padnietej pompy hamulcowej. Puszcza miedzy sekcjami Pzdr Adasch Wysłane z mojego Xperia Pro przy użyciu Tapatalka Rozumiem, ze pedal pomalu wpada w podloge... Wysłane z mojego Xperia Pro przy użyciu Tapatalka

Tak jest.

Powiedzcie mi jeszcze proszę czy wymiana takiej pompy hamulcowej wiąże się z wysokimi kosztami?

nie mam pojęcia jakie koszty są w Lagunie, ale zadzwoń jutro pod numery które Ci podałem to wycenią :-)

 

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak z pewnością :)

Muszę tylko jeszcze jakoś tam dotransportować samochód bez hamulców...

mają własną lawetę,

Zawsze można się dogadać :-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra,

czy ktos wie czy to forumowe auto stoi sobie na osiedlu przy poznanskiej i krzywoustego?

piekna biala dama z klatka i mottem colina na drzwiach?

prosiakow nie widzialem na lustrach ale milo zobaczyc taka wlasnie wersje blisko domu.

juz wiem gdzie z psem na spacery bede chodzil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żałuj dobry żur był :)

 

kurde słyszałem o nim wiele dobrego

zasadniczo catering z tej firmy polecam na każdą okazję :D

 

"Firma cateringowa" cieszyła się, że smakowało :-)

Mi też się podobało, więc dzięki za towarzystwo :-)

 

A tutaj, zmieniając nieco imprezowy temat, mały filmik ku przestrodze...

 

http://www.youtube.com/watch?v=lNNIxmMHha8&list=UUlJWDV2tY01tj_X1qFVQysg

 

 

Mistral

Edytowane przez Mistral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego zwierzaki wyskakują prosto pod koła, mają przecież dużo bardziej wyczulone zmysły niż ludzie... No może poza zającami, bo te to potrafią biegnąć między snopami reflektorów i po 100 m, i kotami, które mają wszystko gdzieś... Mam nadzieję, że szkody niewielkie. Z sarny chyba niewiele zostało... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy rodacy :) , po kilku latach niebytu wróciłem do marki. Poradźcie gdzie toto naprawiać i poprawiać w naszym regionie. Rzecz jasna na PW ;)

A i najważniejsze: gdzie można się pościgać w najbliższym czasie, w najbliższych 2 tygodniach, później przez 1,5 miesiąca będę wyłączony z aktywności :unsure:

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy rodacy :) , po kilku latach niebytu wróciłem do marki. Poradźcie gdzie toto naprawiać i poprawiać w naszym regionie. Rzecz jasna na PW ;)

A i najważniejsze: gdzie można się pościgać w najbliższym czasie, w najbliższych 2 tygodniach, później przez 1,5 miesiąca będę wyłączony z aktywności :unsure:

 

 

Zarejestruj się na forum rajdowetrojmiasto.pl to będziesz wiedział o wszystkich pojeżdżawkach i zawodach w trójmieście i promieniu 250 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie drodzy rodacy  , po kilku latach niebytu wróciłem do marki.i

 

ttiwwop0.gif

 

256863d1354934071-proud-new-owner-1999-h

 

Wrzucę, wrzucę, jak postawie auto na innych kołach i zrobię zdjęcia.  :)

 

Tymczasem poradźcie gdzie ponaprawiać jakieś drobnostki w aucie w Trójmieście. Przez kilka lat wypadłem z obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tymczasem poradźcie gdzie ponaprawiać jakieś drobnostki w aucie w Trójmieście. Przez kilka lat wypadłem z obiegu.

Witaj kolego masz pw

 

Dzięki, jakby coś jeszcze w Gdyni to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...