Skocz do zawartości

Falująca maska W SI


Juras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jechałem parę dni temu miśkiem shodana - jest na RE050. Na suchym asfalcie, mimo licznych prób, oraz faktu, że ma 340KM i po przeróbkach jest bardzo nerwowy, trzymał jak wściekły i nie chciał się dawać postawić bokiem czy to z dodania, czy z ujęcia...

 

Oczywiście pomijam tu moje umiejętności, albo ich brak. Ale jakiś pogląd na sprawę to daje.

 

Innymi słowy: to bardzo dobre opony - w ruchu ulicznym, dla amatora, różnica w stosunku do RE070 jest mało zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mój" WRX ma Protenza S03, które ponoć sprawdzają się na naszych drogach lepiej niż kawiorowe RE070 (o co Ci chodziło panie Przemqu ? ) :P

 

Co do szerokości opon. Jest standardowa standardowe WRXowe 215mm, ale na feldze 17x7,5, a nie 17x7

 

Azrael, mogę tylko powiedzieć, że S03 są lepsze niż RE050. Raz nawet dostaliśmy opr. od AL, że przejechaliśmy na S03 na SJS, bo za dobrze trzymają, przez co są gorsze do nauki. O RE050 nic takiego nie mówił. Wprost przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zjawisko u mnie tez sie pojawilo z maska. Ale jakos mnie to specjalnie nie martwi:) Sie objawia jeszcze wtedy kiedy z przeciwka przejezdza jakis tir albo inne cholerstwo. Na duzych predkosciach troche myszkuje.Najpierw myslalem ze moze cos z cisnieniem na osi nie tak, ale to nie to. Po prostu ten typ chyba tak ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, WRX 03-05 ma duży wlot, a STi z tych lat ma największy ze wszystkich oryginalnych SI (nawet większą niż WuRCe)? Zapinki mają właściciele GTeków. Kuziemu pewnie maska faluje.

 

 

Kuzi ma zapinki więc raczej nie ma problemu.

Poza tym Kuzi ma seryjną maskę...seryjną dla Spec C. więc jest ona aluminiowa (jeśli się myle, niech mnie ktoś poprawi).

Co z tego, że jest aluminiowa ? WRX (chyba nawet każdy seryjny) też ma aluminiową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, WRX 03-05 ma duży wlot, a STi z tych lat ma największy ze wszystkich oryginalnych SI

 

tak, wiem o tym.

 

a w wrc jest mniejszy, bo takie czasy ze kierowca musi siedziec nisko no i moze troche mu przeszkadza większy, a jak wiadomo marketing... wrc musi byc troche podobne do seryjnego... więc wlot niepotrzebny ale jest, inna rzecz ze był od zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...