Skocz do zawartości

Koniec Wakacji!!!!!!!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

słuchajcie poniewaz powstały dziśna spocie na gokartach pytania odnośnie tego co jak i za ile ja proponuje w taki sposób"

 

 

 

żórek z kiełbasą

kiełbasa na grillu

kawa wedle gustu

herbata tak samo

i do tego jakiś deser

 

 

i to w cenie 20 zł nie jest to zalezne odemnie tylko nazócone przez wyzsze władze lokalu...

 

 

 

jesli chodzi o czyste procenty zaopatrzenie we własnym zakresie a piwo jest na miejscu..

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA...........

 

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 12:42 am ]

A zapomniał bym w ramach atrakcji przewidziany mały koncercik.., A na pocieszenie nie bede spiewał ani tańczył ani grał.... hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby Ci nie było za dobrze to musz Cię poinformować, iż moje wakacje rozpoczęły się wraz z pójściem do I klasy liceum i trwają do dzisiaj :)

:)

 

Dajcie spokoj z ta szkola, dzisiaj mi sie snio ze ide do szkoly i ze mam nieodrobione zadanie z geografii a nie pamietam co bylo zadane, ale hardkor ...

 

Dodam tylko ze studia skonczylem jakis czas temu :mrgreen: Ale ta szkola siada na psychike ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się już melduję z domu. Było bardzo fajnie, bardzo rodzinna atmosfera, jedzonko smaczne...

 

Wielkię dzięki dla Charliego za transport do Świątnik :) i przepraszam, że pogorszyłem bilnas masy przypadający na 1 konia mechanicznego :D

 

Kolejne słowa podziękowania kieruję do Gr1zly'ego, który mnie odtransportował do domu (pod samą bramę wejściową) ze Świątnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziękuje byo naprawde mio-dzio

Guma jak zwykle niezastąpiony - to taki dżołk "maleńki" :)

Zawartość Kubusiowgo bagażnika też dobrze na mnie wpłynęła ;)

 

"i skończyło się Rumakowanie" Renia powiedziała dość :( - potrzebny mechanik - na wczoraj ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja nie bede tego komentowal :D ... zlozylem tora, i pieklem kielbaski.... ale jeszcze nie jestem w stanie plynnie myslec i pisac wiec komentowanie wczoprajszego wieczoru zostawie sobie na popoludniowa kaffe ... naprawde 11/10 jezeli o to chodzi pozdr. i dzieki dla aalllllll kuba jak zwykle ... razem sz bagaznikiem sie na medal spisal ... dzieki niemu poraz kolejny nie wiem o 11:00 w niedziele co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...