Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2014 !!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W końcu tutaj się odezwę ;)

Jeszcze raz dziękuję Dyrekcji i organizatorom za swietną imprezę, jaką są coroczne Plejady :)

Przyznam się, że po pierwszym dniu byłem solidnie zmęczony i nieco obolały od jazdy po okolicach Wisły. A było to tylko 70-80km. Ale co tam-przecież o to chodziło :)

Trasy dojazdówek były niesamowite :) przejazdy przez rowy były świetnym dodatkiem :)

Odnośnie przejazdu po kamieniach-rewelka, choć strach był, zwłaszcza, gdy się posłuchało odgłosów dobiegających spod samochodu ;) Na szczęście jedynym śladem po zlocie była trawa i wyczyszczony od spodu wydech (te próby na trawie i zjazd łąką...).

Dodam jeszcze, że jak się dowiedziałem, że mamy wjechać obok stoku na szczyt to byłem lekko zaskoczony ;)

Poza tym, przyznam, że miałem nieco stracha, gdy się okazało, że trzeba będzie jeździć quadem (jedyny mój kontakt z tym pojazdem polegał na bieganiu za takowym małym, elektrycznym, którym przez ~45 minut jeździł syn :D). Na szczęście organizatorzy tak przygotowali próbę, że nie trzeba było się obawiać przykrycia się tym pojazdem ;)

Mam świadomość, że pominąłem sporo innych atrakcji, jakich nam nie szczędzono podczas przygotowywania trasy bo opisać je wszystkie byłoby trudno. Cóż-po prostu było super :)

 

 

 

Dziękuję również wszystkim uczestnikom za fajną atmosferę na trasie terenowo-turystycznej, szczególnie za wspólne przeprowadzanie aut przez „kamienisty odcinek”! Gratuluję zwycięzcom w naszej kategorii! :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Dziękujemy :)

Rok temu II tym razem I miejsce :)

Edytowane przez kecajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się dokopać i przekopać zaległości w wątku plejadowym.

Na wstępie wielkie podziękowania dla licznych organizatorów w tym szczególne dla dyrekcji. Tak trzymać przez następne dziesiątki.

Trasa terenowa  była zajefajna. Ubawiliśmy się po jaj.., jej tffu pachy. Równie zabawne były dojazdowki jak próby i przejazdy czasowe. Struktura rejonu pozwoliła na płynne przejazdy bez ciągłego wyciągania z piaskownic. Kilka kapci cywilnych opon z drugiej strony. Zjazdy po kamyczkach, chłodzenie "stop" w strumyczkach, podjazdy po wizualnym błotku łączki. Forki chyba to lubią  :D a ich ujeżdżacze jeszcze bardziej.

Gratulacje dla tych co wylądowali na pudle. Z punktu widzenia terenowej, Góral w szczególności. Nie ma to, tamto tylko dziiiiiiiiiiiiiiidaaaaaaaaaaa. Milo było popatrzeć na hartów z terenowej.  Żeby z wami stawać w szranki trzeba mi chyba jakiś plejadowoz zbudować, czyli jaszcze trochę się pobawicie sami :P Dla Rozrabiaczy również szczególne gratki za dzbanek (bo tak). Berta powinna mieć przywilej zapisów w pierwszej turze jako wielokrotny uczestnik plejad. Co poniektórzy już się bardzo do do tego precedensu przyzwyczaili  :biglol: .

Atmosfera jak zwykle niezwykle zwyczajnie nie powtarzalne choć niby już od wielu lat równie fantastyczna. Brawo organizatorzy, brawo uczestnicy i brawo kibice. Już myśli wybiegają rok do przodu a jeszcze nie znalazłem chwili by obejrzeć filmiki a już mowie o poskładaniu.

Jesteście wielcy i żadne krawężniki, czy avarie (błędników) was nie zmogą. Do zobaczenia za rok. Co za bzdury pisze. Zobaczymy się wcześniej choć może nie w tak licznym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo było fajne, ale jak zacząłem jego degustację (bo przecież tak to należy określić), to ktoś mi je wyrwał i kazał pić coś innego. I co wracałem do butelki piwa, to za cholerę nie mogłem go skończyć ;)

TJ dzięki za browar, Jasiu dzięki za zupę.

BTW

Jasiu, czy można mieć życzenia co do przyszłego roku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzecia zasada Bawarskiego Kodeksu Piwnego mówi: "Pilnuj piwa swojego, jak dziecia własnego! " :mrgreen:

Cholera a ja przez te wszystkie korki w środę byłem późno, się nawet z Tobą nie poznałem i pifka nie spróbowałem... Może za rok się uda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzecia zasada Bawarskiego Kodeksu Piwnego mówi: "Pilnuj piwa swojego, jak dziecia własnego! " :mrgreen:

Cholera a ja przez te wszystkie korki w środę byłem późno, się nawet z Tobą nie poznałem i pifka nie spróbowałem... Może za rok się uda? ;)

 

Przecież jechaliśmy razem więc jak to zrobiłeś? :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a miales Ty okazje cokolwiek z niego sprobowac?  
a i owszem i to kilka zniknalo w mych cealusciach  ;)

 

 

Jasiu, czy można mieć życzenia co do przyszłego roku?
oczywiście  ;) jeśli potrafię spełnić 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja musiałem się poznawać … i brakło czasu…
wierz mi ze powitania znajomych tez zajmuje sporo czasu a przyjemność równoważna ;) 

Bawiles sie w nieswiadomosci w rozpakowywanie. Przyznaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bawiles sie w nieswiadomosci w rozpakowywanie. Przyznaj się.

:biglol:

Nie "bawiłem", bo wiedziałem co tracę, no ale byłem chwilę później niż BartZ, tylko chwilkę :biglol:

 

 

Dobry pretekst do powtórnego wcześniactwa w przyszłych Plejadach. ;)

Ja tam pretekstu nie potrzebuję, ale cholera o której mam z domu wyjechać w przyszłym roku, żeby załapać się na początek imprezy??? :huh:

...a odległość pewnie podobna będzie... :facepalm::biglol:

 

TJ, nadrobimy, nadrobimy... ja już sprawdziłem kiedy jest Boże Ciało w przyszłym roku i jeśli mi nic nie zmienią w kalendarzu, to wygląda na to, że nie będę na statku :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...