Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

No to niezłego PO ma koalicjanta. Albo szykują się do nowej koalicji.

 

Partia dziwek ucieka z tonącego okrętu.

 

 

Zobacz jaki dobry wynik w samorządach

 

Potrafili wylosować dobrą stronę w książce do głosowania.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to,że Pan Duda wygrał tylko na wsiach

 

wybory_zamieszkanie_625.jpeg

 

Stachu ale nie szukałbym winnych na wsi, za granicą, na Śląsku itd. Te wybory dla mnie nie wygrał Duda.... Dla mnie przegrało je PO i Komorowski i to sromotnie... Tam wyborcy powinni szukać powodów porażki, na nich powinni wieszać psy i tam powinien być skierowany cały atak  zwolenników PO.

Przecież każdy wie, że kampania negatywna w Polsce nie działa, poznaliśmy to już przy wyborach Krzaklewskiego. Każdy, poza zwolennikami partii która tą kampanie prowadzą, oni się cieszą... Po I turze Bronek został sam sobie, zero wsparcia ze strony partii, powinni stać za nim murem a tym czasem nic się nie działo. Bronek zdziwiony po I turze panicznie rzucił się na jakieś referenda, projekty, pomysły... czy PO to poparło ? Skąd, zero odzewu, Radek stwierdził że może.... w przyszłym roku...  Dostał flagę Platformy na debacie i panicznie sie jej wystraszył i szybciutko się jej pozbył, a Monika jeszcze szybciej :) to wszystko były dość mocne sygnały dla wyborców. Zagorzali robili swoje, ale ci niezdecydowani to widzieli. 

Stachu czas opier...lić swojego lokalnego posła i pogratulować demokratycznie wybranemu prezydentowi. Taka jest prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przecież każdy wie, że kampania negatywna w Polsce nie działa, poznaliśmy to już przy wyborach Krzaklewskiego.

zalezy jak prowadzona, znikajace pluszaki i zarcie z lodowki zadzialalo, pozniejsze pseudo uklady i Krauze juz nie.

co do reszty niestety zgoda, Bronek przegral bo dal sobie przylepij latke WSI i straznika starego ukladu, czegos co trzeba koniecznie odstawic, duza w tym rola Kukiza.

3cio ligowy pis`owczyk zaczyna z czysta karta i kupa obietnic, ciekawe kiedy zamelduje prezesom wykonanie zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lbo dal sobie przylepij latke WSI i straznika starego ukladu

A  nawet gdyby chciał to jak mógłby się od tego wybronić, wszystkie informacje wskazują na to, że książka Sumlinskiego jest prawdziwa, coś jak ksiązka Cenciewicza o Wałęsie - Bolku. Książka kótrej nie zarzucano to że się myli, ale to że nie powinna powstać bo Wałęsa to symbol i legenda.
Ja nie wiem co i komu zamelduje, wiem że Bronek się pakuje i to jest FAKT, i  to mnie ciszy. Jak będzie zobaczymy ....
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, ale mnie nie chodziło o obwinianie wsi,tylko o zanotowanie pewnych faktów a są one takie,że im dalej od cywilizacji,postępu, nauki i niestety wykształcenia(podstawowe za Dudą) tym więcej zwolenników Dudy.Takie są fakty wyborcze.Więc raczej potrzebna edukacja rodaków niż sprawna kampania ,która ma krótkie nogi.

 

Ciekawą rozmowę Semki z Sierakowskim właśnie wysluchalem ,która rzuciła trochę inne światło na moje myślenie o tym zwycięstwie Dudy.

 

Otóż Jarosław i świta wcale nie musi być taki szczęśliwy z tego faktu,bo oto z jednej strony on przegrywa wszystkie wybory od 8 lat a tu nagle za niego staje młodszy kandydat niby z góry skazany na pożarcie a jednak zwycięża. Czy to nie sygnał do zmiany pokoleniowej w PISie?

Sprawa do rozwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy to nie sygnał do zmiany pokoleniowej w PISie?

pis bez kaczynskiego i macierewicza ?

bez smolenska, ukladow i 4 RP ?

zgarnie lewa strone i SLD pojdzie w odstawke ?

zobaczymy, w kazdym badz razie dzis zaczela sie kampania do wyborow parlamentarnych.

a jak WSI naprawde tyle moze to do rana wygra Bronek.


 

Andrzej Duda zdobył 18 583 głosy, a Bronisław Komorowski 4 392 - wynika z informacji nadesłanych przez konsulaty w USA. Komorowski wygrał tylko w dwóch (Waszyngton i San Francisco) z 22 obwodowych komisji wyborczych utworzonych na terenie USA.

Droga Polonio ! mozna smialo wracac do kraju, zapraszamy !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu ale to nie jest wrzutka do ogródka, tylko moja interpretacja tego co sie wydarzyło, pomyśl o tym i wyciągnij konsekwencje jeżeliu w tej materii się ze mną zgadzasz. Jeżeli nie to ok, wiń zacofanie, wioski, wschodnią Polskę.... Tam jakoś Komorowski nie dotarł, więc winić trzeba jego i jego sztab wyborczy + PO, że nie zrobili nic żeby temu zaradzić. Ty też powinieneś.


i

Raczej nie. Bo fakt faktem że Pis nie wygrywa wyborów, ale ich też nie przegrywa, jest na 2 miejscu, jest 2 siłą w tym kraju... Dokładnie tak jak bez Donka PO, PiS bez Jarosława, pobadałby w walki polityczne i spadek poparcia... ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo fakt faktem że Pis nie wygrywa wyborów, ale ich też nie przegrywa, jest na 2 miejscu, jest 2 siłą w tym kraju...

gdyby celem pisu bylo utrzymanie siebie jako 2 sily w kraju to zgoda, ale celem jest pelna wygrana i w tym kontekscie przegrywaja wszystko od wielu lat.

jesienia zla passa moze sie skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to nie sygnał do zmiany pokoleniowej w PISie?

pis bez kaczynskiego i macierewicza ?

bez smolenska, ukladow i 4 RP ?

A nawet jak jutro ten Smoleńsk wyjdzie, PiS rozdmucha go do granic możliwości to co się stanie? Czy ja, Ty Ayo, Stachu czy ktokolwiek z nas mamy się czego obawiać? Czy nam ktoś postawi zarzuty? Ja rozumiem, że PO się boi i straszy tym na lewo i prawo, bo sami trzęsą porami.

Ale poważnie panowie co się stanie? Że zaczną grzebać i wyciągać nieprawidłowości - jestem za, jak zrobią swoje dochodzenie - jestem za ( jedni mogli to drudzy też niech mogą). Co tak naprawdę może się stać w związku z tym, żeby realnie wpłynęło na nasze prywatne życie (rodzinne, społeczne, finansowe)?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że zaczną grzebać i wyciągać nieprawidłowości

od 5 lat grzebia i co z tego wyniklo ?

Duda tego tematu w kampani unikal i to zaprocentowalo.

ludzie maja dosc geby macierewicza i co rusz nowych niepodwazalnych dowodow na wybuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam z innej beczki, tylko się nie gniewaj: Stachu czy ty wogóle sypiasz? Zastanawiam się też czy poza wirtualem masz jeszcze czas na życie w realu?

No co Ty,żyje tylko wirtualnie.Mam dwoje wirtualnych dzieci,jedno wirtualnie studiuje drugie wirtualnie się uczy i wirtualnie jest vice mistrzem Polski juniorów w taekwondo.

Chodzę do wirtualnej pracy gdzie wyrywam wirtualne zęby wszczepiam virtualne implanty firmy Astra tech. I zakładam wirtualne plomby.Ta wirtualna praca zajmuje mi około 7 godzin dziennie.

Z żoną tez kocham się wirtualnie.Właśnie skończyłem.

Zaraz pójdę się wirtualnie odlać.

Mam też wirtualnego psa,hovawarta, z którym jeżdżąc wirtualnie po Polsce zdobyłem tytuł championa polski.

 

Trawę kosze wirtualnie,wyprawy wakacyjne tez są wirtualne.

Dom zbudowałem w zasadzie swoim uporem i chęcią. Wirtualnie rzecz jasna.

 

Tak więc nie mam czasu na real.Wolę biedronke.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw wczoraj moj ziomek,fanatyczny PiSior,jak tylko przedluzyli cisze krzyczal na fejsie"falszuja wybory,ja to wiem z pewnych zrodel"!!!,wyrzucal znajomych z profilu, co ich podejrzewal o glos na Bronka:-D Po ogloszeniu wynikow dziwnie zamilkl na ten temat ;-)

 

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja zapytam z innej beczki, tylko się nie gniewaj: Stachu czy ty wogóle sypiasz? Zastanawiam się też czy poza wirtualem masz jeszcze czas na życie w realu?

No co Ty,żyje tylko wirtualnie.Mam dwoje wirtualnych dzieci,jedno wirtualnie studiuje drugie wirtualnie się uczy i wirtualnie jest vice mistrzem Polski juniorów w taekwondo.

Chodzę do wirtualnej pracy gdzie wyrywam wirtualne zęby wszczepiam virtualne implanty firmy Astra tech. I zakładam wirtualne plomby.Ta wirtualna praca zajmuje mi około 7 godzin dziennie.

Z żoną tez kocham się wirtualnie.Właśnie skończyłem.

Zaraz pójdę się wirtualnie odlać.

Mam też wirtualnego psa,hovawarta, z którym jeżdżąc wirtualnie po Polsce zdobyłem tytuł championa polski.

 

Trawę kosze wirtualnie,wyprawy wakacyjne tez są wirtualne.

Dom zbudowałem w zasadzie swoim uporem i chęcią. Wirtualnie rzecz jasna.

 

Tak więc nie mam czasu na real.Wolę biedronke.

 

To by wszystko wyjaśniało :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...