Skocz do zawartości

Ksenony w Imprezie


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do wszystkich. Wiem że w Polsce nie oferuje się do Imprezy ksenonów. Czy w innych krajach jest taka opcja?? Czy może poza Europą się montuje takie światełka??

 

Pytanie drugie: jeżeli Subaru wogóle nie oferuje takich świateł to czy jest jakaś firma (tunnigowa albo taka która produkuje reflektory) która oferuje takie lampy do Imprezy??

 

Toczyłem rozmowę z jedną osobą na ten temat i nie doszliśmy do jednoznacznego wniosku. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GT czytałem o czarnej STI która miała ok. 350KM :shock:

I tam pisało własnie ze ma ksenony :)

 

Pewnie ma, ale nieoryginalne tzn. przerabiane (czy jak to nazwać?) Na tej zasadzie można zamontować xenony do każdego typu reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w limitowanej wersji Subaru S202 były światła ksenonowe montowane seryjnie i jeszcze parę innych drobiazgów miała. Niestety była ona dostępna tylko na rynku Japońskim. No i też byłay chyba 4 egzemplarze na rynku Brytyjskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony można założyć praktycznie do każdego samochodu, z tym że będą to takie "oczojebne" ksenony. Wygląda to fajnie, kosztuje chyba do 2500 zł, choć można to i za 900 zł zrobić. Nie wiadomo jak po wejściu do UE będzie to wyglądać, w końcu to dorabiane ksenony, na przykłąd według prawa każde auto z ksenonami powinno mieć spryskiwacze reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy czasem nowe Legacy nie ma opcji z ksenonami???

 

Legacy mam ksenony ale mi chodzi tylko i wyłącznie o Impreze. Słyszałem że podobno nie była oferowana z takimi reflektorami. Tylko pytanie czy te tunigowe są odpowiednie czy raczej do bani. Ja widziałem np. seicento z ksenonami - po prostu w kloszu były zamontowane jakieś dodatki co dawały niebieskie światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...