Skocz do zawartości

Parę SUV'ów i co wybrać?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż znajomi zmieniają auto, brane pod uwagę są następujące propozycje:

 

- Lexus RX350

- Mercedes ML

- Audi Q7/A6 Allroad

- Outback H6

- Nissan Murrano

- Infinity FX.

 

Auta w mniej-więcej podobnych wersjach silnikowych, w cenach od 200 do 250 tysięcy PLN.

 

Co doradzacie, jakie wady, jakie zalety..?

 

P.S. Ja ich namawiam na OBK, tego po faceliftingu...

 

P.S.2. Jeżdżą Accordem 2.0 '03 i Foresterem 2.0XT. Na początku przyszłego roku zmiana Forysia na młodszego, mocniejszego potomka, a pod koniec tego roku - Accorda, na któryś z powyższych.

 

Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybrałbym OBK, a jeżeli miałby być gnojownik to nowego A6 allroad 3.0 Tdi - swoją droga j to w jego wypadku wszystkie tdi są tańsze od najsłabszej benzyny. Tyle że OBK H6 to circa about 200k a allroad to min 228k, 3.0 tdi to min. 236k :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko jak się kupuje audi to pewnie parę gadżetów by się przydało, żeby chociaż dopełnić do poziomu obk - navi, biksenony, skóra itd. A wtedy to już będzie ponad 250k - no i 50 k więcej niż kosztuje OBK H6. Co prawda audi jest większe i ma regulowane zawieszenie a diesel mniej pali. Jak dla mnie kwestia gustu i przejechania się obydwoma autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only Q7 :)

 

Ale jak to się prowadzi tak, jak Lexus... Czyli jak ciężarówka - to dramat!

 

 

Korton, nie wszystkie Infinity mają 21" felgi, z tego co mi się wydaje.

 

Co do Audi - to głównym argumentem na "nie" jest jego popularność wśród złodzei. I nie chodzi o to, że ktoś go gwizdnie z parkingu. Tylko, że ktoś kierowniczkę wysadzi - a ona będzie jeździła z małym dzieckiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only Q7 :)

Nie jest to moja opinia, bo nie widziałem i nie powoziłem so far ... Ale mam znajomego, który był zainteresowany zakupem i jak twierdził zraziła go niska jakość materiałów we wnętrzu i ich spasowanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum subaru to pewnie ze obk to jest raz a dwa ze. reszta moze oprocz nissana to jezdza czarnuchy cali w zlocie w stanach po tych ich wiejskich tuningach(40 cali kola, 60 telewizorow,fontanny ,wodospady i czarne kolezanki z duzaymi kuframi)-tak z tym mi sie kojarza Q7,lexus,infinity i juz merc ktory powoli schodzi do lamusa.

a obk to spokojny samochodzik bez szpanu i moze ma tylko troche mniej bajerow od innych ale cena dobra a i tak nie bedzie z tej calej elektroniki korzystal-zaloze sie:>

p.s. kto powiedzial ze diesel jest tanszy od benzyny i przy zakupie jak i exploatacji.

siema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only Q7 :)

Ale jak to się prowadzi tak, jak Lexus... Czyli jak ciężarówka - to dramat!

 

A czy jakie kolwiek Audi prowadzi sie jak Lexus? No. Q7 daje rade. Fakt, ze w wersji podstawowej jak w kazdym niemieckim samochodzie zreszta (przoc Mercedesa i Porsche) materialy nie sa z gornej polki, ale sa na akceptowalnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc Q7 to nie jest dobra opcja bo jest zajebscie duze i nie wygodne do jazdy na codzien juz nie wspomne o spalaniu... Ja bym wybral A6 Allroad bo jest genialny, OBK tez daje rade a jesli chodzi o wyglad auta to Infinity przebija wszystkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ML 320CDI wg mnie najlepszy i jako jedyny moze miec pakiet OFF ROAD (reduktor, szpery)

 

To jest najmniej potrzebne.

 

Tribeca jest minimalnie wieksza od Lexusa i wyraznie mniejsza od Audi, tak dla przykladu.

 

Ale jakaś taka nieforemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...