Skocz do zawartości

Uwagi do nowej wersji forum


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi nie działają emotikonki, cytowanie, pogrubianie...no straszna lipa, co ja zrobię bez tych główek, jak wyrażę swoje emocje?słowami?!no nie...

 

mam to samo

Wyżej było już napisane jak sobie z tym radzić :wink:

 

Należy wpisywać emotikony ręcznie:

":mrgreen:" = :mrgreen:

":roll:" = :roll:

":oops:" = :oops:

":shock:" = :shock:

":)" = :)

":D" = :D

":(" = :(

":twisted:" = :twisted:

":evil:" = :evil:

":P" = :P

"8)" = 8)

":wink:" = :wink:

 

Można też nacisnąć przycisk „Wszystkie emotikony” w lewej, dolnej części strony. Pojawia się nowe okienko z działającymi emotikonami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też nacisnąć przycisk „Wszystkie emotikony” w lewej, dolnej części strony. Pojawia się nowe okienko z działającymi emotikonami

 

Można... Jeśli się go ma :twisted::( Ja niestety nie widzę :(

Zobacz na przyciski pod oknem "Szybka odpowiedź" na dole strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już załapałem - ja szukałem po naciśnieciu "odpowiedz"... Dzięks 8) :P:

 

To po co Ci to tłumaczyłem ? :evil:

 

 

Flipper zajmu je się ważnymi rzeczami. Wprawdzie forum prawie nie działał, ale dał naszemu nadwornemu owocowi kolejne ostrzeżenie (zgodnie z tradycją forum, kontrowersyjne) :roll:

Muszę sobie zapamiętać, żeby języków obcych na forum nie używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper zajmu je się ważnymi rzeczami. Wprawdzie forum prawie nie działał, ale dał naszemu nadwornemu owocowi kolejne ostrzeżenie (zgodnie z tradycją forum, kontrowersyjne) :roll:

Muszę sobie zapamiętać, żeby języków obcych na forum nie używać.

 

Ta... Już mi się nie chce nawet tego komentować... :roll:

 

W każdym razie - pokazał, że admin jest i działa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper zajmu je się ważnymi rzeczami. Wprawdzie forum prawie nie działał, ale dał naszemu nadwornemu owocowi kolejne ostrzeżenie (zgodnie z tradycją forum, kontrowersyjne) :roll:

Muszę sobie zapamiętać, żeby języków obcych na forum nie używać.

 

Ta... Już mi się nie chce nawet tego komentować... :roll:

 

W każdym razie - pokazał, że admin jest i działa!

I wstawia ostrzeżenia, zamiast postawić, lub umożliwić innym postawienie tego forum na nogi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ten nieszczęsny futrzak Owoc użył słowa na "k" w niewłaściwym kontekście. Napisał, mianowicie, "co to, kurwa, jest?" z wyraźnym przerażeniem i krytycznie względem nowego Forum. I za takie malkontenctwo słusznie dostał czerwoną kartkę, zaś "k" było jeno pretekstem.

Gdyby napisał to samo, ale z widocznym zachwytem - dostałby pochwałę...

 

Flipper! To ja Ci teraz powiem, tak szczerze i po komsomolsku: TO FORUM JEST TERAZ, KURWA, GENIALNE, SUUUPER I REWELACYJNE!!!

 

O! Patrz Owoc na ciąg dalszy - i się ucz... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ten nieszczęsny futrzak Owoc użył słowa na "k" w niewłaściwym kontekście. Napisał, mianowicie, "co to, kurwa, jest?" z wyraźnym przerażeniem i krytycznie względem nowego Forum. I za takie malkontenctwo słusznie dostał czerwoną kartkę, zaś "k" było jeno pretekstem.

Gdyby napisał to samo, ale z widocznym zachwytem - dostałby pochwałę...

 

Flipper! To ja Ci teraz powiem, tak szczerze i po komsomolsku: TO FORUM JEST TERAZ, KURWA, GENIALNE, SUUUPER I REWELACYJNE!!!

 

O! Patrz Owoc na ciąg dalszy - i się ucz... ;-)

 

Szeroko poszedłeś :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ten nieszczęsny futrzak Owoc użył słowa na "k" w niewłaściwym kontekście. Napisał, mianowicie, "co to, kurwa, jest?" z wyraźnym przerażeniem i krytycznie względem nowego Forum. I za takie malkontenctwo słusznie dostał czerwoną kartkę, zaś "k" było jeno pretekstem.

Gdyby napisał to samo, ale z widocznym zachwytem - dostałby pochwałę...

 

Flipper! To ja Ci teraz powiem, tak szczerze i po komsomolsku: TO FORUM JEST TERAZ, KURWA, GENIALNE, SUUUPER I REWELACYJNE!!!

 

O! Patrz Owoc na ciąg dalszy - i się ucz... ;-)

 

No kurde, Azrael, ale taka jest prawda. Forum jest do dupy w obecnym kształcie. Gdybym takie fuszery odwalał swoim klientom, to już bym dawno legasia musiał sprzedać.

 

Co gorsza nie widać perspektyw poprawy. Admin schował głowę w piasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego forum nie znajduje starych tematów?

 

Chciałem wyszukać temat subaru do ślubu i tam w temacie było słowo (zarobić lub zarobic)... wpisuje to slowo i nic nie znajduje :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...