Jump to content

Pojeżdżawka + Rally School, NOWE miejsce w Warszawie


t_sebek

Recommended Posts

Słuchajcie

 

Na razie przeklejam info oficjalne z FB, ale zapewniam was, że to początek nowego miejsca upalania w Warszawie. Plany są wielkie, łącznie z mega sprintem ale to w przyszłości. Na razie zapraszam na zapoznanie się z terenem, aby za nie wielkie pieniądze i blisko od domu się wyszaleć na ciekawej, recznie ułożonej trasie ( tor po usyfionych płytach betonowych ) a dla chętnych okiełznania potworów na jazdę z instruktorem ( a wiem, że jest kilka osób które mają subaru a nie do końca potrafią je wykorzystać bo to ich pierwszy potwór w życiu ;) )

Trasa ma fragmenty szybkie jak i techniczne oraz elementy do balansowania autem do nawrotu aby dać upust mocy z 4WD

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to jutro na warszawskim spocie odpowiem osobiście :D

 

Mianowicie:

Zgodnie z zapowiedzią, 30 listopada Moto Auto Klub zaprasza na imprezę RallySchool, która odbędzie się na nowym terenie w warszawskim Ursusie. Na terenie dawnej fabryki traktorów, a właściwie pozostałości po niej, przygotowujemy dla Was tor szczelnie i dokładnie wyznaczony z opon. Sobotnia impreza odbędzie się na lekko przykurzonej, betonowej nawierzchni, na której zbudujemy około 800 metrowy obiekt, z szybkimi jak i technicznymi partiami. Równa nawierzchnia gwarantuje bezpieczną zabawę i podnoszenie swoich umiejętności bez uszczerbku na zdrowiu samochodu. Docelowo planujemy rozbudowę obiektu i stworzenie dwóch niezależnych torów, które w zależności od potrzeb będzie można połączyć w ponad 2 kilometrowy odcinek.

 

Ze względu na to, iż dopiero rozpoczynamy zagospodarowanie terenu, tym razem trochę zmieniamy formułę RallySchool. Pierwszą imprezę chcemy zorganizować w formie otwartej pojeżdżawki, na którą zapraszamy wszystkich, którzy chcą się rozjeździć lub potrenować przed kolejnym sezonem. Charakterystyka tras jest bardzo podobna do najsłynniejszej rajdowej imprezy w Warszawie. Trasa umożliwia wpuszczenie na tor 3-5 aut, więc będzie można się wyjeździć nie tracąc czasu na oczekiwanie. Dla chętnych będą dostępni instruktorzy, którzy za dodatkowa opłatą wsiądą do Was do samochodów i przez godzinę poświęca czas tylko Wam, by wyłapać Wasze błędy i podnieść Wasze umiejętności kierowania samochodu podczas rajdowej rywalizacji. Kadra jest doświadczona, ma lata czynnie spędzone w różnych dyscyplinach sportu samochodowego oraz pracuje na co dzień w akademiach bezpiecznej jazdy.

 

Impreza odbędzie się 30 listopada, w godzinach 9-15. Koszt uczestnictwa w pojeżdżawce to 100 PLN od auta. Opcja szkolenia z instruktorem to dodatkowe 100 PLN, gdzie do dyspozycji na wyłączność będziecie mieli godzinę, do zagospodarowania przez Was (godznia non stop, albo 2x30 min, albo 3x20 min). Szczegóły dojazdu przedstawimy bliżej weekendu, gdyż chcemy, by teren pozostał na razie w tajemnicy. Będziemy stopniowo dodawać zdjęcia z postępu prac jak i dodatkowe informacje na profilu RallySchool na Facebooku. Zgłoszenie jak i regulamin dostępny jest na stronie Moto-Auto-Klub (http://www.mak.waw.pl/).

 

Serdecznie zapraszamy na nowe rajdowe miejsce w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ta wizualizacja na stronie MAKu oddaje kształt toru to wygląda fajnie. Jakbyście potrzebowali sporej ilości zużytych opon do budowy band toru to mogę udostępnić ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ta wizualizacja na stronie MAKu oddaje kształt toru to wygląda fajnie. Jakbyście potrzebowali sporej ilości zużytych opon do budowy band toru to mogę udostępnić ;)

Nie, dziękujemy towaru mamy pod dostatkiem

Tor wygląda ciut inaczej bo dziś wpadł mi pewien pomysł do głowy, który z powodzeniem został zrealizowany i można fajne z czterech łap odjechać w jednym miejscu... ;)

Sam osobiście w sobote przed wszystkimi to sprawdze

 

Trasa bardzo nierówna ?

 

Trasa jest równa, tak jak napisałem, plyty betonowe z syfem dla wiekszej frajdy ;)

Edited by t_sebek
Link to comment
Share on other sites

Wpadajcie bedzie fajnie, juz teraz jest wesolo bez sniegu a jak tylko spadnie to zrobimy bandy i bedzie jak sie bawić.

Tam są dwa duże tereny, wiec w zime bedzie po czym jezdzic

 

Miałem dziś na spocie opowiedzieć co i jak ale coś mi wypadło i nie mogłem przyjechac.

Link to comment
Share on other sites

w zeszlym roku na tym placyku zdaje sie, pod sniegiem byla otwarta studzienka i wielka plyta betonowa obok- skonczylo sie na polamanym zderzaku i feldze w Evo. Domyslam sie ze juz nie ma takich niespodzianek... ?

Link to comment
Share on other sites

A ja się cieszę że mogłem coś od siebie przekazać i widziałem że to trafia tam gdzie trzeba.

 

Fajnie że kilka aut z forum przyjechało i mam nadzieję Was spotkać podczas kolejnej imprezy, oby już po śniegu

 

Do zobaczenia i również pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Słuchajcie

Na tą chwilę na razie nie jest dostępny z powodu właścicieli terenu, którzy obiecali przed zimą doprowadzić stan nawierzchni do używalności a tego nie zrobili i nie wpuścimy tam nikogo aby zniszczył sobie auto.

Wiemy że spadł śnieg, ale tor jest niewidoczny bo przykryło opony, te co leżały pojedynczo ;)

 

My też nie jesteśmy zadowoleni z tego faktu, i przykro nam że nie możemy zrobić tam imprezy, bo cały czas są pytania.

Teren ma mega potencjał, ale nie jest naszą własnością...

 

Jeśli wszystko wyjdzie tak jak planujemy, obiecuje wam osobiście że zrobimy regularne jeżdżenie, ze szkoleniami oraz sprinty z pomiarem czasu, nagrodami, pucharami i wszelkimi innymi atrakcjami.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...