Skocz do zawartości

Pojeżdżawka + Rally School, NOWE miejsce w Warszawie


t_sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Po co robić równą nawierzchnię skoro takich w kraju pełno? Mnie odpowiadał taki wyryp, było inaczej.

 

Tu nie chodziło o to czy to jest równe jak stół czy nie...

Tam wyszły pozostałości metalowe po halach produkcyjnych, co nawet przed imprezą usuwaliśmy ale nie spodziewanie wyszło tego ogrom więcej...

 

Trzymajcie kciuki aby to się udało naprawić a będzie fajne miejsce do jezdzenia, tylko tak jak mówiłem nie ode mnie i w ogóle nas nie zależy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byliśmy na małej kontroli terenu i jest nam przykro ale właściciele terenu nadal nie ruszyli z żadnymi pracami.

 

Nie ukrywam osobiście że robi się to irytujące i trzeba będzie postawić jasno sprawe, wóz albo przewóz....

 

Też chcemy jak najszybciej wszystko ruszyć i Wam udostępnić teren oraz zorganizować fajny cykl ale cóż... nie wszyscy podchodzą do tematu poważnie.

 

Jak tylko coś się zmieni od razu daje znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby nie patrzeć Słomczyn trochę daleko...

Poza tym niczego konstruktywnego na takim "lotnisku" czlowiek sie nie dowie o swoich umiejętnościach...

 

Pogoda coraz lepsza i mamy nadzieje że coś sie ruszy ale kontakt z wlascicielami jest utrudniony.

 

Dam na pewno znać jak będę coś wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Niestety chyba temat Ursusa trzeba zamknąć na cztery spusty, gdyż właściciele nie są skłonni do współpracy.

 

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... ale ja już w to nie wnikam, wiem że wsadziliśmy tam sporo pracy która poszła na marne.

Po jednej imprezie okazało sie że teren nie jest przydatny do tego bez pewnych inwestycji które mieli wziąść na siebie właściciele i tak obiecali.

Niestety tego nie zrobili a próby kontaktu spełzły na niczym.

 

Szukaliśmy jakiegoś nowego obiektu ale jak wszyscy wiemy w obrębie Warszawy już coraz ciężej nawet o kwałek "trawy" nie mówiąc już o bezpiecznym placu (nie mówie o kupnie, bo to nie wchodzi w gre)

Jeśli ruszymy ponownie to dam znać, na obecną chwilę skupiamy się na startach i działaniach z imprezami w Automobilklubach i ciężko znaleść czas.

Już samo Wasze zainteresowanie daje motywację do działania, trzymajcie dalej kciuki, oby się udało, a jeśli macie jakieś propozycje, dysponujecie albo ktoś dysponuje placem dawajcie znać ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wielka szkoda takiej nietypowej miejscówki. To już drugi "tor", który w tym roku upadł.

 

Trzymam kciuki, może się jeszcze coś ruszy z tematem lub znajdziecie inny plac.

 

Może kombinujcie z polem pod tor szutrowy? Nie każdemu chce się jechać na mazury poupalać w takich warunkach, a zabawy więcej niż na asfalcie.

Edytowane przez SMILE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...