Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z was posiada może te felgi do Levorga i podzieliłby się zdjęciem autka ?

na zdjęciu wyglądają super, ale jak zapytałem o nie u dealera to cena zwaliła mnie z nóg (9000zł za komplet )attachicon.gifStudio_20160120_213011.jpg

 

 

tutaj masz. To chyba te same felgi

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jn4qIN1SKj8

 

i tutaj

 

https://www.youtube.com/watch?v=zjpFY0_YHpo

 

o i jeszcze tutaj :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Qh8L1fd7yw4

 

a tutaj też na ciemnych, choć nie czarnych i chyba z troche mniejszym ET

 

https://www.youtube.com/watch?v=FV2FbVRbDjI

Edytowane przez Guzik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie odebrałem dzisiaj moje cudeńko z MMCars w Katowicach.

pierwsza trasa 400 km zaliczona, z czego 280 km autostradą a reszta krajowymi. Spalanie wyszło 9.2, więc jak na niedotarty silnik jest nieźle ☺

wrażenia póki co same pozytywne najbardziej in plus zaskoczyło mnie CVT ☺attachicon.gif20160121_191054.jpg

 

Gratulacje , chyba też zdecyduję się na levorga kolor czarny. Jak trochę pojeździsz napisz coś więcej o CVT. Miałem z nią  tylko raz  kontakt podczas jazdy próbnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Fajny samochód. Ja na swoją furę niestety czekam i jeszcze trochę poczekam. Już mi się po nocach śni. Ostatnio miałem koszmar że przyszedł ale w złym kolorze i mi w aso mówią że mogą mi na jutro przemalować ...

 

Seb

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób zainteresowanych kupnem Levorga radzę się pośpieszyć teraz bo jeszcze zostało kilka sztuk wyprzedażowych z 2015 roku z rabatem 15000 i po kursie euro 4.25, wiec wersja gt-s sport za 125000, bo zaraz bedzie po nowym kursie euro 4.50 jak nie wyżej i to już wyjdzie jakieś 148000 czy jakoś tak.

W MMCars zostały np. 2 sztuki w sporcie: jeden szary i srebrny bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak trochę pojeździsz napisz coś więcej o CVT. Miałem z nią  tylko raz  kontakt podczas jazdy próbnej.

 

Ten watek ma 220 stron - jestem pewien, ze znajdziesz na ktorejs z nich recenzje z dzialania CVT :P

 

Czyli mam czytać  książkę  z 220 stronami bo nie mogę zapytać o CVT. Powiem szczerze tak kretyńskiej odpowiedzi na forum bmw nie znajdziesz. Jak wiesz bo masz CVT to napisz i będzie po sprawie . Dla mnie to nowość.

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób zainteresowanych kupnem Levorga radzę się pośpieszyć teraz bo jeszcze zostało kilka sztuk wyprzedażowych z 2015 roku z rabatem 15000 i po kursie euro 4.25, wiec wersja gt-s sport za 125000, bo zaraz bedzie po nowym kursie euro 4.50 jak nie wyżej i to już wyjdzie jakieś 148000 czy jakoś tak.

W MMCars zostały np. 2 sztuki w sporcie: jeden szary i srebrny bodajże.

 

Masz rację jest tylko jeden problem , przy cenie 150 tys zł kupuję bmw 3 ( oczywiście bez bajerów ) dopłacając 30 tys zł.Tu jest stała kwota.  A to już przy tych cenach ma sens. Mam bmw 3 2009 r 2,0i  po liftingu e 90 więc wiem o czym mówię.

No właśnie tylko na forum BMW

 

 

Tapatalk

 

I to jest twoja inteligencja .

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze nie masz co pisać tu o BMW bo to forum Subaru i post o Levorgu wiec sobie daruj

Poco Ci tu kolejny OT

Jak jesteś taki inteligentny to pisz na początek na temat

 

Tapatalk

A ja myślę że nie wiesz o czym piszesz i wróć do kilku postów wcześniej . Skąd ta agresja . Pogratulowałem koledze zakupu levorga i prosiłem o opinie na temat CVT w levorgu bo to dla mnie nowość. Ktoś mi proponuje bym sobie poczytał 220 postów .Mnie nie interesuje CVT w subaru ale CVT w levorgu i jak się spisuje. Czy to coś dziwnego. Dla ciebie może tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja ci napisze jak jeździ się Levorgiem z Cvt - otóż jak dla mnie jeździ się bardzo dobrze

Skrzynia jest wystarczajaco szybka jak na auto rodzinne

Da się tym szybko jeździć ale to nie typowe sportowe auto

Napisałem o moich odczuciach z weekendowego użytkowania

W takim razie bez agresji ok jeżeli cię uraziłem to sorry

 

 

Tapatalk

Edytowane przez polak900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aucie nakręciłem od wczoraj 420 km dopiero, przy spokojnej jeździe nie mogę jej nic zarzucić, symyluje zmianę biegów a przy delikatnym przyspieszaniu trzyma w okolicach 2.5 tysięcy ale że silnik jest super cichutki że to nie przeszkadza.

jako że jest na dotarciu to nie wiem jak się zachowuje przy agresywniejszej jeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja ci napisze jak jeździ się Levorgiem z Cvt - otóż jak dla mnie jeździ się bardzo dobrze

Skrzynia jest wystarczajaco szybka jak na auto rodzinne

Da się tym szybko jeździć ale to nie typowe sportowe auto

Napisałem o moich odczuciach z weekendowego użytkowania

W takim razie bez agresji ok jeżeli cię uraziłem to sorry

 

 

Tapatalk

Dziękuję  za wyczerpujące informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...