Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pytanko czy pod gokarty mozna podjechac samochodem, bo zawsze jak sie tam wybieram na zakupki to zostawiam na strzezonym,ale to jest taki odzielny parking i potem trzeba zapierniczac kawal drogi do galerii, czy wiazd na GOK. jest od strony Al. czy jakos inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy pod gokarty mozna podjechac samochodem, bo zawsze jak sie tam wybieram na zakupki to zostawiam na strzezonym,ale to jest taki odzielny parking i potem trzeba zapierniczac kawal drogi do galerii, czy wiazd na GOK. jest od strony Al. czy jakos inaczej ?

Można. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, jakis problemz transportem?

Nie, raczej nie. Odbieram od znajomego Cuprę i ruszam z rodziną poza W-wę i wolę pierwszą dłuższa trasę (150km) nie jechać po północy. :roll: Jeszcze zobaczę...

 

Szkoda mi właśnie rankingu. :mrgreen: W Blue City byłem ostatnio na pudle. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej nie. Odbieram od znajomego Cuprę i ruszam z rodziną poza W-wę i wolę pierwszą dłuższa trasę (150km) nie jechać po północy. :roll: Jeszcze zobaczę...

 

W pierwsza trase, na sliskim i po nocy ruszasz Cupra? :shock:

 

EDIT: Sorry, pomieszalo mi sie z Toyota Supra 3.0 biturbo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej nie. Odbieram od znajomego Cuprę i ruszam z rodziną poza W-wę i wolę pierwszą dłuższa trasę (150km) nie jechać po północy. :roll: Jeszcze zobaczę...

 

W pierwsza trase, na sliskim i po nocy ruszasz Cupra? :shock:

 

EDIT: Sorry, pomieszalo mi sie z Toyota Supra 3.0 biturbo :grin:

LOL. :mrgreen:

Sucho już jest, będzie ok. :cool: Dobrze, że nie jadę sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, Panowie, wróciłem do domu, jadę odwieźć siostrę, więc wracam za 30 min...kurka, jakie emocje i wrażenia...jestem mega zadowolony :grin: Blue, Aga wielkie dzięki, najeździłem się dziś, chodź przyznam, że był moment, w którym czułem, że mogę tak cały czas :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilekie dzieki dla Organizagtorow ( AGA, Nibieski-costam-7tralala ) :):twisted: pewnie znowu wszystkich pojechal ( ON musi jakies nielegalki robic ) :))

Wilekie dziki tez dla wszystkich za milo atmosfere.

Pozdrawiamy Panstwo DYREKTOROWIE :)

PS. siostrzenica tez zlapala bakcyla i oficjalnie zglasza swoja osobe do nastepnych eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...