Skocz do zawartości

SJS I stopień - Trening bezpiecznej jazdy


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem się w końcu okazje przekonać , że jakbym żle nie pojechał, to moje Subaru i tak pojedzie lepiej ode mnie :P . Dzięki za spotkanie, a największe podziękowania dla organizatora i sponsora strategicznego . Kowal - hats off :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję - było elegancko :) PREMO warto było. Dodatkowo szkolił nas sam Wojtek Chuchała ;)

 

 

JA wiem, że warto, byłem już kilka razy, nawet mam dyplomy za skończenie II stopnia ;) na 5 grudnia wysyłam swojego ojca, człowieka który przyjechał miliony kilometrów i jemu to nie potrzebne... kierownice trzyma jedną ręką, fotel na leżąco, w zimie jeździ na r070... Powinien pojechać?

 

Pytanie retoryczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JPOL jak tam fura? Ogarnieta?

 

Lokalny serwis SJS-u spisał się rewelacyjnie, za co serdeczne dzięki!

Geometria oczywiście do roboty, ale nie było tragedii - jedzie w zasadzie normalnie. Nawet opon nadmiernie nie spożywał, a w drodze do domu już nic więcej się nie rozpadło. :mrgreen:

 

I miałem co najmniej jeden oficjalny pozytyw z tego wyjazdu (tzn. koło "leżące" w mega pozytywie) :twisted:

 

Niniejszym do mojej "galerii sławy" zatytułowanej "lepsze jest wrogiem dobrego", obok oplotów - http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/45808-komu-strzelily-przewody-w-oplocie/ - trafiają śruby do negatywów - http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/34339-s-negatywne-sruby-nowe-regulacja-katow-subaru/

 

 

Dzięki wszystkim współuczestnikom! Szczególnie uczestnikom daremnych poszukiwań zgubionej śrubki ;)

kowal, Tobie - za zebranie do kupy grupy szkoleniowej - podziękowania indywidualne - inaczej nie wiem kiedy (i czy w ogóle) zdecydowałbym się na taką wycieczkę. Na Bemowo do Wroobla jednak zawsze bliżej.

 

To jak? Teraz tłumnie okupujemy wątek stopnia drugiego? ;)

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66393-sjs-ii-stopien-w-styczniu-2014/

(u mnie na 99,9% termin niestety odpada, więc tak tylko spamuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję było świetnie, fajna atmosfera bez spinki. Nauka olbrzymia, mój forek przeszedł chrzest torowy wzorowo, choć już po nieco mi go szkoda było, bo nie oszczędzałem auta na ostatnim ćwiczeniu. W domu byłem po 23.00. Pozdrowienia dla całej ekipy i przede wszystkim dla kowala za ogarniecie całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za szkolenie .

Dzień spędzony w super gronie i atmosferze , rady od instruktorów bezcenne

Uścisk od Wojtka i certyfikat z brawami to wisienka na torcie :yahoo:

Wybiorę się na II stopień , ale dopiero na wiosnę/lato

 

kierownice trzyma jedną ręką, fotel na leżąco, w zimie jeździ na r070... Powinien pojechać?

 

3xTak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota która została 414,50 zł wpłacamy na ten sam nr rachunku co zaliczka , odkopcie @ w którego wam wysyłałem w sprawie zaliczki i ogólnych informacji o szkoleniu (8-10-2013)

Jeśli ktoś nie ma tego @ to proszę o pw wyślę jeszcze raz

 

A gdzie film?? Nie wytykając palcem :P

 

ja mam 1 którego jeszcze nie zgrałem z tel ;) + 2 zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem oglądnąć swoje wypociny z telefonu i aparatu. Nic nie odda tego co działo się na torze w trakcie ćwiczeń i końcowej zabawy. Do tego przydałaby się kamerką z szerokim kątem, jeśli chodzi o audio to z telefonu słychać tylko kluczyki i przewalające się w bagażniku rzeczy. Może następnym razem będę mógł zabrać ze sobą kamerkę - wszak poluje na taką właśnie do sportów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem oglądnąć swoje wypociny z telefonu i aparatu. Nic nie odda tego co działo się na torze w trakcie ćwiczeń i końcowej zabawy. Do tego przydałaby się kamerką z szerokim kątem, jeśli chodzi o audio to z telefonu słychać tylko kluczyki i przewalające się w bagażniku rzeczy. Może następnym razem będę mógł zabrać ze sobą kamerkę - wszak poluje na taką właśnie do sportów:)

 

Zamieść cokolwiek, co do latających rzeczy w bagażniku, na ostatnim ćwiczeniu wywaliłem wszystko co miałem w bagażniku na zewnątrz toru i dodało to 50 km mocy :)

 

Ps. Kowal poszła reszta kaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś w koszyku:)

Coś zmontuję i zamieszczę:)

 

Koledzy zakładam, że nie macie nic przeciwko, że u niektórych widać numery blach? Niestety nie umiem zamazać wybranego fragmentu filmu. Filmik mogę wrzucić i sobie pościągacie. Czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic przeciw, a nawet za ;) .

Moja zawartość bagażnika kompletnie zrolowana podczas końcowej zabawy, za to opony (oglądane w trakcie wymiany) całkiem nieźle ją zniosły - co tylko oznacza, że rezerwy jeszcze były i można było ostrzej :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...