Jump to content

SJS I stopień - Trening bezpiecznej jazdy

kowal
 Share

Recommended Posts

• Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polecam ;)

Zabierzcie tez ojca, żonę, brata, kuzyna, szefa... Wszystkich którzy już wszystko wiedzą i są mistrzami bo przejechali miliony kilometrów... Troszkę się migą zawstydzić :)

Samochód obojętny mazdą 626 tez mogą jechać, nie musi być SUBARU ;)

1.Kowal

2.Obcy17

3.Mike85

4....

5. blackdogwwl bo chcę być piąty na liście :facepalm::mrgreen: Tylko muszę wiedzieć co najmniej miesiąc wcześniej w celu ustalenia grafiku :)

zbieramy chętnych i wspólnie z sjs ustalimy termin

Jak nie musi być Szubaru ani Matiszubuszi to moja kumpela Toledziaka przepali :)

1. Kowal

2. Obcy17

3. Mike85

4. Lucy

5. blackdogwwl

Tylko jak ktoś, coś będzie już wiedział to niech da znać...... bo musimy się jakoś zorganizować :)

Mię śnieg najbardziej interesi ale i asfalt na pierwszym stopniu moja "padaka" uciągnie :)

Edited by obcy17

jezeli nie bedzie wiocha przyjechac niemickim 2.0 tdi i z praca podpasuje to chetnie sie pojawie

Poćwicz najpierw w domu który bezpiecznik wyjąc żeby całkiem wyłączyć ESP bo ten prawie wyłączony zabiera dużo frajdy ;)

1. Kowal

2. Obcy17

3. Mike85

4. Lucy

5. blackdogwwl

6. EVAN :)

7. jpol

Ja bardzo chętnie, ale tak wiele zależy od terminu (na dodatek na tę chwilę nie mogę żadnych konkretów podać), że nie wiem czy słusznie robię tutaj sztuczny tłok. ;)

jezeli nie bedzie wiocha przyjechac niemickim 2.0 tdi i z praca podpasuje to chetnie sie pojawie

Poćwicz najpierw w domu który bezpiecznik wyjąc żeby całkiem wyłączyć ESP bo ten prawie wyłączony zabiera dużo frajdy ;)

po cichu licze, ze moze bedzie to japonskie 2.0 T ;)

SJS to nie szkoła driftu ani rajdowa, na I stopniu uczy się jak trzymać kierownice, jak skręcać, jak hamować awaryjnie, jak ominąć "autobus" gdy z na przeciwka nadjezdza tir... Podstawy, ale dające w kość jak się ma mocno wbite złe nawyki ;)

Jak już bedzie znany termin dajcie znać, może ojcu kupie na urodziny ;)

SJS to nie szkoła driftu ani rajdowa, na I stopniu uczy się jak trzymać kierownice, jak skręcać, jak hamować awaryjnie, jak ominąć "autobus" gdy z na przeciwka nadjezdza tir... Podstawy, ale dające w kość jak się ma mocno wbite złe nawyki ;)

Jak już bedzie znany termin dajcie znać, może ojcu kupie na urodziny ;)

I bardzo dobrze :) Każdemu może się wydawać, że umie jeździć. Na takim szkoleniu wyjdą błędy samowolki jaką się po kursie zrobiło ;)

Ja wiem, że Subarakiem dużo nie umiem :ph34r: