Skocz do zawartości

zwiększenie mocy w wolnossaku wydech+filtr powietrza ?


jarmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

chcialbym nieco zwiększyć moc w moim subarku

mam 2.5 bez turbo 2006r 177kM AWD wers USA

jeździ fajnie ale mogłby szybciej ;)

kolega zaproponował abym wymienił cały wydech i założył inny filter i że wtedy będzie nieco więcej mocy ?

 

czy wiecie co mogłbym zrobić aby nieco podkręcić subarka bez turbo :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdz z gorki - bedzie szybciej.

 

Nie majstruj - chcesz szybsze auto, kup szybsze auto.

Temat dlubania wolnossacych Subaru wraca jak bumerang i jakos nigdy nic nowego, szybkiego z tego jeszcze szczegolnie nie wyniklo.

Edytowane przez AMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli szału nie będzie :( nawet do tych 200kucy nic się nie da zrobić łee

jest jakaś opcja czy szkoda zachodu ?

jestem świeży w subaru moje pierwsze auto sportowe wieć kombinuje

wcześniej a4 b5 1.9tdi :D:D:D 90km :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarmen jak masz pieniądze to wszystko jest możliwe, ale w tym przypadku - tak jak napisał AMI - taniej wychodzi zamiana na wersję z turbo. Kolega dobrze chciał Ci doradzić, ale wierz mi, że przy kosztach jakie na to poniesiesz, przyrost mocy będzie niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień wydech....od samego początku- łącznie z kolektorem....może ten wątek coś przyniesie:)

Mocy nie doda (może nawet ująć :P )

Aczkolwiek dźwięk boxera uwolni :)

 

http://www.forum.sub...u-na-bulgotalo/

 

Ostatnie posty dotyczą właśnie nowszych wersji imprez...poczytaj- może pójdziesz inną drogą :P

Od Siebie dodam, że możesz zmienić filtr na sportową wkładkę K&N..dać zimniejsze świece (np.irydowe ngk) i lepszej jakości przewody...Wszystko to zadziała raczej jako efekt placebo...Aczkolwiek na pewno nie zaszkodzi ani Tobie ani tym bardziej silnikowi....Niestety w NA mocy nie wykrzesasz....:/

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady ;)

jednak zostane przy obecnej mocy

dziwęk mocy nie doda a obecnie chodz fajnie

więc jak się nie da nie kombinuje bo efekt placebo nie jest mi potrzebny hehe

pozdrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do zimy a skopiesz tylek nie jednej 300 konnej BMW :>, nie wiem czemu ale praktycznie co drugi wlasciciel bmw chce pokazac wyzszosc swojej fury nad subaru <bezradny>

Edytowane przez Glivek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do zimy a skopiesz tylek nie jednej 300 konnej BMW :>, nie wiem czemu ale praktycznie co drugi wlasciciel bmw chce pokazac wyzszosc swojej fury nad subaru <bezradny>

przestań... chyba tylko start a potem żegnam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma "potem" na sliskim, chyba ze obaj sa wariatami :>

no przecież do 50 km/h nie będą się ścigać

Poczekaj do zimy a skopiesz tylek nie jednej 300 konnej BMW :>, nie wiem czemu ale praktycznie co drugi wlasciciel bmw chce pokazac wyzszosc swojej fury nad subaru <bezradny>

Bo sa niedowartosciowani :P

no tak wszystko się zgadza chcą,ale moc też z nimi, może z jakąś 325na vanosie 192 konie zjesz ze świateł jak strzelisz ze sprzęgła ale inne daj spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie o sliskim sniegu, a ty pewnie o suchym asfalcie w zimie. Z doswiadczenia wiem ze duza moc szczegolnie w bmw bo ma lekki tyl zazwyczaj i szerokie opony, przeszkadza w ruszeniu na sniegu, kumpel ma 740i i probowalismy jeszcze jak mialem eclipse 150km fwd i zanim on zlapal trakcje to ja juz mialem z 70km/h on ze dwie dlugosci z tylu, to pomysl jak czterolap by odszedl, a kazdy wie ze na takiej nawierzchni strach jechac czymkolwiek poza wrc wiecej niz 90 gora 100km/h. Masz przyklad

zacznij ogladac od 2:52, jaguar na zimowych oponach o 100km mocniejszy przegrywa z audi na letnich oponach :>, dalej nie nagrywali bo auta pewnie musialy hamowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...