Skocz do zawartości

Jacys chetni ?


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. Mógłby mi ktoś wyjaśnić działanie reduktora w Subaru?

 

Mam Leone z reduktorem dzieki niemu lepiej spisuje się w tereni. Dobrze się pokonuje strome wzniesiena przy małych predkościach.A i dobrze się wycioba inne auta z opresji. :D

 

Nie no tyle wiem :) Jakie korzyści daje reduktor to wiem, najeździłem sie troche Imprezą z reduktorem 1.8... Ale chodzi mi jak to działa, jak to jest zrobione, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, promocja na SVX, piękne :wink:

...zważywszy na to, że ten samochód sprzedaje się już b.długo, ale tego to ja jeszcze nie widziałem.

 

A propos ogłoszeń, to mam coś dla ThanJu

http://www.a2komis.qs.pl/nowy14.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups... napisalem zanim pomyslalem, co do imprezy 22 b to kiedys gdzies dawno temu tak przeczytalem, teraz kiedy wpisalem haslo w google rozstrzal co do wszelkich danych byl ogromny, przyspieszenie, moc itd. Wniosek ?? Subaru Impreza 22b jest juz legenda, kazdy wie ze bylo szybkie i lekkie tylko jak bardzo ?? :wink: Natlukli tego sztuk 400 choc to rowniez informacja z internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historia modelu 22b nr. "13" z www.subaru.prv.pl

 

 

22b.jpg

 

 

To, co widzisz w ogóle nie powinno istnieć. Jest to jedna z najlepszych przeróbek Imprezy, jaka kiedykolwiek powstała. 22B (bo tak oznaczono ten model) jest nie tylko jedynym takim samochodem w USA, ale czterysetnym z powstałych 399. Gdzie jest haczyk?

Otóż masz przed sobą brakujący numer 13, który teoretycznie nie został wyprodukowany. Widocznie szefostwo Subaru było bardzo przesądne... Najsmutniejsze jest, że egzemplarz ten po dwóch latach będzie musiał zostać poćwiartowany przed obliczem amerykańskiego celnika :(

"Musieliśmy już zniszczyć model 555 sygnowany podpisem Colina McRae oraz WRX RA Sti z 1997r." - mówi Alex Fedorak z Subaru US. Dodaje, że pożegnanie z 22B będzie szczególnie przykre.

Wszystkiemu winne są amerykańskie regulacje prawne, które zezwalają importerowi na sprowadzenie jednej sztuki samochodu (niedostępnego normalnie na rynku) tylko na 5 lat. Po tym okresie, który może zostać wydłużony tylko na 1 rok, Importer jest zobowiązany sprzedać samochód poza granicę USA lub ... zniszczyć.

"Bardzo trudno jest sprzedać jeden egzemplarz na innym rynku, np: japońskim, zawsze opcja zniszczenia auta wychodzi taniej" - mówi Fedorak. Obiecuje dołożyć wszelkich starań, żeby zachować No. 13 w jednej całości (datki mogą być wysyłane do miesięcznika Car) .

Samochód został sprowadzony do Stanów w 1998r., aby zmienić postrzeganie aut Subaru jako 'tanich i niezawodnych'. Firma chce dotrzeć do młodego odbiorcy i spopularyzować sportowy model tej marki, jakim jest 2,5litrowa Impreza RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz witam.niestety narazie nie jezdze niczym oprócz tramwajów autobusów roweru oraz rolek:(coprawda auto w rodzinie jest ale "kochana"babcia która jest właścicielką własnie tego Seata Ibizy niestety mi nie pozycza i tu jest lipa:(

nie musze chyba mowić jakie jest auto moich marzeń bo domyślam sie ze takie samo jak większosci ludzi na tym forum:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...