Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.08.2018 o 11:15, elmo napisał:
[mention=74]beben[/mention], a kawa w Maserati dobra, czy jeszcze nie miałeś przyjemności ?

 

kawy nie miałem okazji spróbować, tzn auto było już w serwisie (nie raz )ale na ten czas dostałem zastępcze którym pojechałem sobie do domku a maseraka po skończonej robocie podwieźli mi lawetą pod dom :). To się nazywa obsługa klienta  :thumbup::evil2:

746b8f044811f4a1bee298a08f9fbab6.jpg

 

 

 

Edytowane przez beben
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły serwis.

BTW nie odbierz tego zle ale to Maserati jak i zreszta inne auta tego koncernu wręcz przynależy do lawety.To chyba jedna z rzeczy która automatycznie przychodzi na myśl.Dobrze ze tym razem w ta dobra stronę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tsunetomo napisał:

A ja ostatnio widziałem RS4 na lawecie :)

Z serwisu chyba laweta nie odwożą, takze pewnie się zepsuł ;)

Niemozliwe, powiecie? A jednak! ;)

 

 

 

 

 

Ja tam nie wiem jak inne serwisy ale do MTS Dzierżoniów na olejówkę i rutynowy przegląd z Poznania moja Babcia jeździła tak ;) 

 

Oczywiście laweta z MTSu ;)

 

 

 

733872_577533718933220_1370877096_n.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdziGT napisał:

Niezły serwis.

BTW nie odbierz tego zle ale to Maserati jak i zreszta inne auta tego koncernu wręcz przynależy do lawety.To chyba jedna z rzeczy która automatycznie przychodzi na myśl.Dobrze ze tym razem w ta dobra stronę :) 

 

to trochę jest imho urban legend. Nie ma już aut bezawaryjnych (no może poza lexusem isf :) ) a typowe auta serwisowe jak alfa czy maserati mocno poszły do przodu. Alfa poza quadrofogią radzi sobie świetnie a maserati produkowane jest podobno w fabryce robionej przez niemiaszków wg ich receptury. 

 

Z drugiej strony na wskroś niemieckie audi RS5 dało mi ostro w kość i laweta nie była mu obca, podobnie jak pobyty w serwisie po 2 tygodnie .... także ten tego chyba niekoniecznie. Oczywiście mam nadzieję ze rs4 będzie hulać aż miło, poza tym cieszę się że audi ma tak wielu zwolenników, automatycznie zmniejsza to rzeszę fanów aut niszowych i pozostają niszowe ;) 

 

 

10 godzin temu, turdziGT napisał:

A tak z ciekawosci  co tam ci się Beben porobiło że już w serwisie była?

 

ta sytuacja z lawetą miała miejsce gdy podczas rutynowego serwisu okazało się że serwo hamulca działa nie poprawnie (na parkingu hamulec był zero jedynkowy, bardzo ostry, w czasie jazdy ok). Nie mieli tego na stanie więc dostałem auto, podstawione na parking pod IKEA bo tam akurat byłem w trakcie serwisu, a następnie moje przywiezione lawetą a zastępcze odebrane w Sochaczewie czyli zrobili to max tak żebym nie musiał tracić czasu na logistykę. Bardzo mi się to spodobało. Auto może się zepsuć ale jak serwis staje na wysokości zadania to ... sama przyjemność ;) 

 

Druga wizyta była na wymianę reflektora który rozszczelnił mi się na skutek drobnego uderzenia, spod kół ciężarówki wyleciał plastik. Na szczęście straty symboliczne (poza lampą za 8 tys ;), ale to problem Hestii ), zaleczone bez lakierowania. Przy okazji wymienili uszczelkę pod kolektorem bo puściła.

 

I na razie to tyle, w ciągu 5 mcy 15 tys km nawinięte na koła a banan wciąż ten sam. Wygląda że trafiłem na auto które daje  mi to czego obecnie oczekuję od dupowozu. 

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beben napisał:

 

to trochę jest imho urban legend. Nie ma już aut bezawaryjnych (no może poza lexusem isf :) ) a typowe auta serwisowe jak alfa czy maserati mocno poszły do przodu. Alfa poza quadrofogią radzi sobie świetnie a maserati produkowane jest podobno w fabryce robionej przez niemiaszków wg ich receptury. 

 

 

To oczywiscie tak z przymrozeniem oka bylo teraz faktycznie nie ma na nic gwarancji.

 

Godzinę temu, beben napisał:

 

Z drugiej strony na wskroś niemieckie audi RS5 dało mi ostro w kość i laweta nie była mu obca, podobnie jak pobyty w serwisie po 2 tygodnie .... także ten tego chyba niekoniecznie. Oczywiście mam nadzieję ze rs4 będzie hulać aż miło, poza tym cieszę się że audi ma tak wielu zwolenników, automatycznie zmniejsza to rzeszę fanów aut niszowych i pozostają niszowe ;) 

 

 

Nic sie nie martw ja juz tez mam pierwsze koty za ploty bo wymieniali mi amortyzatory aktywnego zawieszenia DRC z przodu na gwarnaji bo sie tlykly od nowosici i Az dziw bierze ze po tylu latach Audi dalej nie ogarnelo tego zawieszenia no a jest to cos z czym to auto musi byc bo tylko wtedy ma to sens tak ze juz tez piateczke przybilem z serwisem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, EVAN napisał:

Bebenku , a kiedy Ci sie leasing kończy na Maserati ?

Bo mi w Audi za 1,5 roku i tak sobie pomyślałem..... :D

 

Za 2,5 roku :) ale gwarancja kończy się za 1,5 więc różnie może być ;) 

 

Dobrze kombinujesz :evil2:

 

 

 

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Nic sie nie martw ja juz tez mam pierwsze koty za ploty

 

Zabrzmiało tak jakbyś sugerował że tylko czekam na awarię jakiegoś forumowego audi ;) wręcz przeciwnie !!! , oby nam nasze ulubione autka służyły jak najdłużej i bezawaryjnie ....nawet audi ;) 

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beben napisał:

 

Za 2,5 roku :) ale gwarancja kończy się za 1,5 więc różnie może być ;) 

 

Dobrze kombinujesz :evil2:

 

 

 

 

Zabrzmiało tak jakbyś sugerował że tylko czekam na awarię jakiegoś forumowego audi ;) wręcz przeciwnie !!! , oby nam nasze ulubione autka służyły jak najdłużej i bezawaryjnie ....nawet audi ;) 

Absolutnie to byla dygresja odnosnie twojej RS5 na lawecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...