Skocz do zawartości

Pokaż nam swój pulpit


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...Legac kombi to dopiero brzydactwo...

 

:evil::cry:

 

Owoc sam takiego ma (a raczej jego rodzice, on go tylko rozwala, jak mu dadzą w przypływie zaufania do swojego debilnego dziecka :mrgreen:), tak że był to z jego strony żart. Fakt, że taki, który złapią tzw. bardziej doświadczeni forumowicze - ci, którzy wiedzą o stanie posiadania Państwa Owoców :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq: czy to znaczy, że wypowiedzi Owoc'a należy dzielić przez cztery, a później i tak olewać? :lol:

:wink:

 

Wiesz, telewizję, radio, Internet, prasę - też można dzielić przez cztery i potem olewać - ale kto się wtedy staje debilem..? :twisted:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq: czy to znaczy, że wypowiedzi Owoc'a należy dzielić przez cztery, a później i tak olewać? :lol:

:wink:

 

Aż tak, to nie 8). Trzeba tylko wyczuwać forumowe klimaty, żeby zrozumieć pewne rzeczy. Popiszesz tu z tysiąc postów, czy ze dwa tysiące, będziesz wiedział osssso chodzi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aż tak, to nie 8). Trzeba tylko wyczuwać forumowe klimaty, żeby zrozumieć pewne rzeczy. Popiszesz tu z tysiąc postów, czy ze dwa tysiące, będziesz wiedział osssso chodzi :D.

 

Czyli jest nadzieja, jeszcze 986 postów i przestanę być debilem. Uff, co za ulga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest nadzieja, jeszcze 986 postów i przestanę być debilem. Uff, co za ulga.

 

I to na dokładkę 986 kwalifikowanych postów - na przykład te w tym wątku się nie liczą :mrgreen:.

 

Natomiast mam gorszą wiadomość: po takim czasie na forum staniesz się jeszcze gorszym debilem. Popatrz choćby na nas... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem nadal nie kumam dowcipów forumowych...

 

Muszę przyznać, że robisz pewne postępy. Może nie kumasz dowcipów forumowcych, ale coraz częściej dostrzegasz, że coś jest dowcipem.

 

 

Ja mam na pulpicie Imprezę WRC S-12

 

Widzicie ? I kto się komu podlizuje ? :wink:

 

 

P.S. Żeby nie było, że ja się podlizuję, zaraz idę szukać zdjęcie Forda, po dzwonie, na tapetę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...