Jump to content

Miechów => Kolejne miejsce spotów forumowych i nie tylko

CracowDragon
 Share

Recommended Posts

Jak niektórzy już wiedzą, Nasza Mamusia a mój Tatuś, intensywnie walczy o otwarcie nowego miejsca uciech, zwanego Pizzerią "No Problem" :shock: . Miejsc ma to w miejscowości o nazwie wymienionej już w temacie, czyli w Miechowie (40km od Krakowa w stronę Warszawy :twisted: ). Dokładny termin otwarcia jest jeszcze nie znany ale już niebawem. :mrgreen:

A ja dostałem zgodę na umieszczene pierwszch fotek na forumie z tego powodu 8) , że Mamcia nie ma dostępu do interneta (ach ta praca) :roll: . Więc czynię swoją powinność i fotki pakuję. Wiem co prawda, że ich jakość nie jest idealna, ale telefon to niestety nie to co by się chciało mieć zawsze przy sobie... :wink:

Więcej zdjęć będzie jak już pojadę tam z aparatem... :wink:

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś czuję, że to będzie dobra "spotownia"

No, tylko mieć nadziję, że tak faktycznie będzie... :twisted:

A lokal wygląda bardzo fajnie, więc tylo życzyć po otwarciu dużej ilości klientów

Dzięki w imieniu Mamci... :wink:

waldek z miotłą

dobre...

To nie miotła jeno mop... :P I całkiem nieźle mu szło śmiganie z nią.... "wirójący w seksie" wymięka... :twisted:

[:
waldek z miotłą

dobre...

To nie miotła jeno mop... :P I całkiem nieźle mu szło śmiganie z nią.... "wirójący w seksie" wymięka... :twisted:

znaczy się miotła z mopem :lol:

"kolejne miejsce....i nie tylko"- hmm brzmi ciekawie..a co sie kryje pod tym nie tylko? 8)

rozumiem że robimy Matuli tam forumowy nalot wizytacyjno-inspekcyjny? :mrgreen:

"kolejne miejsce....i nie tylko"- hmm brzmi ciekawie..a co sie kryje pod tym nie tylko?
chodziło mi dokładnie o "i nie ylko fotumowych" :oops:

ale jak Monia masz jakiś plan to można pomyśleć... :P

a wizytajca....:?: dobrze rozumiesz... 8) jak się tylko ekipa poskleja... :mrgreen:

Ten róż na ścianach jest inspirujący... 8)

A pluszowe kotary z dzyndzelkami też będą?

Trochę znam społeczność Miechowa i powiem tylko, że ten imidż lokalu może być ryzykowny. No, ale cóz, postęp wymaga ofiar :mrgreen:

Tak serio, to chyba wiem, gdzie się będę zatrzymywał na kawę po drodze do Kraka :D .

A pluszowe kotary z dzyndzelkami też będą?

znaczy kutasikami- staropolszczyny mi się zachciało ;)

Trochę znam społeczność Miechowa i powiem tylko, że ten imidż lokalu może być ryzykowny. No, ale cóz, postęp wymaga ofiar :mrgreen:

lepiej trzymać kciuki by się udało :D

Tak serio, to chyba wiem, gdzie się będę zatrzymywał na kawę po drodze do Kraka :D .

jeśłi spełni isę twoja przepowiednia jako wernychory tego forum, to extremalne doznania gwarantowane :D

kiedy otwarcie lokalu

Trzebaby jakoś uczcić... małym najazdem.

No, chyba że właściciel się nas wstydzi i woli, żebyśmy mu miejscowej klienteli nie odstraszyli :wink:

jestem pewien że jak będzie otwarcie to przez czyjeś rączki, pojawi się na forum informacja odnośnie spotkania forumowego... :twisted:

CracowDragon, nie jedziemy tam, znów nic nie będziemy pamiętać :mrgreen:

Ja mogę jechać tylko od razu zapowiadam, że piechotom nie wracam... raz rozwalony nos mnie starczy... :wink: więc tym razem to ja się bym do kogoś dosiadł do autka... Tym bardziej, że mieszkam w miejscu którym TRZEBA przejechać wylatując z karakowa... Więc jak coś to bym się z kimś ustawił pod sip'em na 29 listopada bo mam tam 2 minuty drogi z domu i nazad też pod sip'em bo mam z tego miejsca tylko dwie godzinki do domu :twisted::twisted:

mysle ze bylo by wspaniale zapoczatkowac duuuuuza pizza :mrgreen: otwarcie lokalu.

myle ze duza ekipa z wawy by przyjechala co by opic ...uuuups objesc nowy interes.

ja bede w kazdej chwily :mrgreen:

Vertus..wydrukowalam sobie to co napisales...i teraz mam na pismie obietnice wizytacji w okolicach starej stolicy polaczonej z wychyl...uuugryzieniem malego co nieco.. :wink:

:mrgreen: dobra pilnuj mnie w tym temacie.zalozyny sie :?:

a jak plejady jedziesz :?:

Kajtek dwie godzinki? wydawało mi sięże max 5 minut, ale jak chcesz zapier... drogą przez zielonki do domku to spoko :mrgreen: ja za kierowcę mogę robić tylko u mnie to smoku nie wiem czy się zmieścisz, a nawet jeśli to i tak nikt więcej się nie wciśnie, no chyba że od Ciebie pojedziemy czymś inny :) myślę, że otwarcie tej knajpy to będzie okazja do spotu na miarę IV Zlotu Plejad :mrgreen:

edit: zdążył cwaniak podmienić 2 godziny na dwie minuty... zanim odpisały ludziska - skubaniec :twisted:

Kajtek dwie godzinki? wydawało mi sięże max 5 minut, ale jak chcesz zapier... drogą przez zielonki do domku to spoko :mrgreen: ja za kierowcę mogę robić tylko u mnie to smoku nie wiem czy się zmieścisz, a nawet jeśli to i tak nikt więcej się nie wciśnie, no chyba że od Ciebie pojedziemy czymś inny :) myślę, że otwarcie tej knajpy to będzie okazja do spotu na miarę IV Zlotu Plejad :mrgreen:

edit: zdążył cwaniak podmienić 2 godziny na dwie minuty... zanim odpisały ludziska - skubaniec :twisted:

ja mysle ze plejady beda sie mogly zwinac po imprezie u ,,mamy,, :mrgreen: