Skocz do zawartości

Miechów => Kolejne miejsce spotów forumowych i nie tylko


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

ja mysle ze plejady beda sie mogly zwinac po imprezie u ,,mamy,, :mrgreen:

 

no wlasnie ..a dzis jej swieto..wiec w tym miejscu macochu nasz kochany skladam Ci najszczersze..i jakie tam sobie chcesz wyrazy...sto lat ..sto lat..i lubu dubu..Twoje zdrowie :mrgreen:

 

to bylam ja...

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie ..a dzis jej swieto..wiec w tym miejscu macochu nasz kochany skladam Ci najszczersze..i jakie tam sobie chcesz wyrazy...sto lat ..sto lat..i lubu dubu..Twoje zdrowie :mrgreen:

 

to bylam ja...

Monia

 

W zeszłym roku Mamcia dostała od gawiedzi mlecze powbijane w śniadanie na Plejadach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czeeekam :mrgreen: a ty to jestes juz w tej stolycy czy jak ?

tak tylko pytam se :twisted:

no jestem..ale narazie w tej starej..tak dlugo jak moge..tak dlugo bede sie bronic wszystkimi konczynami przed Wawka..momi tego ze was lubie, jestescie super extra fantastyczni to...chyba ja jestem z innej bajki..tak wiec tak se jestem narazie tu gdzie bylam..a za tydzien bede tez tu..tylko pietro wyzej...bo spadam na poddasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek dwie godzinki? wydawało mi sięże max 5 minut, ale jak chcesz zapier... drogą przez zielonki do domku to spoko :mrgreen: ja za kierowcę mogę robić tylko u mnie to smoku nie wiem czy się zmieścisz, a nawet jeśli to i tak nikt więcej się nie wciśnie, no chyba że od Ciebie pojedziemy czymś inny :) myślę, że otwarcie tej knajpy to będzie okazja do spotu na miarę IV Zlotu Plejad :mrgreen:

 

edit: zdążył cwaniak podmienić 2 godziny na dwie minuty... zanim odpisały ludziska - skubaniec :twisted:

 

chciałbym stwierdzić, że nic nie podmieniłem... dwie minuty na trzeźwego idę do SIP'u, ale po imprezie to będę z pod tego samego SIP'u wracał dwie godzinki, tak było napisane za pierwszym razem i tak jest nadal... :P:mrgreen:

 

Vert, teraz to masz przechlapane jak się nie pojawisz.... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czeeekam :mrgreen: a ty to jestes juz w tej stolycy czy jak ?

tak tylko pytam se :twisted:

no jestem..ale narazie w tej starej..tak dlugo jak moge..tak dlugo bede sie bronic wszystkimi konczynami przed Wawka..momi tego ze was lubie, jestescie super extra fantastyczni to...chyba ja jestem z innej bajki..tak wiec tak se jestem narazie tu gdzie bylam..a za tydzien bede tez tu..tylko pietro wyzej...bo spadam na poddasze

rozumiem rozumiem wy pasztety podszywane udajecie ze niby nie chcecie do kawiorow

rozumiem rozumiem.ale nie rozumiem co takiego lepszego jest w kawiorze krakowskim od warszawskiego. :shock: :?: :mrgreen: moni sciemniasz jak jasna cholera :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek dwie godzinki? wydawało mi sięże max 5 minut, ale jak chcesz zapier... drogą przez zielonki do domku to spoko :mrgreen: ja za kierowcę mogę robić tylko u mnie to smoku nie wiem czy się zmieścisz, a nawet jeśli to i tak nikt więcej się nie wciśnie, no chyba że od Ciebie pojedziemy czymś inny :) myślę, że otwarcie tej knajpy to będzie okazja do spotu na miarę IV Zlotu Plejad :mrgreen:

 

edit: zdążył cwaniak podmienić 2 godziny na dwie minuty... zanim odpisały ludziska - skubaniec :twisted:

 

chciałbym stwierdzić, że nic nie podmieniłem... dwie minuty na trzeźwego idę do SIP'u, ale po imprezie to będę z pod tego samego SIP'u wracał dwie godzinki, tak było napisane za pierwszym razem i tak jest nadal... :P:mrgreen:

 

Vert, teraz to masz przechlapane jak się nie pojawisz.... :twisted: :wink:

 

mam nadzieje ze frakcja kawiorowa warszawska przyczyni sie do glosnego otwarcia picceryji co pociagnie za soba rzesze kawioru do restauracyji w miechowie :mrgreen:

tak wiec bedziemy wdzieczni o info z wyprzedzeniem parodnowy.(kawior pracuje wiadomo wiec trza czas znalezc w kalendarzu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za tydzien bede tez tu..tylko pietro wyzej...bo spadam na poddasze

 

Monia jest jakimś dziwnym Aniołem... spada do góry i wzlatuje na dół... 8) to przepraszam co robisz na boku...:?: :P

drogi kolego to co monia robi na boku to juz nie twoja sprawa :wink: z tego co ja wiem to robi pyszne jedzonko :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem rozumiem wy pasztety podszywane udajecie ze niby nie chcecie do kawiorow

rozumiem rozumiem.ale nie rozumiem co takiego lepszego jest w kawiorze krakowskim od warszawskiego. :shock: :?: :mrgreen: moni sciemniasz jak jasna cholera :roll:

 

kawirku moj kochany..ja Ci to wszystko opowiem na zlocie...wiec prosze o audiencje..ja pasztetowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem rozumiem wy pasztety podszywane udajecie ze niby nie chcecie do kawiorow

rozumiem rozumiem.ale nie rozumiem co takiego lepszego jest w kawiorze krakowskim od warszawskiego. :shock: :?: :mrgreen: moni sciemniasz jak jasna cholera :roll:

 

kawirku moj kochany..ja Ci to wszystko opowiem na zlocie...wiec prosze o audiencje..ja pasztetowa :wink:

apartament zamowiony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi kolego to co monia robi na boku to juz nie twoja sprawa z tego co ja wiem to robi pyszne jedzonko

Tak tylko pytałem, bo ja np. na bku śpię... :mrgreen:

ty w nie bku tylko sie pisze obk-u :wink: ja w WRX- sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Ja proszę tylko chwilę zaczekać z tym otwarciem, aż będę miał auto z przestrzenią nadającą sią na odpoczynek poimprezowy... Bo Yarek jest ciut przykrótki, żeby swobodnie kimnąć przed drogą powrotną :wink:

 

* * * * *

Moniqa,

wisisz mi (sorry WiS)

Nie ma za co przepraszać... Tak wisieć damie - to sama przyjemność dla rycerza... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...