Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już też w domu. Bylo super, udało się wskoczyć na pudło więc i od strony wyniku sportowego jestem usatysfakcjonowany ;)

Najważniejsza jednak była atmosfera, a ta w tym na prawdę dopisała.

Walka z TJ była przednia, drugi dzień zaczął się gorąco, a skończył.... mokro ;)

Marcin jesteś bardzo dobrym kierowcą i do tego świetnym gościem, miło było z Toba konkurować. Pewnie gdyby nie Twój błąd pierwszego dnia to nie miałabym szans, ale to są Plejady i wszystko może się zdarzyć ;)

Później coś więcej napiszę.

Gdzie są filmy i zdjecia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i juz w domu, tych ,,Hiltoników" mam narazie dosć, muszę od tego odpoczać.Co do Plejad to również troszke póżniej sie odniose, ale cholernie cieszyłem sie na walke Bębna,Prema,choc jak obserwowałem jazde Damiana, to naprawdę gosć zamiata bryczką super,respect.Gratulacje Premo i Jumpman.Gratuluje mojej zonce za I miejsce.Beben, jak zwykle Twój styl jest bardzo ładny,ale ......ale cuz,było super.Co do całej atmosfery,szydery itd, było świetnie, wiec dorzuce..... ;)

odbębnione :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt, jechać czysto to podstawa. Nie mogę powiedzieć że super szybko jechałem ale na przykładzie pierwszego dnia gdzie nie miałem kar byłem 6 w generalce :) Więc czasami wolniej byle czysto.... Natomiast drugi dzień już wyparłem z pamięci :D

 

od jutra zaczynam treningi :D

Edytowane przez Skarbnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Plejady ODBEBNILISMY :)

 

Jestem tak mega zmęczony, ale to miłe zmęczenie. Trasy i próby mi sie podobały, nie były zbyt trudne, jedynie mało trochę tego jeżdżenia :)

Rywalizacja z Bebnem była super, cały czas i do samego końca :)

Auto miałem perfekcyjnie, zero awarii, wszystko działało jak należy... pewnie dzięki temu, że jest serwisowane w ASO :) MTS-ik sie spisał !

 

Juz dawno nie miałem tak wspaniałego dnia dziecka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kurza twarz,już po Plejadach.Jak zwykle było świetnie towarzysko,organizacyjnie,imprezowo i sportowo.Pozdrawiam wszystkich Plejadowiczów,gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia za rok. ;):D

Ja mam autograf bębna, na zderzaku do dziś. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak mega zmęczony, ale to miłe zmęczenie

 

 

Ty zapity w dentke Byłeś, wstyd mi za Ciebie, zmeczony, cholera, jak by dmuchnął, to by alkomat zwariował :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dochodzę do siebie. Oj, potrwa to troszeczkę.

Tak jak napisali poprzednicy - było jak zwykle REWELACYJNIE...a nawet lepiej!!!

Świetna atmosfera towarzyska i sportowa rywalizacja - to co lubię.

 

Nie będę nikogo pozdrawiał z osobna, bo lista byłaby baaardzo długa. Dziękuje wszystkim za cztery dni świetnej zabawy!!!!

 

Organizator z Ojcem Dyrektorem dziękuję za przygotowanie takiej niesamowitej imprezy. Szkoda tylko, że A. Małysz nam uciekł przed sobotnią imprezą. Wyczuł chyba co się święci ;)

 

Ogromne gratulacje dla Zwycięzców!!!

 

Do zobaczenia za rok!

 

P.S. Dziękuję jeszcze raz za pomoc dla Oli Kuc - (szczegóły http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/61725-x-plejady-hazardowo-charytatywnie-bo-wygrac-musi-lepszy/page__st__250 )

Oczywiście inni mogę również wpłacać!!!

 

Forum Subaru jest WIELKIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my już tez w domu

 

Jak zwykle super

 

Gratki dla wszystkich zwycięzców jak również dla tych na "tarczy" - chociaż dla mnie wszyscy i tak są zwycięzcami :)

Atmosfera jak zawsze super+

 

Co do mojego udziału to cieszy mnie progres w stosunku do lat poprzednich (no i że udało mi się nawiązać "walkę" :P w klasie z "ciut" mocniejszymi autami) - zresztą to i tak się nie liczy - naprawdę fajnie jest popatrzeć jak ludziska wymiatają autkami :D

 

To tyle tak na gorąco

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ty zapity w dentke Byłeś, wstyd mi za Ciebie, zmeczony, cholera, jak by dmuchnął, to by alkomat zwariował :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

To są pomówienia, wyssane z palca konfabulacje, rozpowszechniane przez propagande konkurencji !!!!

 

 

 

 

 

p.s. Rano o 9 alkomat pokazał tylko 0,76 promila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWOJ i GP-ANT rally team też dotarł :) bardzo wszystkim dziękujemy za fajną zabawę, co prawda jak by był jeszcze raz bigos na obiad to bym szału dostał i pluł jak lama ;) ale ... Jedyne czego mogę się przyczepić to fakt, że na Szosowo-turystycznej trasie czasami droga prowadziła jak by na terenowej ... (gpruszko puszczał mnie przodem na wszelki wypadek gdybym miał się utopić w błocie :P ) i to, ze mogły by być ze 2-3 próby sportowe własnym samochodem. Plus dla organizatora za pozostawienie przy targowisku straży pożarnej (chłopaki powiedzieli, że są bo organizator wiedział, że będziemy upalać ;) ) to nam podbudowało morale i częściowo uśmierzyło ból braku prób sportowych naszymi subarakami.

 

Z Izu przeżyliśmy szok!!! Było to widać jak byliśmy na scenie bo zapomniałem podziękować Forum Subaru ;) firmie DAWOJ za patronat dealerski nad całym 13to samochodowym teamem i w ogóle zapomniałem języka w gębie :D

 

Bryku i Adam. dzięki chłopaki za przygotowanie auta, które dojechało 100% bezawaryjnie do mety :P

Edytowane przez mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również w domu. Sporo jeszcze dzisiaj do zrobienia więć teraz tylko dwa słowa.

 

Jubileuszowe Plejady wypadły naszym zdaniem wspaniale. Trasy ukladał chyba ktoś, komu bardzo zależało aby na dojazdówkach było co ogladać, było gdzie odwinąć (w ramach ograniczeń prędkości +10km/h ;) ) a próby sportowe nie miały udowadniać, że nie zgubimy się w lesie pachołków a dać frajde z jazdy :evil2:

 

Atmosfera genialna, nie było różnicy czy to ktoś z ekipy czy z konkurencyjnego zespołu, razem żartowaliśmy, rozmawialiśmy o trasie, próbach, pierdolach, wspieraliśmy na OS-ach i dojazdach.

 

 

 

Daliśmy z siebie wszystko, z samochodu wydusiliśmy co dało FHI a co MTS dzielnie utrzymuje przy życiu. 3 miejsce w klasie i 6 w generalce nas bardzo cieszy choć tym razem pogoda nam mocno nie sprzyjała. Szybciej bym już nie pojechał.

 

Bardzo dziękuję mojej pilotce zoui, która w przeciwieństwie do kierowcy nie popełniła ani jednego błędu. :yahoo:

 

Wieczorna impreza kozak :thumbup:

 

Gratulacje dla zwycięzców, uczestników i organizatorów. :bowdown:

 

Jubileusz był lepszy niż się spodziewałem. :clapping:

 

Do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz w domu, tych ,,Hiltoników" mam narazie dosć, muszę od tego odpoczać.Co do Plejad to również troszke póżniej sie odniose, ale cholernie cieszyłem sie na walke Bębna,Prema,choc jak obserwowałem jazde Damiana, to naprawdę gosć zamiata bryczką super,respect.Gratulacje Premo i Jumpman.Gratuluje mojej zonce za I miejsce.Beben, jak zwykle Twój styl jest bardzo ładny,ale ......ale cuz,było super.Co do całej atmosfery,szydery itd, było świetnie, wiec dorzuce..... ;)

 

odbębnione :biglol:

 

dziekuje Marku za te miłe słowa ,dla mnie one znaczą więcej niż te wszytkie nagrody.Daże cie ogromnym szacunkiem i jest to dla mnie bardzo wazne.Pozdrowienia dla twojej całej ekipy to była przyjemnośc współzawodniczyć z chłopakami.

 

dziekuje chłopakom Bebnowi,Edwinowi,Carlosowi,Premo,Apaczowi ,Raju,Maras,Cybel Grzegorz Magdziarz ,Sebakianowi,Urabusom, Pan Dziedic i

 

WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM I PRZYJACIOŁOM O KTÓRYCH ZAPOMNIAŁEM , BYŁO ZAJE......E Z WAMI SPEDZIC TEN CZAS :yahoo::yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: .

 

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze plejady uważam za mega super :yahoo: . Naprawdę nie spodziewałem się takiej imprezy. Ludzie świetni wreszcie mogłem poznać Was osobiście. Impra końcowa oj dłuuga była bo z pilotem dopiero po 5 rano ją opuściliśmy ;).

 

Miejsce super piękne widoki szkoda tylko że słońce nie dopisało. Próby sportowe no jak na pierwszy start w życiu w tego typu zawodach to było mega przeżycie w szczególności dni Zawiercia......

 

POZDRAWIAM WAS I DO KOLEJNEGO......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było cudownie ... jak zwykle :)

 

A nawet bardziej niż zwykle ... mimo awarii naszego auta ;)

 

 

Pozdrawiam wszystkich, już nie mogę się doczekać następnych :mrgreen:

 

Statuetka, którą w imieniu The Forum wręczyliśmy Dyrekcji ;)

(wiersz by Urabus :) )

 

20130527165339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze Plejady.

Jestem po prostu zachwycona :) To były niesamowite 4 dni :D Cudowni ludzie, którzy tworzą wyjątkową atmosferę :yahoo: Nie mogę się doczekać kolejnych Plejad :D

Dziękuję za cudowne przyjęcie, jesteście po prostu wspaniali :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Aga, teraz wiem co znaczyło, że "muszę" zobaczyć tę statuetkę ;) - suuuper - no jak zwykle Urabus z "wierszykiem" stanął na wysokości zadania :D

Pomysł i wykonanie na przysłowiowe "6" :)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Andremil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...