Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

ALEX, o 22 maj 2013 - 22:03, powiedział: Ja dzisiaj w ramach przygotowań do Plejad chciałem sprawdzić alkomat. Upadł na ziemię i przestał działać. Czy to jakiś znak? Jest taki znak

 

no jak Alex tyle dmuchnie w piątek to mamy go z głowy :P:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ALEX, o 22 maj 2013 - 22:03, powiedział: Ja dzisiaj w ramach przygotowań do Plejad chciałem sprawdzić alkomat. Upadł na ziemię i przestał działać. Czy to jakiś znak? Jest taki znak

 

no jak Alex tyle dmuchnie w piątek to mamy go z głowy :P:yahoo:

 

Tyle to on dmucha rano ...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, o 22 maj 2013 - 22:03, powiedział: Ja dzisiaj w ramach przygotowań do Plejad chciałem sprawdzić alkomat. Upadł na ziemię i przestał działać. Czy to jakiś znak? Jest taki znak

 

no jak Alex tyle dmuchnie w piątek to mamy go z głowy :P:yahoo:

 

Tyle to on dmucha rano ...... ;)

 

 

codziennie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę opony deszczowe

 

trzeba je mieć :rolleyes: a tak to pozostaje się modlić o sucho i ciepło :P

 

Napisany Dzisiaj, 12:23 szubaru, o 21 maj 2013 - 22:46, powiedział: nie no kolejny do turbo idźcie do outlaw walczyć z Premo i beben-em, - nkami już ALEX jest pierwszy i 10 mocnych konkurentów o 2-3 miejsce będzie walczyć Jurek , nie trać wiary, choć nie dziwię ci się ze strach cię obleciał . Jedź swoje a wynik sam wyjdzie

 

strach jest nie ma co ukrywać ale dzięki za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzida dzida dzida, albo pudło albo blacharz, full trotil i dzika bomba
W Gronowie na 3 pierwsze miejsca w szosówce (N/A, turbo, Outlow) dwa wprost z Plejad pojechały do blacharza... więc pudło z blacharzem się nie wyklucza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chojny, po tereneowej w Belchatowie miszczowie tez prostowali
I to tylko potwierdza, że wszyscy jadą bez napinki i spokojnie :biglol:

Dokładnie, a te późniejsze dłuuuuuugie rozmowy, wręcz debaty o każde ćwierć sekundy to tak tylko mimo chodem... Przecież napinki nie było B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, Ale kto powiedzial ze jest bez spinki spinki i ze jedzie spokojnie?? Na pewni nie ja :lol: natomiast Imho nie wyklucza to super zabawy i banana od ucha do ucha przez cały weekend

Chyba nikt, tak mi się tylko obiło o uszy... właściwie to obija mi się co roku :mrgreen::P

Co do zabawy, to bez dwóch zdań, nie da się tego porównać z niczym - wypas jest taki, że na samą myśl dostaję dreszczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, Ale kto powiedzial ze jest bez spinki spinki i ze jedzie spokojnie?? Na pewni nie ja :lol: natomiast Imho nie wyklucza to super zabawy i banana od ucha do ucha przez cały weekend

Chyba nikt, tak mi się tylko obiło o uszy... właściwie to obija mi się co roku :mrgreen::P

Co do zabawy, to bez dwóch zdań, nie da się tego porównać z niczym - wypas jest taki, że na samą myśl dostaję dreszczy :twisted:

 

 

Spinka,spinka.Pewnie że jest.Ja już od paru dni intensywnie trenuję na małym placyku ciasne nawroty i beczki.Aż tak intensywnie,że pot z czoła muszę często ocierać. :P:mrgreen:

Edytowane przez cybel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...