Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

nasze "roboty" nazywaja sie EcoRP E132

 

http://www.durr.com/en/company/division ... obots.html

 

ja sam zajmuje sie raczej projektowaniem Fördertechnik i i urzadzen jak Trockner (suszarnia), Vorbehandlung (???). Roboty to tylko jeden z elementow (moze najciekawszy) lini produkcyjnej.

 

http://www.durr.com/en/company/division ... stems.html

No ale to nie ma nic wspolnego z forum subaru :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, raczej normalnie.

 

Albo trzymając się terminologii używanej przez media i policję - dbają o Twoje bezpieczeństwo. W tym konkretnym przypadku nawet nie zdążysz pomyślec o osiągnięciu niebezpiecznej szybkości, a już temu zapobiegają. Science-Fiction staje się rzeczywistością na naszych oczach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że jest projekt aby mandaty z fotoradarów były już za przekroczenie prędkości o 1 km/h. :shock:

Nie wiem czy zamierzony, ale efekt pewnie będzie taki, że na ograniczeniu wszyscy będą jechać o 5 km/h wolniej. :evil:

Sam pewnie będę tak jeździł, bo a to licznik przekłamuje, a to fotoradar... :???:

 

To ten sam projekt, według którego nie będzie już punktów tylko same "opłaty".

Czyli wszystko jasne - chodzi tylko o to żeby "zczesać" z kierowców jeszcze więcej kasy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, raczej normalnie.

 

Albo trzymając się terminologii używanej przez media i policję - dbają o Twoje bezpieczeństwo. W tym konkretnym przypadku nawet nie zdążysz pomyślec o osiągnięciu niebezpiecznej szybkości, a już temu zapobiegają. Science-Fiction staje się rzeczywistością na naszych oczach :evil:

Stąd już tylko krok do wizji świata przestawionej w filmie "Raport mniejszości". :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...