Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Brzydkie nie jest, tylko jak dla mnie strasznie ciężkie optycznie (fizycznie pewnie też sporo waży). Tył jak z siódemki po restylingu.

Ogólnie mi się samochód nie podoba specjalnie, chociaż na 2 zdjęciu kąt zejścia maski i błotnika jest całkiem fajny.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz TRIST, a ja ci mowie, ze nowe 3 coupe odniesie sukces. Jak pokazywali pierwsze fotosy nowej 5 a potem 3 to takze kazdy mowil, ze gowno itp.

Mi tam sie nawet podoba i moze w koncu BMW nie bedzie kojarzylo sie z dresami bo...... z racji ceny przesiada sie na Subaru GT :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś taka bezpłciowa, bez charakteru. Zamiast znaczka Toyoty możnaby przykleić znaczek np. Mazdy, albo Renault i nic by to nie zmieniło. Nota bene, czasem konsrukcyjnie to nie będzie to samo co Lexus SC430.

 

Najlepiej podsumowuje to komentarz z jedego z tych linków co Milek wrzucił:

 

"if thats the new supra i'm going to cry."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś taka bezpłciowa, bez charakteru. Zamiast znaczka Toyoty możnaby przykleić znaczek np. Mazdy, albo Renault i nic by to nie zmieniło. Nota bene, czasem konsrukcyjnie to nie będzie to samo co Lexus SC430.

 

No i właśnie dlatego to jest Toyota, a nie Mazda czy Renalul. Bo jest nijaka. :wink:

 

To panowie Toyoty jeszcze pamiętają, że jest coś takiego jak auta sportowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie naprawde szybka, czy tak jak celica, bo ta to tylko szybko wyglada :P

 

NIe no Celica jest ok,ale dla mojej ciotki. Właśnie ciocia ją kupuje, a ja byłem na próbie i powiem że nie zmieściłem sie!!!! Jestem kurcze za wielki, nie potrafie sie usadzić w tym aucie! A jeśli chodzi o sport to już tylko historia, to nie jedzie, to się kula. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wolę 350Z .

 

 

tez mi sie podoba. Ale szef ADAC Sicherheitstraining mowil, ze mieli to w treningu, ale w ciagu dwoch miesiecy musieli wpakowac w niego 20 tys EURO, bo ciagle sie psulo, wiec sprzedali. A w te dwa miesiace zrobili zaledwie kilkanascie treningow, a STI-ami robia w tym czasie 70 i nic sie nie psuje (nie liczac spalonego sprzegla i urwanej tylnej osi, jak ktos wypieprzyl w studzienke kanalizacyjna) ;)

 

 

P.S. liczby ( z wyjatkiem wydatkow na 350ke) mogly mi sie ociupinke zle zapamietac, ale oddaja mniej wiecej relacje faktyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...