Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Dalekim od nabijania się z BMW- tak można pomyśleć tylko mając kompleksy. Moj senny koszmar wiązał się z tym,że nie potrzebuje w tej chwili nowego auta a już zwłaszcza BMW 545i, po prostu nie każdy pasuje do takiego autra- ja jakoś nie pasuje i czułbym się powiedzmy jak w za dużych butach. To fajne auto pewnie ale troch jak to powiedzieli w TG - świetne dla zmęczonego biznesmena,który wraca wieczorem z pracy w swojej stalowni- albo jedzie w sobote na golfa do klubu. Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, no pewnie, ze nie... na prawym fotelu oczywiscie :wink: ... w BMW mialem manualne ustawianie wysokosci prawego fotela... po pociagnieciu przelacznika, zjedzal w dol przy wadze >50 kg... swietnie sie nadawal do sprawdzania wag gwiazd :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak-jak mawiał w wywiadach telewizyjnych Grzegorz Lato. To też element składowy do koszmaru. TG robią angole i mają pewnie inne łatki dla samochodów, np Subaru-dresy, BMW -jupasy i bogtsza cześc aktywna zawodowo a Merce to dla emerytów- tak tylko piszę bo nie wiem jak naprawdę. BMW nie pasuje do dresów bo za eleganckie jest ale tylu ich tym sprzetem jeździ,że niestrty już stworzył się stereotyp dla marki i jedno się klei do drugiego. Tak sobie myślę,że chyba żadna marka nie robi aut dla dresów- no może niektóre modele tylko wyglądają jakby dla nich skrojone(ale to chyba tylko dla bogatszych i to dilerów robiących conajmniej w półhurcie i to w Stanach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy czeski prototyp - Škoda Ahoj! Na razie prototyp, ale nie wykluczone że wejdzie do produkcji

 

Skoda_Ahoj_foto0_814737.JPG

 

Skoda_Ahoj_foto0_814739.JPG

 

I nie byłoby w tym aucie nic dziwnego gdyby nie fakt że przypomina ...Malucha (przynajmniej mnie) a zwłaszcza prototypową wersję Kombi:

 

prot13c.jpg

 

z resztą z przodu też ma coś z Kaszlaczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam do tego wątku efekt dzisiejszej wizyty na hotelowym parkingu 8). W zeszłym tygodniu były jeszcze inne niecodzienne samochody, w tym Maybach (szczerze? nic szczgólnego...) i Bentley continental GT, ale ja oczywiście nie miałem ze sobą aparatu... :roll: Ale może je jeszcze dopadnę :twisted:.

 

No i najważniejsze - w czwartek rano schodzę na parking, a tam na raz wjeżdżają: srebrny WRX MY'05 (a za jego kółkiem dość atrakcyjna kierowniczka) i Legac H6. To musiało oznaczać udany dzień :).

 

A - wszystko to dzieje się w Pradze.

 

pict00033py.th.jpg

 

pict00075hh.th.jpg

 

pict00121ym.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te samochody to czyje - kelnerow czy sprzataczek?

 

Jak miałbym coś obstawiać, to powiedziałbym, że albo wypożyczalni samochodów dla VIP-ów, albo mafii... :twisted: Cholera, nie wiem - próbowałem rozgryźć temat, tym bardziej, że identyczne stadko ferrari, jak na trzecim zdjęciu, i innych luksusowych samochodów widziałem w Westinie w Zagrzebiu (nota bene: te zdjęcia są z InterContinentalu w Pradze). Stały i sprawiały wrażenie nie tykanych, albo tykanych bardzo rzadko - tak, jak te w pokrowcach. Jestem tu już trzeci tydzień, a one przez ten czas nawet nie drgnęły... :roll:

 

Może jest na Forum ktoś światowy, kto wiedziałby ossssso chodzi? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tym co mają nie starcza już sił na czarny humor i zostaje rozpacz. :wink: Nic dziwnego, że tutaj naśmiewają się z BMW, wszakże napęd 4x4 to te auta mają słaby...

Drogi młody kolego jaki by ten napęd nie był to ważne że jest...

Dlaczego:

Spróbuj ruszyć 5 z napędem na tył (1700kg) po lekko ośnieżonej drodze to zrozumiesz, jasne że przez 7 miesięcy w roku napędu 4x4 nie używasz praktycznie w PL (bo jest sucho) ale na te 5 miesięcy zimowych naprawdę warto...

Jak ktoś dodatkowo mieszka w lekko górzystym terenie to zima dość dobrze da mu po dupie :wink: ...

Reasumując: ten napęd na pewno nie ma sportowego charakteru, natomiast pozwala na normalną (nieuciążliwą) egzystencję w zimę...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...