Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/1253359,2677,1,kioskart.html - polecam zapoznanie się z tymi miernymi wypocinami kogoś kto mieni sie dziennikarzem. To przykre, że tacy ograniczeni ludzie podczepiają się pod nazwę która kiedyś coś znaczyła a teraz samych oszołomów przyciąga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1253359,2677,1,kioskart.html - polecam zapoznanie się z tymi miernymi wypocinami kogoś kto mieni sie dziennikarzem. To przykre, że tacy ograniczeni ludzie podczepiają się pod nazwę która kiedyś coś znaczyła a teraz samych oszołomów przyciąga.

 

Czy ja wiem? :roll: Jedyny problem, jaki wiedze w tym artykule, polega na tym, ze nie ma w nim nic nowego, ani odkrywczego. Ot, ktos przedstawil swoja opinie; opinie nie wnoszaca niczego nowego do dyskusji... Dla mnie artykul jest nudny i nijaki i moze dlatego nie nadaje sie pisma noszacego znaczek-symbol, a nie dlatego, ze ktos skrytykowal jezdzacych szybko oraz fakt, ze jest na to spoleczne przyzwolenie...

 

Wydaje mi sie, ze niejeden Forumowicz moglby sie nawet zgodzic sie z jego trescia... To, ze "my" (uwaga: teraz bede generalizowal!) jestesmy dobrze wyszkoleni technicznie i mamy dobre samochody (=subaru), wcale nie oznacza, ze wszyscy ci, o ktorych jest artykul, moga sie pochwalic tym samym. Jest w Polsce mnostwo scigantow-debili, ktorzy pasuja do obrazu przedstawionego przez autorke artykulu. Maja prawo jazdy od roku i tna swoim 20-letnim golfem 140 w zakretach, wczesniej wypiwszy tzw. "piwko", nie baczac na efekty, a policja w tym czasie spi w rowie, albo pobiera kolejna lapowke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wprost też jest taki artykuł, ale dotyczy on znanych osób śmigających szybko i m.in jest zdjęcie ludzi którzy zginęli na drodze przez prędkość i jest tam foto ś.p. Janusza Kuliga :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

O tak, to juz zupelnie inny kaliber... :evil:

 

Pisali o tym dzis na rallyonline.pl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł w TySolu to faktycznie mieszanka truizmów, niekompetencji i kompleksów autorki... Dowalić przy okazji Bochniarzowej i Gazecie Wyborczej - normalka. Taka linia pisma.

 

Gdyby jakąś akcję związaną z ruchem drogowym rozpoczął Nasz Dziennik, reakcja Wybiórczej byłaby zresztą analogiczna zapewne... :mrgreen:

 

W artykule jest przy tym słuszna sama główna myśl - "przyzwolenie społeczne" dla głupoty i chamstwa, a także dla łamania prawa, jest w Polsce faktycznie duże. Zdecydowanie za duże. I nie dotyczy jedynie (a już na pewno nie w pierwszym rzędzie) sytuacji na drogach.

 

Natomiast to, co zrobił Wprost, to jest normalny skandal... :shock: Nie widziałem tego, zaraz zajrzę, czy jest w netowym wydaniu... Jeśli to faktycznie tak wygląda, proponuję skrobać listy z protestami do redakcji - właśnie w ramach "braku przyzwolenia" na chamstwo i głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast to, co zrobił Wprost, to jest normalny skandal... :shock: Nie widziałem tego, zaraz zajrzę, czy jest w netowym wydaniu... Jeśli to faktycznie tak wygląda, proponuję skrobać listy z protestami do redakcji - właśnie w ramach "braku przyzwolenia" na chamstwo i głupotę.

 

jest tylko suchy tekst :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze niejeden Forumowicz moglby sie nawet zgodzic sie z jego trescia... To, ze "my" (uwaga: teraz bede generalizowal!) jestesmy dobrze wyszkoleni technicznie i mamy dobre samochody (=subaru), wcale nie oznacza, ze wszyscy ci, o ktorych jest artykul, moga sie pochwalic tym samym. Jest w Polsce mnostwo scigantow-debili, ktorzy pasuja do obrazu przedstawionego przez autorke artykulu. Maja prawo jazdy od roku i tna swoim 20-letnim golfem 140 w zakretach, wczesniej wypiwszy tzw. "piwko", nie baczac na efekty, a policja w tym czasie spi w rowie, albo pobiera kolejna lapowke...

 

Racja, ale mi bardziej chodziło bezmyślne powielanie jak mantra - prędkość, prędkość, prędkość jako przyczyna wypadków, a to nie jest prawdą! Prędkość to tylko jeden ze składników i istotny tylko przy efektownych dzwonach. Mało kto opisuje totalny brak wyobraźni kierujących, ale też brak sensownej możliwości przejechania przez kraj pomiędzy dużymi miastami (niedługo wyjątkiem od tego będzie ciąg Wrocław-Górny Śląsk-Kraków - niestety ekstra płatny). A co jakbym chciał pojechać do Gdańska? W niemczech jeździ się jakoś normalnie, jest droga dojazdowa do autostrady gdzie się jedzie grzecznie a potem rura na autobahnie i komfortowo (o ile nie wdepniemy w jakiś korek) możemy dojechać do celu. U nas zawsze trzeba zaliczyć kilkadziesiąt wsi po 50km/h i innych fantastycznych dróg, gdzie szczytem jest gierkówka ze swoimi ograniczeniami do 70km/h. Tak długo jak ci co jadą daleko będą na tych samych drogach jak ci co jadą na wymienianą już tutaj na forum działkę/szkołe i co tam kto chce jeszcze lokalnego, tak długo będzie dużo tragicznych w skutkach dzwonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo fajne auto – orzekł Damian Sawicki. – Muszę przyznać, że lepiej mi się go prowadziło niż Golfa. Jestem również zaskoczony tym, że samochód ten w wersji, którą dysponowaliśmy, osiągał identyczne czasy okrążenia, jak seryjny Mercedes klasy C."

 

Co sie na swiecie porobilo ;) W sumie moze ten Logan nie jest taki straszny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autorka tego tekstu na onecie najwidoczniej nie wie o czym pisze. Tak jak mowi Aflinta - predkosc, predkosc, predkosc. :roll: Ze drzewa niepotrzebnie wycinaja itd. A co jesli jade 50km/h (wlasnie, "km/h", droga autorko, a nie "km" :"180 km w momencie zderzenia z drzewem."), wpadam na rozlany olej i wpakowuje sie w drzewo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, bardzo fajny! Panowie, czas przywykać do Koreańczyków, z Hyundayem na czele. Już kiedyś nam to wróżyłem...

 

Jeden z najzgrabniejszych kompaktów tej generacji, IMHO. Trwałość i solidność, mam nadzieję, poprzedniego Accenta, czyli bardzo dobra. Jesli podwozie będzie lepsze, a silniki jako tako żywe... Zapewne dobra oferta w klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, to fakt. Wydaje mi się tylko, że to jest wersja studyjna, a jeszcze po zabraniu dodatków (ospojlerowania) i tych ładnych dużych felg - bo pewnie w standardzie nie będą dostępne - samochód może wyglądać zupełnie pospolicie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...