Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ojejku to wygląda jak mix pajero musso i jakiejś uśmiechniętej kii. A tak wogóle to auta przed sprzedażą musza zdobyć homologacje, ale z tym jest różnie. Urzędnik wydający to zaświadczenie w pl ma na rekach więcej krwi niż niejeden serbski komadir. Dlaczego, ponieważ samochody muszą mieć łamaną kolune kierowniczą i dajewo tico takową miało ale w pewnym połozeniu kątowym w razie wypadku sie nie łamała tylko "wciskała kierowce w fotel" . I co w naszym kraju zrobiono dano homologacje warunkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ samochody muszą mieć łamaną kolune kierowniczą i dajewo tico takową miało ale w pewnym połozeniu kątowym w razie wypadku sie nie łamała tylko "wciskała kierowce w fotel" . I co w naszym kraju zrobiono dano homologacje warunkową

 

To w Landwindzie chyba też coś nie teges z tą kolumną kierowniczą bo przy crashteście kierownica wylądowała nad głową kierowcy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super. W "Motorze" czytałem test wersji 140 KM De Luxe 5-d za 97k. Wygląda rewelacyjnie, wnętrze też klasę wyżej niż w poprzednim modelu. Ale osiągi.....prawie 14 sek do setki. Znając parametry forka.....hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku to wygląda jak mix pajero musso i jakiejś uśmiechniętej kii. A tak wogóle to auta przed sprzedażą musza zdobyć homologacje, ale z tym jest różnie. Urzędnik wydający to zaświadczenie w pl ma na rekach więcej krwi niż niejeden serbski komadir. Dlaczego, ponieważ samochody muszą mieć łamaną kolune kierowniczą i dajewo tico takową miało ale w pewnym połozeniu kątowym w razie wypadku sie nie łamała tylko "wciskała kierowce w fotel" . I co w naszym kraju zrobiono dano homologacje warunkową.
Ty naprawdę myślisz, że kierownica coś by zmieniła w tym autku ? Takiego optymisty dawno nie spotkałem. Ja nie wiem jak można tym w coś przygrzmocić i przeżyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, gratuluję udanej diety (chyba, że to nie jesteś ty na zdjęciach z SJSu) :wink:

 

W WRXie czy STI maskę możesz powyginać małym palcem a ponoć takie bezpieczne auto... :wink:

 

Ja pisałem o zderzakach, które są wypełnione jakąś pianką czy czymś takim i już nie jeden samochód zrobił sobie na nich krzywdę ścierając lakier :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję udanej diety

Małpa!!! :evil: ...nie kolega... :roll: Na zdjęciach są przekłamania - ten brzuch to złudzenie optyczne, tak naprawdę mam wklęsły!

 

W WRXie czy STI maskę możesz powyginać małym palcem

Maskę - nie błotnik.

 

o zderzakach, które są wypełnione jakąś pianką

Może to cuś działa przy stłuczkach parkingowych... Przy uderzeniu w samochód wyjeżdżający z podporządkowanej (przy ok. 50 km/h) mój personel kiedyś stracił pół służbowej Nubiry i pół roku życia (rehabilitacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys ojciec sobie kupil w jakiejs super promocji Nubire II 2.0 w pelnej opcji. Auto mimo tego ze nazywa sie dełuuu jest naprawde dobrym samochodem, moze bez rewelacji ale dobrym. Ojciec jezdzil nia 3 lata kompletnie bez zadnej awarii, usterki itp. Tylko wlewal paliwo i zmienial oleje, filtry itp.

Widzialem kiedys zderzenie Nubiry z mondeo. Dełu wygladalo "znosnie", mondeo zas... tragicznie. Takze nie skreslajcie tego auta z powodu marki. To nie jest matiz czy lanos. Jedyna wada to duze spalanie. Osiagi ma bardzo przyzwoite a te wszystkie TDI 130PS. ze startu zawsze zostawaly w tyle :)

 

Ps.Dla takiego mlodego chlopaczka jak Witek te auto to i tak "nadto". Jest bardzo malo osob, ktore w takim wieku maja takie auto a nawet malo kto ma samochod ze starszych rocznikow... Takze nie denerwuj sie Witek bo sporo osob moze tobie tylko pozazdroscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat Daewoo Nubiry był tu już omawiany wielokrotni, ale ja go lubię - więc korzystając z okazji, będę kontynuował...

 

Dełu wygladalo "znosnie", mondeo zas... tragicznie.

Znając mniej więcej konstrukcję obydwu - podejrzewam, że Ford był po niefachowym remoncie powypadkowym :roll:

 

nie skreslajcie tego auta z powodu marki.

Broń Boże! Zawsze oddaję Nubirze, co jej się należy - ale piętnuję wady. Znaczek mi w niej akurat najmniej przeszkadza...

 

Jedyna wada to duze spalanie.

A tu niespodzianka - "moje" Nubiry (zarówno 1.6, jak i 2.0) akurat paliły znośnie. Ponieważ to było w państwowej instytucji, był nawet problem, bo limity były sztywne i zostawało nam zbędne paliwo... No, to personel dostawał ekstra premię w postaci tankowania :lol: :wink:

 

Takze nie denerwuj sie Witek bo sporo osob moze tobie tylko pozazdroscic

Święte słowa!!! Witek... To już wiesz, czemu ja się czepiam...? :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...