Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

 

chociaż lektura Forum bywa depresyjna (UPG, SBD itd.), to raczej mnie to nie zniechęci ;)

i słusznie  :D

 

Świeżak wita Was cieplutko!

 

 

Po problemach z moim dieslem w Avce (2.2 D-Cat) SBD mi już nie jest straszny :biglol:  też walnęła UPG, no, ale przynajmniej wał nie popękał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy wszystkich świeżaków i pozdrawiamy!

 

Witam wszystkich! Stałem się posiadaczem Subaru Imprezy RX 2.0 i jestem mega zadowolony. Pozdrawiam!

 

a już Falubaza, to w szczególności :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka tygodni temu zakupiłem pierwsze poważniejsze autko a mianowicie Impreze `99, 218 koników. Jest to toalnie pierwsze forum na jakim się rejestruje i już widzę na pierwszym poście dostałem pare wytycznych co do tego jak się przemieszczać :). Moja wiedza na temat aut jest na raczej słabym poziomie, ale dlatego się rejestruje, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Mój egzemplarz jak każdy używany zakupiony pojazd nie jest bez wad :) na początek wrzuciłem temat z uciekającym olejem i tak nie wiedziałem że w autkach z turbiną należy ciągle sprawdzać olej, tak więc dzięki za informacje. Oprócz wady z olejem, nie słyszę żadnych stuków, silnik pracuje równo. Jak jednak zaznaczałem, żaden ze mnie specjalista i resztę będę konsultował z mechanikiem.

 

Poprzedni wątek można zamknąć, a Ja przyjże się dokładniej gdzie co należy umieszczać. Poszukam ewentualnie działu związanego z projektami autek i tam będę się rozpisywał jak wygląda Progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...