Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Poszukuje jakiegos ekstra wozu a mianowicie Subaru Legacy kombi w sumie interesują mnie tylko silnik 2.0 i 2.5 sohc.

Zapisałem sie na to forum by sie coś o tym modelu dowiedzieć od użytkowników oraz poszukać kogoś kto by pomógł w ewentualnych ogladzinach wybranka.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki za pomoc i cierpliwość w odpowiadaniu na zadawane już miliony razy pytania o ten model

Ps. Mamy tu kogoś z Kielc z legacy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Poszukuje jakiegos ekstra wozu a mianowicie Subaru Legacy kombi w sumie interesują mnie tylko silnik 2.0 i 2.5 sohc.

Zapisałem sie na to forum by sie coś o tym modelu dowiedzieć od użytkowników oraz poszukać kogoś kto by pomógł w ewentualnych ogladzinach wybranka.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki za pomoc i cierpliwość w odpowiadaniu na zadawane już miliony razy pytania o ten model

Ps. Mamy tu kogoś z Kielc z legacy ?

 

Witamy kol. na forum!

 

W celu powieszenia oferty kupna/sprzedaży mamy własny dział ogłoszeń. Tam umieszczamy swoje sprecyzowane oferty kupna. Jeżeli los dopisze, transakcję zawieramy znacznie szybciej niż na chybił-trafił... :coffee:

 

Wyrazy podziękowania na forum najlepiej składać klikając zieloną strzałkę pod pomocnym postem: rep_up.png

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam subaru forester II   XT z 2003. Autko posiadam od troche ponad roku.

Trochę aut już miałem tych z PRL , ZSRR a potem już tylko japończyki - jak na razie forek pasuje mi najbardziej...starzeje się  :)

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...