Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, od tygodnia jestem posiadaczem forka 2.0X z 2005r, nigdy wcześniej nie miałem możliwości jazdy samochodem z napędem na cztery koła i jestem zachwycony. oczywiście auto nie jest w idealnym stanie więc forum będzie dla mnie encyklopedią wiedzy na temat mojego autka. z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi i radę.

Edytowane przez Mareczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nabyciem Subaru Imprezy Bugeye'a w kombi, chciałbym się oficjalnie ze wszystkimi przywitać! Mam nadzieję, że mój granatowy Robal niejednokrotnie skorzysta z ogromenj wiedzy formu :)

 

Pozdrowienia z Poznania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Subarowiczów :)

Tu Adrian z Bielawy, woj.dolnośląskie.

Od tego tygodnia stałem się szczęśliwym posiadaczem furmanki spod znaku Plejad, a ściślej Forestera MY 06 2.0 N/A.

Do zobaczenia na forum i na drodze... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Reda (tak mi sie pozytywnie kojarzy z mym fantomem ,cały czerwony,jak prowadzę szkolenie z I pomocy to zawsze żonie mówię"podrzuć mi reda i resztę" :))

Witam też resztę świezynek :)

he he :) Hemi 112 to pozdrowienia jeszcze dla Twojej żony i....fantoma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Reda (tak mi sie pozytywnie kojarzy z mym fantomem ,cały czerwony,jak prowadzę szkolenie z I pomocy to zawsze żonie mówię"podrzuć mi reda i resztę" :))

Witam też resztę świezynek :)

he he :) Hemi 112 to pozdrowienia jeszcze dla Twojej żony i....fantoma ;)

 

A Bielawa mi się też dobrze kojarzy ,bo śmigałem tam jako obserwator "streetfighter festival",czyli fajnej sprawy lata temu na waszych drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE WWSZYSTKICH FORUMOWICZÓW!  Dzisiaj dołaczyłem do Waszego grona i dzisiaj stałem się szczęśliwym nabywcą Forka II z 2005r. 125KM, jest  to mój drugi Forester, pierwszego Forka I z 1999r 125KM kupiłem 2 lata temu i zostanie w rodzinie. Pozdrawiam Wszystkich Subarowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Witam Szanowne Grono,

 

to dla mnie zaszczyt dołączyć, jako nowy użytkownik, do grona miłośników zacnej marki Subaru.

Jako że moja obecna gablota w tym roku dostaje dowód osobisty (Civic VI gen 97 rok) od pewnego czasu (i jak na razie bezskutecznie) poszukuję godnego jej następcy.

Subaru Forester / Legacy wydaje się tutaj najlepszym wyborem :)

I dlatego mam nadzieję, że za jakiś czas, w profilu, będę mógł wpisać model auta spod znaku plejad :)

 

Tymczasem pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...